|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad jede.....
28.6.2010 12:26:52   
Bebys
mora se s necim igrati i samo otvara usta....i nema frke...

dok nema nesta da se igra..npr...to je kod nas..kuhaca, za krompir piru praviti ono sto se stisne...pa bilo sta od tih stvari iz kuhinje...naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    problem ak nema...


jeli i vasi tako....

< Poruku je uredio Bebys -- 28.6.2010 12:33:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 12:59:10   
Bebys
di ste mame....
kuc kuc

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 13:21:47   
ZVRK
ja nisam trebala previše motivirati zvrkića za jedenje.ali dugo vremena smo morali biti sami za jesti jer ga je sve drugo zanimalo(dok je boca u pitanju)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 13:23:20   
Bebys
ma jede ona ali obavezno mora imati nesta u ruci...i to iz kuhinjskog asortimana...inace jede sam sto onda vrti se ko zvrk ak nema nist u rakama...sve okrece se pregledava..a to me nervira..
ovak ak sta ima u ruci...igra se i jede bez problema i jako brzo sve pojede...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 13:25:32   
ninolina
o da moja mora imati sve moguće oko sebe...i ako slučajno netko iam vodu ona poludi...tj ja poludim...Da moram ju baš zabaviti da jede

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 13:27:42   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ninolina

o da moja mora imati sve moguće oko sebe...i ako slučajno netko iam vodu ona poludi...tj ja poludim...Da moram ju baš zabaviti da jede
znaci isto tako...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
28.6.2010 13:29:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 13:58:12   
Anoniman
Moja uvijek mora imati nešto novo kad jede, već sam joj sve dala iz kuhinje, kuhače, mutilice, poklopce, zdjelice, čaše, žličice, pa onda selotejp, muholovku, sve što imam. A nekad neće jesti ma što to bilo.
Baš da, kuc-kuc mame mame!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 14:03:00   
Bebys
ja ist uvijek nest novo moram dati...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 15:07:59   
leilany
ja svoju stavim u hranilicu....ima svoj plasticni tanjur i zlicicu....i bez toga ne klopa....
user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 19:47:31   
mala pcelica
moja stisne usta i neće da zine dok oko nje nebude gomila igracaka user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kad jede.....
28.6.2010 22:39:32   
natalijax
o da gleda crtiće i jede,

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kad jede.....
29.6.2010 9:25:50   
MaTana
Kod nas nema igranja dok se jede niti ikakvih pomagala, sjedi za stolom kao i svi mi i jede tj. hranim je (ovisi sto je za rućak). Kad se pojede može se igrati, pa ni mi odrasli se ne igramo za stolom....

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kad jede.....
29.6.2010 13:14:55   
Bebys
vidim da ima slicne djece ko moja....onda je sve uredu....

matana nisam joj ja htjela dati nego sama hvata okolo i nece da jede dok nije nesta u rukama....user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kad jede.....
29.6.2010 13:19:48   
MaTana
Nisam ovo napisala kao kritiku, više kao pohvalu mojoj bubi...
Inače nemam problema sa hranjenjem, i vjerujem da bi i ja napravila bilo što samo da jede....
Mbrat1 je prehranjen uz crtiće - ništa nije htjeo jesti dok ga ne bi hipnotizirali crtićima, i onda bi samo otvarao usta bez da je svjestan da jede, a mbrat2 je uvijek morao imati hrpetinu igračaka i barem 2 dvorske lude ispred sebe (obično ja i sestra) da jede...
Tako da i to razumijem....



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kad jede.....
29.6.2010 13:22:34   
Bebys
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: MaTana

Nisam ovo napisala kao kritiku, više kao pohvalu mojoj bubi...
Inače nemam problema sa hranjenjem, i vjerujem da bi i ja napravila bilo što samo da jede....
Mbrat1 je prehranjen uz crtiće - ništa nije htjeo jesti dok ga ne bi hipnotizirali crtićima, i onda bi samo otvarao usta bez da je svjestan da jede, a mbrat2 je uvijek morao imati hrpetinu igračaka i barem 2 dvorske lude ispred sebe (obično ja i sestra) da jede...
Tako da i to razumijem....



(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kad jede.....
29.6.2010 13:23:16   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: MaTana

pa ni mi odrasli se ne igramo za stolom....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oprosti ali morala sam se nasmijat, ne poznajes mm i on uvijek drzi nesto u rukama dok jede, on se mora s necim igrat, poput poklopca od labela, penkalu, pribor za jelo, eto sto mu se nađe.

ja nastojim Elli ne dat nista da se igra dok jede ali ona vec ima tatine sklonosti, vazda nesto trazi s cim bi se usput malo igrala


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kad jede.....
29.6.2010 13:24:40   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oprosti ali morala sam se nasmijat, ne poznajes mm i on uvijek drzi nesto u rukama dok jede, on se mora s necim igrat, poput poklopca od labela, penkalu, pribor za jelo, eto sto mu se nađe.



user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!