|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   recept za rođendansku tortu-pomagajte!
27.3.2010 19:49:26   
sufi
Drage cure,
Moja kćerkica slavi 5.rođendan 06.04. i sad sam u potrazi za nekim dobrim i jednostavnim receptom za tortu pa se nadam dobrim prijedlozima user posted image .
Naime, dosada sam joj uvijek naručila tortu kod jedne profesorice slastičarstva koja je to za zaista pristojne novce napravila više nego savršeno no ona nam je sada daleko i ne možemo na nju računati,a isto tako nismo pri novcu da bi naručili negdje. Ja doduše i nemam nekog baš iskustva što se tiče torti...zapravo, nije problem ispeći ju,al kako ju ukrasiti user posted image ..tu sam već dosta slaba,a znate i same kakvi su klinci...da je samo okrugla torta prelivena čokoladom ili šlagom, to im nije to...prema tome, očekujem od vas veeeliku pomoć sa savjetima!
puno vam hvala!!!!

e da, nije nužno da bude torta koja se ne peče...primam sve savjete user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: recept za rođendansku tortu-pomagajte!
27.3.2010 19:55:35   
Puli
sufi meni najjednostavnija varijanta je

kupi gotovi bijeli biskvit
kore natopi narančinim sokom
u 8 decilitara mlijeka skuhaj dva čokoladna pudinga
u vrući puding ubaci 1 pakovanje maslaca i mješaj dok se ne ohladi

na kraju ukrasi šlagom

a na vrh možeš staviti jestive pokrivke
imaš ih za kupiti s različitim likovima iz crtića

ili ukrasi gumenim bombonima različitih oblika

a imaš i jestive boje s kojima možeš crtati po torti

< Poruku je uredio Puli -- 27.3.2010 19:56:14 >


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu sufi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: recept za rođendansku tortu-pomagajte!
27.3.2010 20:00:33   
FIONA
darling a da napraviš obićnu voćnu tortu...

biskvit od 6 jaja - u 6 žumanjaca staviš 6 žlica šećera, 1 pecilni prašak i izmiksaš da se šečeš rastopi, u to dodaš 6 žlica brašna i 6 žlica vode i izmješaš....istučeš 6 bjelanjaka posebo i lagano kuhaćom umješaš u ovu smjesu i to ti je biskvit....natopiš sokom iz kopota recimo marelica, višnja....na to naslažeš voće....u soku od kompota skuhaš voćni puding i zaliješ preko...sa šlagom samo napraviš cvjetiće po rubu i to je to....ja to delam malo malo kao vikend kolač....user posted image

< Poruku je uredio FIONA -- 27.3.2010 20:01:47 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu sufi)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!