|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:26:22   
novamama

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama





a ti cinik, u kojem si TI filmuuser posted image user posted image user posted image user posted image ?

ma je, ok, muško si, ajde....user posted image user posted image user posted image user posted image , neće tebe nitko zaj****ati sa sjedenjem dok piškišuser posted image user posted image user posted image

naći će se jedna od cura da pobriše pločice ispod školjke, ili nisi primijetio kako se to zaprlja, ahjojhj, jadničak....user posted image user posted image user posted image


pogleč...
za menom ne mora niko čistiti...
ak za vašima mora... tak ste ih naučile...
i tu je vaš problem...
najbolje da ih naučite na pelene... tak bu sve super čisto...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




i TO ti je argumentuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

daj cinik, pa zar je to sve? mislila sam da si dosjetljivijiuser posted image user posted image user posted image


ček da ponovim, ti SVAKI put nakon pišanja pobrišeš dasku, rub školjke, ispod školjke i sa strane školjke? ma ne vjerujem ti niti sekunde, prije bih se okladila da ti je svjetlo u kupatilu na 40V pa da niti ne vidiš kakva se šporkica tu sve može nakupiti - pogotovo na pločicama sa strane školjke...kada biste vidjeli dokle sve vaša pišina doštrkne...slabo bi ti bilo...ajde provjeri pa se vrati...

ali molim te, neka bude i malo bolji argument od pelenauser posted image user posted image user posted image user posted image


pogleč se u ogledalo...
i reči sama sebi:" ja sve to napravim poslije svakog pišanja..."
ja nisam daval dokaze ni argumente...
interesantno mi je kak muški pišaju pod pritiskom... i sve zašpricaju...valda i do kuhinje...
a ženske... ko potočić zeleni...dolinom žubori...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







ali zlato, ja pišam SJEDEČKIuser posted image user posted image user posted image

nešto si krivo skontaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:29:25   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: novamama

svaka čast draga, pa vidiš da se može, nisu svi zg_cinikuser posted image user posted image user posted image user posted image


hvala na lijepom mišljenju...
i razmišljanju...

da Ti idem odgovarat... nema smisla...
tak nebuš razmela... a mene buju razapeli da vrijeđam... i da me se trebe kazniti il maknuti s RR...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:32:39   
novamama
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama

svaka čast draga, pa vidiš da se može, nisu svi zg_cinikuser posted image user posted image user posted image user posted image


hvala na lijepom mišljenju...
i razmišljanju...

da Ti idem odgovarat... nema smisla...
tak nebuš razmela... a mene buju razapeli da vrijeđam... i da me se trebe kazniti il maknuti s RR...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




zašto sad touser posted image

di ti je cinizam sad?

nemaš argumente dragi, a očito ti onda jedino svađa pali...ajde bok, ako je tako, ne bih htjela biti odgovorna za tvoje živčeke....


< Poruku je uredio novamama -- 22.2.2010 23:35:02 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:34:34   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:34:58   
zg_cinik




ali zlato, ja pišam SJEDEČKIuser posted image user posted image user posted image

nešto si krivo skontaluser posted image user posted image user posted image


kužim... i onda niš ne zmažeš...
a svi muški šaraju...i zapišaju cijeli zahod...okolo... ispod...sa strane...iza...user posted image user posted image user posted image

baš mi je žal kaj imaš tak loša iskustva...user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:37:06   
novamama

IZVORNA PORUKA: zg_cinik





ali zlato, ja pišam SJEDEČKIuser posted image user posted image user posted image

nešto si krivo skontaluser posted image user posted image user posted image


kužim... i onda niš ne zmažeš...
a svi muški šaraju...i zapišaju cijeli zahod...okolo... ispod...sa strane...iza...user posted image user posted image user posted image

baš mi je žal kaj imaš tak loša iskustva...user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




zaista misliš da mm tako piša?user posted image user posted image user posted image

ti mora da se sad šališuser posted image user posted image user posted image






_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:38:12   
ninolina
ja nemrem vjerovati da se vi još tu natežeteuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:39:13   
novamama

IZVORNA PORUKA: ninolina

ja nemrem vjerovati da se vi još tu natežeteuser posted image user posted image user posted image user posted image


a ne znam šta mu je da je tako uporanuser posted image

odoh ja gledati dr. house-auser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:39:34   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: ninolina

ja nemrem vjerovati da se vi još tu natežeteuser posted image user posted image user posted image user posted image

vidis da ni jedno nece da popusti ni za milimetar user posted image

cinik gdje troubi?
ne vidjam ju nesto ovih dana? zapravo podugo ju vec ne vidjam user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:40:15   
dominik
mm ima udava kojeg tesko kontrolira - bar on tak veli...znate kaj budite sretne da im je mlaz tak jaki da sve zapisaju, jer kad krene slabije prostata je na redu za pregleduser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:41:12   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: dominik

mm ima udava kojeg tesko kontrolira - bar on tak veli...znate kaj budite sretne da im je mlaz tak jaki da sve zapisaju, jer kad krene slabije prostata je na redu za pregleduser posted image


user posted image user posted image user posted image pametna!!!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:42:18   
FIONA
sve je dobro dok ne počnete ko moja mama osluškivat....nedavno je napala tatu da mora doć kod nje na vađenje krvi i mokraće jel ima s prostatom problema...on poludio i pita a kak si molim te ti to zaključila...veli mama, pa slušam te dok pišaš ...i kako pišam, pita tata...a ona ko iz topa pa u mlazovima...a veli moj atata ne pišam u mlazovima nego kružim po školjci u krug....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:42:26   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: novamama





zašto sad touser posted image

di ti je cinizam sad?

