|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žena za pomoć u kući
23.1.2010 11:32:57   
Manda
Da li netko zna gdje pronaći ženu za pomoć u kući, tipa pospremanje, proziri i sl. Samo što nisam rodila i htjela bih si priuštiti tu pomoć kad već nisam s prvim djetetom. Nadam se da me razumijete user posted image
Na zagrebačkom području
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 11:34:42   
anuska08
U tome ti ne mogu pomoći,jer nisam iz ZG, ali to je meni isto ok i ja sam razmišljala o tome. Zasad još sve stignem, al kad počnem raditi mislim da ću i ostvariti!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 11:40:48   
lueman
pogledajte u plavom oglasniku,tam obično ima žena koje traže taj posao a i raspitajte se kod poznanika.u svakom slučaju takva pomoć nije skupa a ja sama znam koliko mi znači kad imam 2 sata za klince, umjesto da peglam,user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 11:41:40   
mariola
i ja si to priuštim po potrebiuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 11:54:21   
Manda
Eto, hoću i ja. Sad još da mm pokažem kaj ste napisale user posted image user posted image
Gledala sam upravo u oglasniku, nisam ništa našla za zapadni dio grada. Mislila sam da će mi netko od vas znati preporučiti jer je mene iskreno strah pustiti nepoznatu osobu da švrlja po stanu, a neće mi se dati svu vrijednost svaki put micati.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 12:12:54   
Ruža
Na žalost ne možemo si to priuštiti.user posted image  Možda jednog dana. Da mogu svakako bi!user posted image
Sad da imam kome ja bi honorarno išla čistiti.user posted image
Nadam se da ćeš naći nekoga!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 12:15:57   
FIONA
ja to ne volim...ne mogu zamislit da mi neko pipka po mojim stvarima..pa bilo to da mjenja posteljinu ili čisti WC..ne mogu ja to...

ako več tražiš uzmi neku susedu koja treba dodatna primanja a koja nemre daleko zbrisat ak kaj nestane...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 12:19:30   
MILLA
IZVORNA PORUKA: FIONA

ja to ne volim...ne mogu zamislit da mi neko pipka po mojim stvarima..pa bilo to da mjenja posteljinu ili čisti WC..ne mogu ja to...



joj...isto i ja. user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 12:24:41   
natalijax
IZVORNA PORUKA: FIONA

ja to ne volim...ne mogu zamislit da mi neko pipka po mojim stvarima..pa bilo to da mjenja posteljinu ili čisti WC..ne mogu ja to...

ako več tražiš uzmi neku susedu koja treba dodatna primanja a koja nemre daleko zbrisat ak kaj nestane...user posted image user posted image user posted image

ni ja

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 12:33:58   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: FIONA

ja to ne volim...ne mogu zamislit da mi neko pipka po mojim stvarima..pa bilo to da mjenja posteljinu ili čisti WC..ne mogu ja to...

ako več tražiš uzmi neku susedu koja treba dodatna primanja a koja nemre daleko zbrisat ak kaj nestane...user posted image user posted image user posted image



I ja

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 12:37:16   
lueman
meni to radi teta od mm-a i mogu reći da sam sretna zbog toga. žena je udovica s 2 djece i treba joj dodatna zarada, a meni super jer se ne opterćujem s tim koga imam u kući.a imam i jednu curu koja dolazi peglat, nju mi je preporučila priijateljica, tak da se uopće ne opterećujem, to su provjereni ljudi.babysiterica mi je sito po preporuki tak da valjda imam i srećeuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 12:41:46   
FIONA
IZVORNA PORUKA: lueman

meni to radi teta od mm-a i mogu reći da sam sretna zbog toga. žena je udovica s 2 djece i treba joj dodatna zarada, a meni super jer se ne opterćujem s tim koga imam u kući.a imam i jednu curu koja dolazi peglat, nju mi je preporučila priijateljica, tak da se uopće ne opterećujem, to su provjereni ljudi.babysiterica mi je sito po preporuki tak da valjda imam i srećeuser posted image user posted image


komad...pa ti si svetska ženska...ko one kućanice iz visokog društva...ti za sve imaš ženu na lageru...heheheeh....dobra si!!!...ak ti paše tak i imaš mogućnosti baš lijepo...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 13:02:20   
pikachu
IZVORNA PORUKA: lueman

meni to radi teta od mm-a i mogu reći da sam sretna zbog toga. žena je udovica s 2 djece i treba joj dodatna zarada, a meni super jer se ne opterćujem s tim koga imam u kući.a imam i jednu curu koja dolazi peglat, nju mi je preporučila priijateljica, tak da se uopće ne opterećujem, to su provjereni ljudi.babysiterica mi je sito po preporuki tak da valjda imam i srećeuser posted image user posted image


