|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   opasni emulgatori
27.3.2010 21:52:47   
anja979
nedavno sam dobila mail s popisom opasnih emulgatora, pa me sad zanima da li vi pazite na to...poslije tog maila obavezno pogledam sastav doticnog proizvoda
http://forum.divastique.com/index.php?topic=940.0

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: opasni emulgatori
27.3.2010 22:12:50   
lukici
nisam pazilauser posted image ,ali počet cu pratit

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: opasni emulgatori
27.3.2010 22:18:43   
anja979
ma nisam ni ja, a onda vidim u margo..,buterino, zdenka, pa skoro sve što djeca vole pudinzi, gumeni bomboni..iako sve to izbjegavam, ali šokiraš se čim nas sve pune

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: opasni emulgatori
27.3.2010 22:20:40   
ninolina
mislim da je cvrčak stavila jedan dan temu o tome... user posted image
ne čitam to previše ali pazim da to nije hrana sa puno e kaj kupujem...jedino kaj smo jako smanjili vegetu jer je jako opasna


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: opasni emulgatori
27.3.2010 23:06:31   
natalijax
nikad citala a ni pazila

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: opasni emulgatori
28.3.2010 7:44:18   
sig
Ja na takve stvari do sada nisam nikada pazila, a mislim da niti neću...Istina... pokušavamo se što više zdravije hraniti, ali nemožeš na sve paziti jer onda nebiiš ništa jeo! To je neko moje mišljenje... nemorate se složiti samnom...ali, ja kupujem ribu samo od lokalnih ribara - znači svježu, meso na selu od provjerene tete... povrće u drugom selu - isto od provjerene tete... voće - gdje stignem... mlijeko uvijek domaće (jedan gospodin nam svako jutro donosi svježe mlijeko)... I nemogu baš na sve paziti.... trudiš se... ali... ako će mi gumeni bombon napraviti loše, Bože moj, neka onda umrem!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: opasni emulgatori
28.3.2010 10:11:50   
adryosijek
nisam pratila jel puno ljudi i koji paze na te neke sitnice dobiju tumor .. necu se zamarat jos i time user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: opasni emulgatori
28.3.2010 11:16:03   
lidac0605
Na tom popisu je i limunska kiselina (E330)-koja se danas nalazi u SVEMU...tak da sam malo i skeptična kaj se toga tiče...i ne,ne gledam deklaracije jer danas ionako više ništa nije "zdravo"...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: opasni emulgatori
28.3.2010 17:30:32   
Bebys
IZVORNA PORUKA: natalijax

nikad citala a ni pazila
potpisujem...
toliko toga ima sa tim E da je onda sve otrov...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: opasni emulgatori
28.3.2010 18:12:19   
danery
ne gledam previše...pa kud bi stigla da sve te litanije čitam,niš ne bi kupovala ni jela??
eto samo da se vratim na onu reakciju na jabuku i moj post o eko proizvodima...
to mi sve govori o zdravom i nezdravom...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: opasni emulgatori
29.3.2010 0:52:02   
pincirotvajler
nisam baš čitala u svemu, ali sam se odrekla svega di znam da ima konzervansa, i suhomesnatog, i gumenih bombona, i sl.

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: opasni emulgatori
5.6.2010 9:05:44   
neron
vecina ovog su gluposti pogotovo e 330 . nista od toga nije dokazano. jedino je dokazamo da visegodisnja upotreba e 621 tj mono natrijum glutaminata moze da dovede do pojave multiple skleroza jer utice na nerve u mozgu, a i to ako se konzumiraju oko 20 godina i zato je zabranjen u djecijoj hrani.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!