nemaš argumente dragi, a očito ti onda jedino svađa pali...ajde bok, ako je tako, ne bih htjela biti odgovorna za tvoje živčeke....



zakaj to...user posted image user posted image user posted image user posted image
mečeš me u svoj kalup...
il valda ono kaj imaš iz iskustva...
argumenti...(opetuser posted image user posted image user posted image )...
kaj bi Te trebal zvat da gledaš kak pišam... jel točno ciljam...jel počistim za sobom...
jel bi to bil argument...user posted image user posted image user posted image
nemreš sudit... o onom kaj neznaš...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:46:06   
Ninaa
Joj nemrem vjerovati oko čega se natežete, ja iskreno nemam pojma kak moj mm piša jel je wc uvijek čist tak da me baš briga.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:47:27   
tikica_69
Eh da sam znala.....sam bi zalijepila onaj papir i ne bih pitala user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:48:12   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Eh da sam znala.....sam bi zalijepila onaj papir i ne bih pitala user posted image


to nebi bilo feruser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:50:03   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: zg_cinik





ali zlato, ja pišam SJEDEČKIuser posted image user posted image user posted image

nešto si krivo skontaluser posted image user posted image user posted image


kužim... i onda niš ne zmažeš...
a svi muški šaraju...i zapišaju cijeli zahod...okolo... ispod...sa strane...iza...user posted image user posted image user posted image

baš mi je žal kaj imaš tak loša iskustva...user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






zaista misliš da mm tako piša?user posted image user posted image user posted image

ti mora da se sad šališuser posted image user posted image user posted image




"mm ju održava čistom...par puta sam dreknula i bilo je ok....još ga nisam uspjela nagovoriti da sjedne dok piša, ali čim curica bude počela koristiti wc, to ga sljeduje, i njega i olivera..."

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image




_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 23:50:45   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Eh da sam znala.....sam bi zalijepila onaj papir i ne bih pitala user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zapišana daska za WC
23.2.2010 0:03:11   
novamama
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: zg_cinik





ali zlato, ja pišam SJEDEČKIuser posted image user posted image user posted image

nešto si krivo skontaluser posted image user posted image user posted image


kužim... i onda niš ne zmažeš...
a svi muški šaraju...i zapišaju cijeli zahod...okolo... ispod...sa strane...iza...user posted image user posted image user posted image

baš mi je žal kaj imaš tak loša iskustva...user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






zaista misliš da mm tako piša?user posted image user posted image user posted image

ti mora da se sad šališuser posted image user posted image user posted image




"mm ju održava čistom...par puta sam dreknula i bilo je ok....još ga nisam uspjela nagovoriti da sjedne dok piša, ali čim curica bude počela koristiti wc, to ga sljeduje, i njega i olivera..."

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image





i? mm ju održava čistom, ne piša tako kako si naveo...

i u gornjem postu, ako citiraš, fer je citirati sve... evo ja ću:

IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama

svaka čast draga, pa vidiš da se može, nisu svi zg_cinikuser posted image user posted image user posted image user posted image


hvala na lijepom mišljenju...
i razmišljanju...

da Ti idem odgovarat... nema smisla...
tak nebuš razmela... a mene buju razapeli da vrijeđam... i da me se trebe kazniti il maknuti s RR...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




zašto sad touser posted image

di ti je cinizam sad?

nemaš argumente dragi, a očito ti onda jedino svađa pali...ajde bok, ako je tako, ne bih htjela biti odgovorna za tvoje živčeke....




vidiš ovo boldano?

cinik, cinik....

jel znaš što su argumenti? očito imaš problema s time, jer nisi niti jedan argument naveo ZA opravdanje pišanja i zapišavanja, a ima ih jako puno protiv....gore nevedenih i potpisanih...

razočarao si me...ustvari nisi....pa ti si samo cinikuser posted image

ne ljuti se, bilo mi je drago debatirati, ali mislim da sam sve rekla na ovu temuuser posted image


< Poruku je uredio novamama -- 23.2.2010 0:04:36 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zapišana daska za WC
23.2.2010 10:03:27   
Bebys
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: curice

u mene je samo jedno muško u kući-mm,koji piša jednako kao i mi,sjedne,odmori se i obavi posaouser posted image user posted image user posted image
tako je i kod mene user posted image



super... 

kad bu Ti dečec išel kod psihologa...
reči: "pa zakaj...ja sam ga tak naučila..."
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





cinik...to je tesko brisati ocito nece da slusaju...


(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zapišana daska za WC
23.2.2010 10:05:30   
Bebys
moj mm pisa kao i svi mnogi drugi muski...podigne dasku..i pazi da ne zapisa iako mu to bas ne uspijeva uvijek tako da ja uvijek brisem iza jer mokraca smrdi...a sta cu ...takav je kakav je..jos je i dobar kakvih ima...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zapišana daska za WC
23.2.2010 10:08:49   
BruMa

IZVORNA PORUKA: Bebys

moj mm pisa kao i svi mnogi drugi muski...podigne dasku..i pazi da ne zapisa iako mu to bas ne uspijeva uvijek tako da ja uvijek brisem iza jer mokraca smrdi...a sta cu ...takav je kakav je..jos je i dobar kakvih ima...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujem.već se pitam kak će biti kad još ovo dvoje poraste.pa se svo troje počnu borit sa svojim vatrogasnim šmrkovimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zapišana daska za WC
23.2.2010 15:45:18   
dami
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Eh da sam znala.....sam bi zalijepila onaj papir i ne bih pitala user posted image


Zašto, ja sam se baš nasmijala, to mi je falilo...:))))


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zapišana daska za WC
23.2.2010 22:18:51   
xxl
user posted image user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 99
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!