|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
17.5.2010 16:46:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Znakovi i rješenja ako je dijete krenulo ...
18.5.2010 11:20:29   
MiniMama
Slazem se s gore navedenim, ali sta ako je moje dijete to koje je mlatretirano od strane drugog? i sta ako roditelji ne reagiraju?? vec 4 godine nam mala dolazi iz skole izubijana. svako malo nekakva masnica jer ju je neki djecak klepio. i zoves uciteljicu, uciteljica zove roditelje, roditelji se prave blesavi, nije on kao. uciteljica se zali dalje, umjesa se i socijalna skrb, razgovori s roditeljima i  nikakvog efekta. i sta onda?? Sta da ja kazem djetetu u takvoj situaciji? zali se uciteljici? da idem ja mlatiti malog? da joj kazem da se brani? i pricamo o djetetu od 10 godina. i kako se drzati uputa kad klincu u jednom trenutku moras reci "ipak postoje iznimke". kako da ja njoj objasnim da je to dijete s posebnim potrebama, da mora biti dobra prema njemu, ne provocirati, da nije svakome lako s obitelji. i sta da ona o tome misli, a mobitel joj je u sahtu i fali joj pola prednjeg zuba jer je na izletu dobila salicu u zube! kako u svemu tome ispravno odgojiti dijete kad moras uvesti IZNIMKE. Kako u svoj toj masi informacija prepoznati pravi problem? kako ostati dosljedan u odgoju kad si prisiljen odpocetka uciti dijete da prezivljava?mozda sam pesimisticna, ali drustvo nam je u kuuser posted image .  i koliko god se mi trudili utjecaj okoline je prejak. sve napisano krasno izgleda, samo hocu reci da je roditelju zbog okoline postalo jako tesko postalo uociti problem. 

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Znakovi i rješenja ako je dijete krenulo ...
18.5.2010 11:23:49   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: MiniMama

Slazem se s gore navedenim, ali sta ako je moje dijete to koje je mlatretirano od strane drugog? i sta ako roditelji ne reagiraju?? vec 4 godine nam mala dolazi iz skole izubijana. svako malo nekakva masnica jer ju je neki djecak klepio. i zoves uciteljicu, uciteljica zove roditelje, roditelji se prave blesavi, nije on kao. uciteljica se zali dalje, umjesa se i socijalna skrb, razgovori s roditeljima i  nikakvog efekta. i sta onda?? Sta da ja kazem djetetu u takvoj situaciji? zali se uciteljici? da idem ja mlatiti malog? da joj kazem da se brani? i pricamo o djetetu od 10 godina. i kako se drzati uputa kad klincu u jednom trenutku moras reci "ipak postoje iznimke". kako da ja njoj objasnim da je to dijete s posebnim potrebama, da mora biti dobra prema njemu, ne provocirati, da nije svakome lako s obitelji. i sta da ona o tome misli, a mobitel joj je u sahtu i fali joj pola prednjeg zuba jer je na izletu dobila salicu u zube! kako u svemu tome ispravno odgojiti dijete kad moras uvesti IZNIMKE. Kako u svoj toj masi informacija prepoznati pravi problem? kako ostati dosljedan u odgoju kad si prisiljen odpocetka uciti dijete da prezivljava?mozda sam pesimisticna, ali drustvo nam je u kuuser posted image .  i koliko god se mi trudili utjecaj okoline je prejak. sve napisano krasno izgleda, samo hocu reci da je roditelju zbog okoline postalo jako tesko postalo uociti problem. 


u potpunosti se slazem !

