|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 15:41:02   
adryosijek
dm mi je najbbolji izbor drzi i volim kod njih kupovati.. zanima me dali je dobra babylove imam pelene al neznam za dude i ostalo uzela sam od nuka al trebam jos uzeti sitnica u dm i dal su bolje staklene ili plasticne bocice...babylove je dosta povoljno ali neznam da nebi imala grceve ili nesto sto se tice tih flasica i dudica itd..ako imate iskustva sa time javite user posted image user posted image nezelim bilo sta uzeti ako nevalja

_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 15:48:52   
pako
mi koristimo gotovo sve od babylova kaj ima, od pelena do duda i sve mi je superuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 15:53:10   
adryosijek
aha znaci nem opasnosti od necega na njih onda izgleda da su kvalitetneuser posted image meni su pelene ok zat mislim da ni ostalo nije lose a i nuk je okza sada ima lijep oblik bocica i cucle 

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 15:56:57   
leilany
ja sve od aventa tak da ti nisam od neke koristi...



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 16:07:45   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: leilany

ja sve od aventa tak da ti nisam od neke koristi...




_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 16:57:59   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: leilany

ja sve od aventa tak da ti nisam od neke koristi...


ja isto.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
30.4.2010 17:12:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 20:31:16   
natalijax

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: adryosijek

dm mi je najbbolji izbor drzi i volim kod njih kupovati.. zanima me dali je dobra babylove imam pelene al neznam za dude i ostalo uzela sam od nuka al trebam jos uzeti sitnica u dm i dal su bolje staklene ili plasticne bocice...babylove je dosta povoljno ali neznam da nebi imala grceve ili nesto sto se tice tih flasica i dudica itd..ako imate iskustva sa time javite user posted image user posted image nezelim bilo sta uzeti ako nevalja


Firma koja proizvodi NUK proizvodi i babylove i njihove dude pašu na NUK-ove bočice i obratno. Dobre su kvalitete.

ovo nisam znala

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koje marke u dm za bebe?
30.4.2010 22:35:28   
mali_macic
nisam ni ja znala za ovo da NUK proizvodi i Babylove. ja sam isto super zadovoljna sa babylov-om i koristim sve od njih, bravo za babylove user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koje marke u dm za bebe?
1.5.2010 11:23:49   
anuska08
Ja sam zaključila da su pelene sve iste. S nijednim nisam 100% zadovoljna, a probala sam nekih 4-5 vrsta sve iste. Tako da prolaze i Babylove, čine mi se ok. Jako puno prozvoda od DM-a koristim no za bebe baš i ne. Iako vjerujem da su ok kao i svi njihovi proizvodi.

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koje marke u dm za bebe?
1.5.2010 13:38:13   
nancy
mi smo koristili njihove pelene u pocetku i bile su mi dobre.a jos uvijek kupujem njihove sisace za bocice ali bocice ne.ne znam zasto.imam staklene neke druge marke.

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koje marke u dm za bebe?
1.5.2010 13:44:15   
BUMBIKA
ja sam njihovo kupovala jedino kupku,a ovo drugo nisam ništa,pa neznam...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koje marke u dm za bebe?
1.5.2010 17:45:16   
MKata
Mi koristimo dosta njihovih stvari i za sad smo zadovoljni-pelene (meni je bitno da nemaju nikakvih losiona u sebi), vlažne maramice, losion za kupanje (onaj sensitive)...u biti sve od potrepština osim bočice i dude, to imamo tommee tippee.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koje marke u dm za bebe?
2.5.2010 8:56:44   
gljiva
Ja koristim dosta toga od babylova. I nije htio nijednu flašicu, a njihovu je prihvatio iz prve. Jedino dude ne želi, to imamo Nuk. D mi je imao i njihove dude . Zadovoljna sam s kvalitetom i cijenomuser posted image

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!