|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hrenovke
6.2.2010 16:34:33   
Lady3
ja svojima sam davala hrenovkice tek poslije godinu dana,neznam jednostavno nisam im davala prije.Jeli su ribu,piletinu,teletinu..i crveno meso..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:08:03   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: minnie

IZVORNA PORUKA: Domy

¸dajte cure što pričate gluposti ja sam svojima počela sve davati sa 6 mj..samo normalno da sam smiksala ili izgnječila..i što im je bilo ništa...

A na čemu ste se vi hranile samo da mi je znati...

joj kad tako čujem nešto ma nesmiješ prije 12 mj stvarno me ljuti..


domy ne ljuti se ja samo pitam pošto mi se čini da je malo premala za tvorničke proizvode. nisam htjela da se itko uvrijedi. ja se iskreno ravnam po tome rasporedu i zato pitam dal je netko davao ranije


Ja sam se sa svima strogo držala tog rasporeda kad se kaj smije jest,jer mi je muž alergičar i kod njega je to također krenulo kao alergija na razne vrste hrane u dojenačkoj dobi user posted image ...Zato opće nemam niš protiv opreza,al mislim da i po tom rasporedu su pileće i pureće hrenovke dozvoljene sa 10 mjeseci...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:13:27   
Anoniman
ne stignem čitati sve... ja sam nakon 1. rođ. davala sve, tako i hrenovke.
Mene muči kako da ih ODVIKNEM od hrenovki, jer ima dana kad ništa, ama ništa drugo ne prolazi, koma! Ili salama, parizer, isto šrot, a djeca luda za tim! Moje su cure mesarke teške! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:19:51   
mama mery
moji su isto sa oko 6mj poceli sa hrenovkama pa cak i jaje, nismo nikad imali nikakih problemauser posted image
zdravi su i veseliuser posted image

cula sam da pileca jetrica nije zdrava ( navodno potice rak ili tako nesta nisam bas sigurna), i jedna ju mam zbog toga prestala davti djetetuuser posted image mislim kolika je slucajnost da bas ona oboli ili nestaa....
ni nikad nisam pratila tablice hranjenja djeca  i sve su dobro podnosiliuser posted image



_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:25:22   
pikachu
IZVORNA PORUKA: Domy

A na čemu ste se vi hranile samo da mi je znati...


Nemam odgovora za minnie, ali:
user posted image user posted image user posted image user posted image  Brat i ja nismo kušali hrenovke i paštetu valjda do osnovne... Vjerovali ili ne...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:29:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pikachu

IZVORNA PORUKA: Domy

A na čemu ste se vi hranile samo da mi je znati...


Nemam odgovora za minnie, ali:
user posted image user posted image user posted image user posted image  Brat i ja nismo kušali hrenovke i paštetu valjda do osnovne... Vjerovali ili ne...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

niti ja nisam paštetu, i to još duže... nikad nisam bila ljubitelj...

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:30:56   
pikachu
Nama mama nije dala...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:34:58   
ejmama
Ja se slažem s Anne, hrenovke su jednostavno nezdrave, bilo za dijecu do 12mj i poslije, a isto tako i za odrasle. Ja bi svojima rađe dala domaće kobasice i pancete s godinu dana nego hrenovke jer u ovom bar znam šta se stavljalo. Moj brat je sad 24god i zna se desiti da se od nekih salama i hrenovki ospe kao da ga je netko s koprivom pa mora na injekcije. Dovoljno je da pročitaš etiketu pa vidiš koliko mesa ima u svemu tome, to su samo aditi i pojačivači okusa, sojini emulgatori itd..

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:43:11   
Ninaa
Ja ne volim ni paštete ni hrenovke i frendica koja je radila u mesnici mi je ispričala da kaj sve u njih stavljaju tak da su mi još mrže. Pojela je jednom kad smo bili kod kume i specijalno za nju je napravila hrenovku pa sam joj dala a inače doma ih ne jede. Imamo domaćeg mesa pilećeg, purećeg,zečjeg i teletin kojeg obožava pa ih ne mora jesti. Ak joj baka da ili u vrtiću nek jede ali doma ih nebude barem još ne sad. Možete smatrati da sam luda ali se meni hrenovke jednostavno gade! 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: hrenovke
6.2.2010 17:47:26   
cuba
kuma ubijeđuje da je ona dala svojoj sa 6 mj i šta ja još čekam

