|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prvi pokreti bebe u trbuhu
2.2.2010 20:08:09   
ZLATKA
bog curke,

zanima me nešto
sad sam u 20-tom tjednu trudnoće.
u 18-tom sam tjednu počela osjećati bebicu i do prije dva dana dosta četo, jučer nešto manje , a danas vrlo kratko ujutro
jel to normalno obzirom da je bebica još mala ili imam razlog za brigu?

_____________________________

3 x stimulacija (1x nema odgovora na stimulaciju)
2 x ICSI = 0
u 4-tom postupku - beta 4984
17.06. 2012.došlo na svijet naše blago
trenutno druga beba na putu, potpuno prirodno
jer nada i vjera su naši najbolji prijatelji...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
2.2.2010 20:26:05   
ZVRK
napočetku se ne javlja stalno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZLATKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
2.2.2010 20:30:17   
malizia
plod je još mali i ne javljaju se svi jednakim intezitetom, a ako si pretila tada je teže osjetiti plod.
Enivej, ako to potraje još dan dva otiđi liječniku.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
2.2.2010 20:38:13   
Domy
nemaš u opšte razloga za brigu..ponekad se desi da su zaista aktivni a ponekad dosta mirni..

Sad ču vam jednu stvar ispričat sa prvom svojom trudnočom to je bilo prije evo sad če 18 god..bila vam ja na ctg..ležim ti ja kad dolazi sestra i govori meni pa što ta bebica spava pa dajte je malo probudite..pa nemože sad spavat..

a ja gledam kome ona to govori znam da sam sama u sobi..

ono ja zanjemila..priđe ti ona meni pa vama gospođo govorim probudite tu bebicu..

a ja se mislim pa kako ču probudit bebicu koja mi je još u stomaku..

kad je ona meni čopila stomak i počela pipkat i pretiskat..kad ono moja bebica počela odmah udarat..

evo kaže ti ona meni kako čete probudit bebicu..pa nemože sad spavat kad je na ctg-u..

e to sam dobro upamtila i sad se na to nasmijem..



< Poruku je uredio Domy -- 2.2.2010 20:39:15 >

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
3.2.2010 8:57:35   
mišica 666
draga ja sam u 22. tjednu i isto nekad je čujem više nekad manje najviše je čujem kad se umirim i legnem ali bitno je da je osjetiš nebitno kolko kratko jer to su još male ribice. sretno i ne brini se još koji tjedan pa će mo ih čuti itekako.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
3.2.2010 9:42:49   
ZLATKA
hvala vam puno user posted image

_____________________________

3 x stimulacija (1x nema odgovora na stimulaciju)
2 x ICSI = 0
u 4-tom postupku - beta 4984
17.06. 2012.došlo na svijet naše blago
trenutno druga beba na putu, potpuno prirodno
jer nada i vjera su naši najbolji prijatelji...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
3.2.2010 11:29:34   
Zimic
poslje ,tj.iza 25 tjedna mozes ju malo probuditi ako popijes casu vode...ja sam to radila i kad god bih popila vode poceo se miskoljiti....ili kad sam se umirila

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu ZLATKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
3.2.2010 13:48:27   
evanda
Joj, kako se rado sjetim tih leptirića u stomaku.....uživaj, falit će tiuser posted image

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
3.2.2010 13:49:59   
angelina_2
mene sinoc sa tocno 16 tjedana bebac izboksao i rukama i nogama....nikakvui leptirici nego odmah na boks :) predivan osjecaj

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
3.2.2010 13:53:35   
Domy

IZVORNA PORUKA: angelina_2

mene sinoc sa tocno 16 tjedana bebac izboksao i rukama i nogama....nikakvui leptirici nego odmah na boks :) predivan osjecaj


ako te sad počeo boksat tako jako..što če biti poslije ..jadna ti..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu angelina_2)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
3.2.2010 16:37:35   
angelina_2
ako bude ka os prvim prezivjet cu :) ak obude jace...bar cu uspjeti koji put uloviti snimku :)

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
13.12.2010 20:37:54   
mamit
Ja sam svoju bebicu osjetila u 16 sedmicu,bili su samo leptirici.Sada sam u 19 sedmici osjecam malo jace udarce,nekada se desi po 3 dana ne udari me.Zanima me kako mogu izazvati moje malo da me udari i u kojem polozaju mogu najace osjetiti.

(Odgovor članu angelina_2)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
27.12.2010 15:21:12   
Bubi1982
Čini mi se da ste vi sve drugi put mame, ja sam u 21.tjednu pa bas i ne osjećam leptiriće... nekad si umislim da je neki osjećaj sigurno bebica ali mislim da samo umišljam zasad??user posted image
ovo mi je prvo bebinjo, tako je i Vama bilo prvi put nadam se...


