|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ne želi jesti u vrtiću
15.3.2010 22:30:37   
mirna
Moj mali već 4. dan ne želi jesti u vrtiću... Prije toga je jeo sve što je bilo na meniju, tete su ga stalno hvalile koliko pojede.  Prošli tjedan sam mislila da ne jede jer je imao 2 dana zatvor, ali sada je sve ok i doma normalno jede. Kada ga pitamo zašto ne jede u vrtiću kaže "Neću ti reći"... Teta je rekla da nije htio sjesti ni za stol. Kada su mu prigovarale počeo je plakati.

Mislim da je to čisti inat...  Što da mu radim? Jesu i vaši imali takve fore? Koliko dugo su trajale?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
15.3.2010 22:35:18   
pepeljuga
Moj kad je krenuo nije jeo dobrih tri miseca,nista ni primirisati,sidio bi za stolom al nema sanse da jede......sad je kao poceo al s tim da ima dana kad jede super a i dana kad nece nista......nije bitno jel voli ili ne voli jer vecinom sve jede nego jednostavno neceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A tko ce ih znati,vjerojatno neke faze a i inat....meni je rekla teta da je danas T plakao pola jutra jer je ljut na mamuuser posted image i naravno da nije htio jesti,kad sam ga pitala zasto je lju,rekao da je mislio da mama nece dociuser posted image ,alo pa zna da dođem svaki danuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
15.3.2010 22:36:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
15.3.2010 22:36:58   
CallamityJane
ne znam mirna da ga nije ko od vecih djecaka uplasio?
cudno mi to da iz cista mira nece user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
15.3.2010 22:41:25   
leilany
jooj mrzila sam jest u vrticu...
odredeni dan u tjednu je bilo varivo....i imali smo jednu azdaju citaj tetu...ona je sve tjerala da jedu...a meso u tom varivu bilo masno,zilavo...fuuuj....(od tud imam fobiju od milimetra masnoce na mesu;odma mi se dize zeludac)....ugl...ja sam taj dan doma dolazila sa punim đepovima mesa koje sam pljunula u maramicu po skrivecki i onda u đep od hlaca...zivi dokaz moja mama..tako da...
ja bi se zapitala zakaj od jednom nece klopat....mozda je razlog bezveze,a moze bit i nekaj ozbiljnijeg....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
16.3.2010 7:59:52   
danery
a što znaš što je...ne sviđa mu se možda,netko ga je možda zezao...možda nije mogao pojesti pa ga netko silio...možda se jednostavno tvrdoglavi...
tako je i meni bilo u vrtiću...jedan dan jedu sve,drugi dan ne bi ništa, treći dan otimačina za ručak...
moraš se snaći nekako...ako su jeli kod kuće,rekli bi mi i djeca i roditelji,pa su ta djeca samo popila topli napitak za doručak...ako baš i neće jesti,nisam silila...pojedu što mogu i dobro...pa nije mi sila da dijete urla pola sata ili da ne daj bog povraća...
jednom smo za ručak imali žgance i saft pa nisu htjeli jesti žgance...a ja rekla da je to pire krumpir od kukuruza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nastala opća navala i pojeli sve user posted image user posted image user posted image
uglavnom kad bude gladan,jest će,ne brini...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
16.3.2010 10:24:32   
ejmama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

,da li ga netko pokraj koga sjedi od djece zadirkuje?



Moguće da je baš ovo u pitanju kad neće ni da sjedne za stol


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
16.3.2010 10:39:50   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: cvrčak

,da li ga netko pokraj koga sjedi od djece zadirkuje?



Moguće da je baš ovo u pitanju kad neće ni da sjedne za stol

ja isto mislim da bi ovo moglo biti..

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
16.3.2010 21:08:19   
mirna
danas je jeo...user posted image ne znam sto mu je bilo....user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
17.3.2010 14:24:07   
božica
hoću- neću-hoću-neću...faze
Da, nešto mu je smetalouser posted image

Ali mu je ipak bitniji puni trbuh nego inatuser posted image

Moja V je imala dugo fazu u vrtiču da su je tete morale hranitiuser posted image
možda još uvijek traje
podsjetila si me sa temom, da pitam tete kako V jede
user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
17.3.2010 18:32:56   
koka
Faza, možda se inati ili to što kažu cure gore. A možda samo želi malo pažnje, vidi da reagirate na to. A bez brige neče biti gladan , kad ogladni pitat će.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
7.11.2012 18:31:35   
tita
Najveći problem u vrtiću ne želi jesti ,i to već 3mj,i neznamo šta napraviti!!!!Čitam da i kod vas ima takvih,joj ,joj!!!!Iako nije neki što voli jesti,i onih par stvari što voli u vrtiću ne jede ni to,osim kruha,samo na kruhu,valjda će nam krenuti!!!!


_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ne želi jesti u vrtiću
7.11.2012 18:44:37   
seraphyme
nemamo tih problema user posted image  micekjede sve što se ponudi

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!