Da, ljudi svašta daju djeci sa 6mj a ne znači uvijek da je dobro za tvoje dijete što i za tuđe...isto ti pogledaj tablicu prehrane, posavjetuj se sa pedijatrom. Jer najlakše je uvalit u usta... Osobno mi je to malo prerano...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: hrenovke
6.2.2010 18:33:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Domy

anne moja uopče se ne žustrim kako si ti rekla..nego jednostavno nemogu zamislit da netko po tablici i po papirima hrani i odgaja svoju djecu..joj nesmiješ ono jaooo nesmiješ ovo..ma dajte molim vas..

nije zdravo..ako bi čovjek gledao što bi se smjelo a što ne nikad nebi niš jeli ni pili...

pa dajte pitajte svoje mame kako su vas hranile...


Zašto bih se ravnala po svojoj mami? Možda je ona bila loša mama ?
Svakako nije nutricionist,a ni pedijatar.
Hoćeš reći da su preporuke pedijatara gluposti i da su svi ljudi koji su godine i godine učili i studirali to radili bezveze i da sve što su naučili su  zapravo gluposti  jer nemaju šta pametnije raditi.
Znanost ide naprijed htjeli to pojedinci ili ne. Ima puno i reklama i gluposti,ali zato imamo mozga da odvagnemo šta je ispravno,a što ne.
Mislim da se nitko ne treba osjećati ljuim ako netko kaže da ne treba djetetu početi davati dohranu sa dva mjeseca,miksati grah sa tri ili uvoditi hrenovke sa četiri..
prerano može naškoditi,a prekasno ne i to je osnovna razlika.


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: hrenovke
6.2.2010 18:34:14   
ZVRK
moj je do 9 mjeseci već sve probao jesti

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: hrenovke
6.2.2010 18:36:47   
Bebys
nisu mi jos hrenovke pale na pamet ali moja zato jede SVE zivo a ima tek 8 i kusur skoro 9...nista joj nije...odlicna je...a hrenovke cu mislim malo kasnije jer jednostavno imam dosta svega ostalog...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: hrenovke
6.2.2010 18:37:56   
Bebys
domy ako ti tako mislis samo ti davaj nista joj nece biti...a tko ne zeli isto neka ne daje i stvar rijesena...user posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: hrenovke
6.2.2010 18:52:04   
BruMa
mi smo počeli sa hrenovkama sa navršenih godinu dana.Jako rijetko ih uopće jedemo.mislim da ništa ne propuštaju oni koji ne daju hrenovke svojoj djeci.nema ništa zdravog u njima.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: hrenovke
6.2.2010 19:04:12   
lidac0605
Eh,ljudi moji danas više niš nije zdravo...pa ni takozvani "domaći" proizvodi s placa-sve je to puno raznih pesticida,aditiva i sl.
Al za prehranu po tablici sam uvijek ZA user posted image ,čemu napravit sranje djetetu i učinit ga alergičarem zato kaj nisi znala kaj se kad jede user posted image user posted image user posted image Pa nismo u srednjem vijeku...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: hrenovke
6.2.2010 21:27:15   
novamama

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

mi smo počeli sa hrenovkama sa navršenih godinu dana.Jako rijetko ih uopće jedemo.mislim da ništa ne propuštaju oni koji ne daju hrenovke svojoj djeci.nema ništa zdravog u njima.



i ja sam jednom dala oliveru, nakon godine dana i tako-tako...jeo je...izbjegavam ih jer stvarno nisu zdrave...najest će ih se kasnije....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: hrenovke
7.2.2010 8:53:22   
troubled
s hrenovkama, parizerima i ostalim junk food bi svakako pričekala do godine dana...
magda još nije papala hrenovke...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: hrenovke
7.2.2010 12:29:44   
BUMBIKA
Ja se ne sječam točno kada sam mu prvi put dala hrenovke,ali mislim da je bilo oko 10,11 mjeseci i voli ih  jesti i dan danas..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: hrenovke
5.4.2010 17:29:38   
Zimic
sa 13 mjeseci

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: hrenovke
5.4.2010 18:06:57   
nancy
noj nije probao hrenovku a niti ce u skoroj buducnosti jer u njoj nema nista sta valja

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!