|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čajevi za trudnice
8.4.2010 9:22:06   
sig
u prvoj trudnoći ih nisam pila, ali sada sam se skroz navukla na te čajeve.... neznam dali ih i vi pijete? Imaju sve potrebne vitamine i minerale... ali... cijena im nije baš mala. Pa me zanima ako pijete koji konzumirate i koja mu je cijena. Ja uzimam HIPPov i dođe mi 67 kn (a ja ga popim u tjedan dana)

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 9:25:55   
adryosijek
ja nista nepijem od tih pripravaka  mada znam da bi mozda trebala jel mi ni ginic nista negovori da mi fali a ja na svoju ruku necu nista uzimat bezveze

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 9:27:36   
sig
Meni je krvna slika groznan fali mi svega.... i gine. mi je rekla da si uzmem nešto za jačanje organizma... a neda mi se kljukati se tabletama pa sam prešla na čajeve.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 10:49:33   
pincirotvajler
nisam u trudnoći nego sad, hippov za dojilje

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 11:12:02   
maja
IZVORNA PORUKA: sig

u prvoj trudnoći ih nisam pila, ali sada sam se skroz navukla na te čajeve.... neznam dali ih i vi pijete? Imaju sve potrebne vitamine i minerale... ali... cijena im nije baš mala. Pa me zanima ako pijete koji konzumirate i koja mu je cijena. Ja uzimam HIPPov i dođe mi 67 kn (a ja ga popim u tjedan dana)



Jel je to baš čaj ili onaj Natal sok? Gledala sam taj sok ali mi je bio preskup, inače dam za tablete 100kn, ali ih imam 3 mj.
Od čaja sam pila samo onaj za dojilje!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 11:18:38   
mišica 666
ništa ne pijem jedem puno voća i povrća ito uglavnom domaće proizvodnje i stvarno se dobro osjećam a krvna slika ko bonbona :)

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 11:29:31   
adryosijek
ja sam sve na pocetku samo vadila i sve bilo ok al znam da me moj ginekolog trebao slati koj puta na kakve pretrage ali nije jel beba je sigurno pokvarila krvnu sliku i ipak uzima od mog organizma tako da sam sigurna da mi se pokvarila jel neznam trebam li sta piti kakve vitavine i minerale jako sam  razocaraana jel nikakve preglede nemam osim kilaze i tezina bebe a puno citam kako  cura kako ih jihovi ginici salju na pretrage jos pise da se zadnji mjesec 1 tjedno pregledaava trudnica ja po 2 tjedna a ctg cu tek imat prvi sa 39 tjedana+5 do tad  mi beba moze biti i u mekonijskoj vodi  ili ja mozda i rodim prije ljuta sam jako na svog doktora da nekazem boli njega k....cini mi sse .sigurnija bi bila da me slao svaki mjesec vadit krv i slicno. ovako je nekako bezveze

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 13:10:12   
sig
sok je i meni bio preskup (nedam 17,00 kn za pola litre soka), ali ima čaj (filter čaj od 30 vrećica) HIPPov, ja ga kupim u Mercatoru, bude odmah kraj čajeva za dojilje. Mišica i ja jedem puno voća i povrća, ali u zadnje vrijeme imam užasne mučnine i stalno povraćam - skoro nakon svakog obroka... a taj čaj ne ispovratim, drago mi je da tebi ne treba i da ti je krva slika dobra!
Adryosijek baš mi je neobično što te ne šalje na nikakve pretrage, kada budeš išla na kontrolu reci da se slabo osijećaš i da biš htjela vaditi krvnu sliku, nemoj čekati!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 13:43:33   
mišica 666
ma ja hvala bogu ovaj put nemam tih problema a u 1. trudnoći sam morala piti željezo jer mi je bilo koma ovaj put sam čak mislila da mi je kriv nalaz željezo mi je bilo 18 nikad tako dobro. eto ovaj put imam sreće nadam se da će i tebi uskoro biti bolje.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 16:16:02   
Tsmee

IZVORNA PORUKA: adryosijek

ljuta sam jako na svog doktora da nekazem boli njega k....cini mi sse .sigurnija bi bila da me slao svaki mjesec vadit krv i slicno. ovako je nekako bezveze


Što se tiče krvnih pretraga, mislim da je normalno dva puta u trudnoći, na početku i na kraju negdje sa 8 mjeseci napraviti kontrolnu krvnu sliku.
A to da ti nisu ctg radili mi je baš čudno. Jesi li u bolnici na pregledima zadnji mjesec (ne kužim točno jer spominješ svog ginekologa, a znam da se zadnji mjesec ide u bolnicu na preglede, a ne više svom ginekologu)? Ja sam bila prvi put sa 36 tjedana u bolnici, pa s 38, pa 39 pa 40 i onda sam rodila (inače bi nakon punih 40 trebala svaka 2 dana, a nakon toga svaki dan). Ctg su mi radili svaki put u bolnici, a pregled plodne vode samo zadnji put, mislim da njega rade samo kad si u treminu ili ga prođeš, a prije ne.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 16:18:58   
Tsmee

IZVORNA PORUKA: mišica 666

ma ja hvala bogu ovaj put nemam tih problema a u 1. trudnoći sam morala piti željezo jer mi je bilo koma ovaj put sam čak mislila da mi je kriv nalaz željezo mi je bilo 18 nikad tako dobro. eto ovaj put imam sreće nadam se da će i tebi uskoro biti bolje.


Meni je željezo na početku trudnoće (nedavno user posted image ) bilo 29, a doktor me svejedno tjera da ga pijem jer kao beba užasno puno uzima. Trenutno ga ne pijem jer mi je muka od njega, ali nastavit ću čim mi prođu mučnine. Slušam doktora, šta ću. Al, već se bojim stat na kišu, da ne zahrđam user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: čajevi za trudnice
8.4.2010 18:31:22   
mišica 666
meni je ovo željezo rekord inaće mi je oko 8-9 a kad je kritično oko 4 tako da se ja lupam nogom u guzicu od sriće zbog ove 18. inaće osjećam se baš dobro pa mislim da mi bebica nije pokupila toliko željeza. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: čajevi za trudnice
9.4.2010 22:18:41   
cuba

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nisam u trudnoći nego sad, hippov za dojilje

I ja!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!