_____________________________

*** 14. 05. 2011. ***

(Odgovor članu mamit)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
27.12.2010 18:56:56   
Freya
IZVORNA PORUKA: mamit

Ja sam svoju bebicu osjetila u 16 sedmicu,bili su samo leptirici.Sada sam u 19 sedmici osjecam malo jace udarce,nekada se desi po 3 dana ne udari me.Zanima me kako mogu izazvati moje malo da me udari i u kojem polozaju mogu najace osjetiti.


Ja svoju najjače osjetim kad ležim na boku ili općenito kada mirujem. također kada legnem na leđa, ali to izbjegavam ili kada se uznemirim ili naživciram i beba se uznemiri.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu mamit)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
27.12.2010 18:58:58   
Freya
IZVORNA PORUKA: Bubi1982

Čini mi se da ste vi sve drugi put mame, ja sam u 21.tjednu pa bas i ne osjećam leptiriće... nekad si umislim da je neki osjećaj sigurno bebica ali mislim da samo umišljam zasad??user posted image
ovo mi je prvo bebinjo, tako je i Vama bilo prvi put nadam se...



Meni je ovo prva beba i posteljica mi je sprijeda pa sma mislila d aću je kasno osjećati, ali već u 18-om tjednu sam bila sigurna da je to ona...a sada sam 22-tjedan i lupa me kao prava mala boksačica, čak i tata osjeti kada stavi ruku:)
Ali normalno je da ju ne osjetiš do 22-og tjedna, bar sam tako čula....probaj mirovati poslije ručka pa vidi da li šta osjetiš onda.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Bubi1982)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
1.1.2011 18:59:53   
mamit
I meni je prva beba,sada sam vec u 22sedmici moje malo osjetim i kada sam u pokretu.Sada vec znam kad da ocekujem njegove udarce i tako su jaki.Upravo sada udara pozdravlja vas moj mali bokseruser posted image

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
28.1.2011 16:45:52   
Bebač i ja
kad sam prvi put čitala o nekakvim leptiričima u trbuhu nisam mogla shvatiti o čemu se piše...dok to nisam sama osjetila....mjehurići,leptirići na vrhu trbuha u 17.tjednu i svaki dan bar par puta na dan,jupi user posted image  

(Odgovor članu mamit)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
28.1.2011 17:56:09   
Rebeka
Dok čitam ovo suze mi naviru na oči, jedva čekam da mi se tako nešto dogodi. Tek sam u 12.tjednu pa mi je to još nedokučivo. Prva mi je trudnoća i sve mi je novo... Iako sam imala ogromne mučnine i po 14 puta dnevno povraćala, vjerujte mi, uživala sam jer je to za moje djeteuser posted image Sada jedva čekam što će se sljedeće događati, čak razmišljam u 14. tjednu poći na 4D, prijateljica mi je bila i ne može sakriti uzbuđenje...

< Poruku je uredio Rebeka -- 28.1.2011 18:01:53 >


_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
28.1.2011 18:31:41   
Freya
IZVORNA PORUKA: Rebeka

Dok čitam ovo suze mi naviru na oči, jedva čekam da mi se tako nešto dogodi. Tek sam u 12.tjednu pa mi je to još nedokučivo. Prva mi je trudnoća i sve mi je novo... Iako sam imala ogromne mučnine i po 14 puta dnevno povraćala, vjerujte mi, uživala sam jer je to za moje djeteuser posted image Sada jedva čekam što će se sljedeće događati, čak razmišljam u 14. tjednu poći na 4D, prijateljica mi je bila i ne može sakriti uzbuđenje...


Šta nije 14. -ti tjedan malo prerano za 4d? Meni su savjetovali da je najbolje između 18-og i 22 -og tjedna. Bila sma u 20-om i mogu ti reći da se sve lijepo vidjelouser posted image .

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
28.1.2011 19:10:35   
Suzn
Što se tiče 4d, ja sam ti išla kod provatne gin. i ona mi je svaku put radila 4D. Od samog početka. Sad sam u 35 tjednu. I mogu ti reći da se ne razlikuje puno 4D u 15 tjednu i u sad... pogotovo ako se fino okrene bebili. Ranije ga vidiš cijeloga, poslije ga više nemre cijeloga ulovit, jer je veliki user posted image

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
29.1.2011 8:21:13   
Tanjica Tanja
Zavisi zbog čega ideš na 4d. Ako ideš zbog slikica onda je ok bilo kada. Ja sam išla na detaljan pregled organa,a za to moraš čekati do iza 20tj. 

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
29.1.2011 18:40:40   
Dinach
user posted image ja od 19.-tog tjedna svaki dan imam boksanje u stomaku nikakvi leptirici hehehe user posted image ...kad se umirim jace se osjeti  :)

_____________________________

Nije se bitno medjusobno gledati,vec zajedno gledati u istom smjeru......

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: prvi pokreti bebe u trbuhu
7.2.2011 21:45:06   
Indy
ja  osjetim lagane pokrete, jutros sam osjetila i cijeli dan ništa. no ima vremena dok malo naraste.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Dinach)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!