Super si se organizirala...user posted image  
Tako bi i ja, ali imam isti problem sa povjerenjem u ljude koji mi se motaju po kući...
I ja ću sljedeću trudnoću definitivno uzeti nekoga, ali sada sam u razmišljajima kako doći do pouzdane babysitterice za 9. mjesec... Dobro plaćam...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 13:06:28   
Ninaa
Ja sam isto od onih koje ne vole da im netko dira stvari, ali definitivno kad sljedeći put ostanem trudna ću morati naći nekoga da mi pere prozore jel ih imam previše da to radim sama ili da mi mama to pere.Imamo ko zimski vrt ispred kuće i ima ih 8 velikih plus ovi svi na kući.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 13:28:25   
tikica_69
Ja imam muza za takve stvari user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 13:33:07   
Bebys
plavi oglasnik.....

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 13:39:51   
elle1
ja isto to nebi...radije natjeram MM da mi pomogne ili kad klinci narastu oni ceuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 13:42:13   
Bebys
ma ako imas love NEKOJ ZENI CE DOBRO DOCI...imas i SLAVONSKU BURZU...ima sirotinje kojoj treba novac i koja ce i u zg. doci da to napravi

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 13:44:19   
lueman

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja imam muza za takve stvari user posted image


joj već vidim kak bi moj recimoopral prozore...sa sjekiromuser posted image user posted image ne očekujem od njega pomoć u kući nego da zaradi novce.mi se tak dogovorili. a i njemu je draže dat 100 kuna pa mi odemo nekud van i za 3-4 sata nas dočeka sve lijepo pospremljeno user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 14:04:19   
Ruža
IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: FIONA

ja to ne volim...ne mogu zamislit da mi neko pipka po mojim stvarima..pa bilo to da mjenja posteljinu ili čisti WC..ne mogu ja to...



joj...isto i ja. user posted image


Ma ja bi se brzo naviknula.user posted image user posted image user posted image
Drugi puta bolje biram mm_a!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 14:05:16   
Ruža
IZVORNA PORUKA: lueman

meni to radi teta od mm-a i mogu reći da sam sretna zbog toga. žena je udovica s 2 djece i treba joj dodatna zarada, a meni super jer se ne opterćujem s tim koga imam u kući.a imam i jednu curu koja dolazi peglat, nju mi je preporučila priijateljica, tak da se uopće ne opterećujem, to su provjereni ljudi.babysiterica mi je sito po preporuki tak da valjda imam i srećeuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Svaka čast!
E baš tako bi i ja nekako.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 14:15:21   
lueman
to je valjda tak jer mi nemamo djedove i bake koji bi pričuvali unuke ili nekaj uskočili pa smo prisiljeni svaku pomoć platit. ali mogu vam reći da mi nije žao ni lipe, barem znam da nikome ništa ne dugujem.

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 16:44:23   
xxl
Joj to bi i jaaaa!!!Imam ja jednu na poslu koja ide po kućam a ok je.Ak oćeš pošaljem i broj na pp.Mislim da je u Dubravi il Maksimiru

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 16:56:09   
ninolina
ja se već dugo raspitujem za ženu koja bi mi dolazila pomoć i onda mi ulete sestre pa to one naprave, pa jedan dan u tjednu mama, ali nekako mi je to grrr uvijek sam im dužnauser posted image (osječam se dužnom) pa mi to ne paše. Cure iz Jaske ako znate tetu peglalicu ili koja bi pomogla po kući javite miuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Žena za pomoć u kući
23.1.2010 16:57:28   
pako
Ja to nebi mogla jer si nemogu zamisliti nepoznatu osobu u stanu, a i imam dobrog mužeka kojem nije ništa teško napraviti tako da mi i netreba nitko drugiuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!