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Znakovi i rješenja ako je dijete krenulo ...
18.5.2010 11:27:53   
lee
IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: MiniMama

Slazem se s gore navedenim, ali sta ako je moje dijete to koje je mlatretirano od strane drugog? i sta ako roditelji ne reagiraju?? vec 4 godine nam mala dolazi iz skole izubijana. svako malo nekakva masnica jer ju je neki djecak klepio. i zoves uciteljicu, uciteljica zove roditelje, roditelji se prave blesavi, nije on kao. uciteljica se zali dalje, umjesa se i socijalna skrb, razgovori s roditeljima i  nikakvog efekta. i sta onda?? Sta da ja kazem djetetu u takvoj situaciji? zali se uciteljici? da idem ja mlatiti malog? da joj kazem da se brani? i pricamo o djetetu od 10 godina. i kako se drzati uputa kad klincu u jednom trenutku moras reci "ipak postoje iznimke". kako da ja njoj objasnim da je to dijete s posebnim potrebama, da mora biti dobra prema njemu, ne provocirati, da nije svakome lako s obitelji. i sta da ona o tome misli, a mobitel joj je u sahtu i fali joj pola prednjeg zuba jer je na izletu dobila salicu u zube! kako u svemu tome ispravno odgojiti dijete kad moras uvesti IZNIMKE. Kako u svoj toj masi informacija prepoznati pravi problem? kako ostati dosljedan u odgoju kad si prisiljen odpocetka uciti dijete da prezivljava?mozda sam pesimisticna, ali drustvo nam je u kuuser posted image .  i koliko god se mi trudili utjecaj okoline je prejak. sve napisano krasno izgleda, samo hocu reci da je roditelju zbog okoline postalo jako tesko postalo uociti problem. 


u potpunosti se slazem !














i ja isto.nemam što dodati jer je sve lijepo napisano.nažalost toga ima a naše društvo i ljudi koji rade u tim školama ustanovama nisu dovoljno educirani odnosno ne žele biti...danas postoje zakoni a ne vrijede ništa..a nekada je riječ bila dovoljna i sve bi se rješilo....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Znakovi i rješenja ako je dijete krenulo ...
18.5.2010 11:53:07   
MiniMama
Lee ne slažem se u potpunosti s tobom. Vecina ih je ne bih rekla  needucirana, vec mlaka i nezainteresirana. ali postoje iznimke naravno i u jednom i u drugom slucaju. Mislim da je veci problem u zakonu koji je nedorecen i u javnim sluzbama koje apsolutno nista ne rade da bi provele te ionako slabašne zakone. Problem je sta je osnovna skola obavezna za svih i ti ako zelis zastititi svoje dijete od naslinika moras prebacivati dijete u drugi razred ili u drugu skolu. Ne sankcioniraju se nezainteresirani roditelji ni taj mali delikvent. i sta, kad se konacno (a to je rijetkost)  problematicno dijete premjesti u neku drugu skolu, opet neki drugi roditelji prozivljavaju iste stvari. I sve se vrti u krug. Problem je u tome sto se nikome ne oduzimaju roditeljska prava. problem je u tome sto u domovima borave djeca ni kriva ni duzna ciji se roditelji ne odricu roditeljskih prava i nitko ih ne moze posvojiti. a kada neki nadobudni klinac napravi sranje, ostaje i dalje s obitelji koja nista ne poduzima umjesto da zavrsi u jednom popravnom domu. ali ne, u tom domu su neki drugi klinci. nema mjesta i ona to dijete ostaje u obitelji koja i dalje odgaja jednog malog naslinika koji ce odrasti u pitaj boga sta.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
18.5.2010 12:50:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Znakovi i rješenja ako je dijete krenulo ...
19.5.2010 12:42:05   
Bebys
kada bi svi ovako divni roditelji bili A NE NERODITELJI...imali bi super svijet...
a stanje pokazuje KONTRA..NE SVIJET DANAS HODA..pa ovako i izgleda kaos...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Znakovi i rješenja ako je dijete krenulo ...
19.5.2010 12:43:32   
Bebys
bog neka mi se smiluje za ovo sto cu sada reci...ako je grijeh

necaka od mm ima vec 4 djete..nesredjeni ni stana ni posla ni nista..a odgoj...psovka iza psovke..itd..da ne govorim dalje...i sta ce biti od te djece ..PROBLEMI..i to DRUSTVU U KOJEM ZIVE...itd...akoliko je takvih...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!