|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vitamini u trudnoći
11.3.2010 9:35:27   
Točkica28
pa ja se isto nekak slazem s tim da nije lose sve jesti u normalnim kolkicinama... ja se neki dan natrpala sira i vrhnja i sad vidim da to  nije dobro
hm... a sir je inace jako zdrav pa mi nije jasno


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vitamini u trudnoći
11.3.2010 9:58:00   
mišica 666
sir je zdrav ali se zna desiti da u domaćim sirevima bude bakterija listerioze tako da to nije nimalo dobro pokupiti u trudnoći. drži se kupovnih sireva oni bi trebali biti provjereni.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vitamini u trudnoći
11.3.2010 10:12:36   
lidac0605
Ja moram silom prilika sad pazit kaj jedem jer sam na dijabetičkoj dijeti + tbl zbog inzulinske rezistencije i hiperinzulinizma koje imam već 2 god...Al u prethodnim trudnoćama dok sam bila zdrava-tamanila sam sve po redu user posted image user posted image user posted image i znala sam baš se nažderat nečega kaj nije zdravo...tipa špeka,kruha i luka u 1 po noći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad uzimam vitamine zbog svoje bolesti i zato kaj mi te tbl. koje moram pit uništavaju B12 u org.,al u prethodne 3 nisam niš pila-ispali su čist solidni...user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 11.3.2010 10:13:29 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vitamini u trudnoći
12.3.2010 9:27:24   
sig
Možda ovo nije pitanje za ovu temu, ali neznam gdje da ga smjestim?? Što je sa gaziranim pićima - pijete li ih - meni odgovara mineralna nakon obroka. Ja je konzumiram - normalno u nekoj normalnoj količini. Dali je i vi konzumirate? Ili Vam smeta?

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vitamini u trudnoći
12.3.2010 10:35:14   
Točkica28
ja u principu i ne nit mi ne fale... o štetnosti niš ne znam...
jel zapalite?

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vitamini u trudnoći
12.3.2010 10:42:23   
adryosijek
ja nepijem nepusim nit uzimam vitamine samo uzmem sumece magnezij i kalcij i jedam dosta mlijecno i voca pa mi umjetno ni netreba .. pazim na trudnocu kolko vise mogu ipak mi je prva beba. i ja sam cula sir da bas nevalja u trudnoci da se moze ta bakteriija razvit i bit lose za bebu di sam to citala na ringeraji mozdai jaja i sirovo meso bas nije preporucljivo ..hm sirovouser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vitamini u trudnoći
12.3.2010 10:45:35   
Točkica28
meni tijelo samo trazi povrce i voće, neki dan sam se kelja zazelila hihihihihihihihi

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vitamini u trudnoći
12.3.2010 10:45:52   
lidac0605
Ja sam u prvoj trudnoći bila luda za bilo čim gaziranim i pila do mile volje user posted image user posted image user posted image ...mala je ispala čist ok...a kaj se tiče cigareta-prestala sam pušit prije 3 god user posted image user posted image user posted image nakon 15 god. žestokog uvlačenja plavog Ronhilla po kutiju i pol dnevno...al i u prethodnim trudnoćama sam odma prestajala pušit čim sam saznala da sam trudna...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vitamini u trudnoći
12.3.2010 11:38:09   
mama m
Hm, sir i vrhnje- s lukom, mljac! user posted image Sinoć sam se tak lijepo toga najela! U prvoj trudnoći sam čula za listeriozu iz sireva pa sam pitala doktora jer svježi sir obožavam. On me pitao otkud mi touser posted image i da je sir zdrav i slobodno ga jedem. Ali ne kupujem kod bakica na placu, samo u dućanu. A što se tiče gaziranog, meni to jedino i paše. Od obične mi se vode diže želudac. Prvih nekoliko mjeseci sam ujutro bila toliko žedna da sam se oblokavala mineralnom.
A da se vratim na temu Prenatala. Jeste li od njih imale zatvor?


_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vitamini u trudnoći
12.3.2010 13:36:24   
sig
Niti ja ne pijem niti ne pušim... sirovo meso volim - stručano "tatar" i žalosti me što ga nesmijem sada jesti.... I ja u prosijeku pazim što jedem... isto tako sam i u prvoj trudnoći i mala je ispala zdrava, samo što sam onda pila sok od jabuke a sada me traži gazirano!!!??
Ja ti inače imam tvrdu stolicu (genetski) tako da... ja ti tu nemogu puno pomoći.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vitamini u trudnoći
13.3.2010 23:16:17   
Tsmee
Ja sam u prvoj trudnoći pila željezo i pola doze Prenatala Twin Lab jer se nisam baš htjela pumpati, valjda nekaj i kroz hranu uđe user posted image

Sad pijem željezo po preporuci doktora, a također sam htjela uzeti folnu, ali je nisu imali u ljekarni pa mi je preporučila kombinaciju vitamina Elevit (Bayer). Počela sam to piti, ali nikako mi ne ide. Svaki put kad trebam popiti mi se povraća pa popijem možda svaki treći dan po tabletu. Mislim da to nije bad, i da nam zapravo ne treba ništa dodatno i da je to sve samo marketing, ali ipak imam ja to tu za svaki slučaj user posted image .

A što se tiče zatvora - imala u prvoj trudnoći od željeza. Rješavala sam to Donatom i zamjenom kapsula za sirup željeza. Sad pijem sirup i za sad je sve redovnouser posted image



_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vitamini u trudnoći
31.10.2010 15:06:06   
bubaMaja
ja imam jako dobru krvnu sliku od početka, niš mi ne fali, ali pijem Prenatal skoro svaki dan (neki put zaboravim) po jedan, čisto kao neku zalihu i sigurnost, pogotovo jer ulazimo u zimu i hrana više nije toliko raznolika kao po ljeti... pila sam folnu prva dva mjeseca skoro tri i to je to

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!