|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kompleti
1.12.2009 10:35:12   
dominik
kad kupujete komplet trenirku budu li i gornji i donji dio djetetu taman...meni je vjecno domiu donji dio predugacak ak mu gore pase taman...a o sirini da i ne pricam...stalno moram uvlaciti gumice...i jos nesto zasto rade majce sa premalim otvorom...kupila majcu sa kapuljacom ni prek trecine glave ne ideuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kompleti
1.12.2009 10:36:55   
zaba
u pravu si,otvor za glavu je uvijek koma,kad ju svlačim sve me strah da joj ne izvučem vrat ko žirafi.A ovo gornji i donji dio da i ne pričam.Ista priča.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kompleti
1.12.2009 10:39:36   
dominik
vec me bilo strah da mi sa djetetom nes ne stimauser posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kompleti
1.12.2009 10:39:53   
pako
Mi zasad nemamo problema sa trenirkama, uvijek kupim da je gornji dio na cif i sa kapuljačom i sve su dobre veličine.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kompleti
1.12.2009 10:39:58   
ejmama
isto tako

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kompleti
1.12.2009 11:29:21   
CallamityJane
i mojoj uvijek gornji dio je knap a donji malo slampaviji ali sam uvijek mislila da je to zbog stomacica joj user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kompleti
1.12.2009 11:40:41   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

vec me bilo strah da mi sa djetetom nes ne stimauser posted image

ima ih još takvih.
zvrkiću ako bi i dužina od vrata do struka bila ok rukavići su bili 3/4 iako misu tako namjeenjeniuser posted image
a za majce na kapuljaču svima strogo zabranila da kupe jer i on sam odmah odbije.
naše male/velike glavonje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kompleti
1.12.2009 11:46:43   
Ninaa
Mi isto muku mučimo, gornji dio nam je uvijek taman a donji preveliki malo. Tak da dok su hlače taman gornji je već tijesan.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kompleti
1.12.2009 11:47:30   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: martina ks

Mi isto muku mučimo, gornji dio nam je uvijek taman a donji preveliki malo. Tak da dok su hlače taman gornji je već tijesan.

isto ovako, nikada ne moze komplet trenerkicu nositi user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kompleti
1.12.2009 12:44:23   
Bebys
ja ih zato kupim odvojeno zasto mora biti par....onda bolje bude i stoji bolje hlace manje a maju vecu i super

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kompleti
1.12.2009 14:21:37   
monte
svaki komplet nam je bio gornji dio taman a donji 3 broja velik zato sada kupujem samo donje djelove a ako dobije za poklon gornji dio nosi a donji spremimo za iduću god

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kompleti
1.12.2009 14:33:46   
natalijax
ma samo donji,al to  rijetko jer baš i nevolim nosit trenerkeuser posted image nisam baš taj tip ja više tunike i tajice

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kompleti
1.12.2009 14:36:35   
monte
nato natouser posted image radi se o dječjim trenirkamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kompleti
2.12.2009 14:07:16   
natalijax
IZVORNA PORUKA: monte

nato natouser posted image radi se o dječjim trenirkamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
isuse joooooooooooj sad me sram koja sam ja zbunjolauser posted image user posted image

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kompleti
2.12.2009 14:40:13   
dominik
IZVORNA PORUKA: Bebys

ja ih zato kupim odvojeno zasto mora biti par....onda bolje bude i stoji bolje hlace manje a maju vecu i super


jer su u paru vecinom jeftiniji nego odvojenouser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kompleti
2.12.2009 14:45:26   
mama mery
uglavnom mi doljnji dio bude velik ali se zavisai od proizvođaca neke budu oba dva dijela taman

_____________________________




(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
2.12.2009 17:24:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mama mery)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kompleti
2.12.2009 18:34:30   
sanjalica
jest da se ovdje radi o kompletima (da ne bude da nisam shvatila temu), ali moram dometnuti nešto drugo: ako kupim majicu koja je normalne dužine - tu podrazumijevam da je bar do pola guze, ako ne i malo duža ... tako da leđa ne budu gola, onda su rukavi jaakao predugački.... jel moja djeca nisu normalne građe ili imate i vi takva iskustva ?
kad sam to spomenula krojačici iz jedne lokalne firme reagirala je ko da će me tući... ajme....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kompleti
2.12.2009 19:25:00   
dominik
ja hlace volim da su duze i slatko mi je na klincima kad se podfrknu...ali trenirku je tesko potfrknuti...imali smo i mi majca da su nam rukavi predugacki ali volim majce sa pasicama tak da rukav koliko god je dugacak ne pada preko sake

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kompleti
2.12.2009 19:27:07   
lueman
benetonove se daju kombinirat jer nisu kompleti ali su isti gornji i donji dijelovi pa uzmem kak mi odgovara od modela, da li duže hlače ili majica

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!