|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:11:50   
sadoze
Da li je netko imao taj dodatak za kolica za starije dijete tzv. buggy board?
Naime, imam dijete od dvije godine i tri mjeseca a trebam roditi za tri mjeseca pa sam razmišljala da to kupim.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:14:07   
ejmama
Ja nisam kupila ionako ova starija hoda, kad idemo van nju za ruku, a s drugom vozim kolica. Ako idemo negdje dalje onda uzmemo njoj biciklu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:14:37   
pepeljuga
Ja imam onaj dodatak za iza sto stoji i vozi se i nije bas nesto odusevljen a kupila sam i pomocno sjedalo koje se montira sa strane i onda se skupa voze....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:15:23   
ejmama
i zaboravila sam ti reći. Dobro nam došla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:15:30   
MILLA
to je ono što zakačiš pa on stoji između tebe i kolica? pa meni to ne izgleda ni malo praktično. ja zapinjem na moja kolica kad napravim veče korake...kako bi tek hodala da mi još između stoji djete na tom čudu? na slikama sam vidjela kako to izgleda...meni ne bi nikako odgovaralo

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:16:44   
ZVRK
moja šogi ga ima i zadovoljna je

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:16:46   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ejmama

i zaboravila sam ti reći. Dobro nam došla user posted image user posted image user posted image


da...potpisujem..nisam skužilauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:22:55   
sadoze
Hvala na dobrodošlici. Tek sam se sad prijavila a vi ste mi već odgovorili. Pa vi ste super. Ne znam da li da to kupim zato što košta oko 400-500 kuna a ako nisam sigurna da će htjet stajat na tom onda sam u velikoj nedoumici.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:25:43   
ZVRK
probaj kupiti polovno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:30:02   
MILLA
puno je to novaca...ja sam tako bacila na sling nosiljku novce koja nekima odgovara a meni je bila katastrofa! nama to nebi odgovaralo jer ne bi mogli vozit kolicauser posted image ....tu na ovoj maloj sličici ova ženska ne može niti zakoračiti...pa ne znam kako voziuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:32:42   
sadoze
A taj dodatak kad se skupa voze...Jel hoće u njemu sjediti? I koliko si platila jedno i drugo?

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:38:16   
MILLA
e to sam ti našla na ovoj stranicihttp://www.keprom.rs/eCatalog/76/index.htm

ja to nemam,ne znam baš ni dal bi kupila s obzirom da mi izgleda totalno nepraktično..ne znam za drugi dodatak...možda si mislila na nešto drugouser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:41:52   
sadoze
Ma mislila sam baš na to. I meni ovako izgleda nepraktično ali ne znam ni kako ću ići šetat sama s njih dvoje je mi Dominik uvijek ima neki svoj put kad negdje idemo. A i voli se voziti u kolicima pa sam možda mislila da bi htio.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:51:17   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: sadoze

A taj dodatak kad se skupa voze...Jel hoće u njemu sjediti? I koliko si platila jedno i drugo?

Taj dodatak sam kupila u slo al mislim da se moze i preko interneta...meni je super,moj stariji ima dvi godine i sedam miseci i kad sam sama sa njima uvik se vozi,dođe oko tisucu kuna,a onaj dodatak sam kupila u prenatala za 400 kn....moze se normalno hodati jer ga mozes namistiti na tri duzine.....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:52:16   
MILLA
znam da je skupo.ali ima ona kolica dupla...za bebu i starije  djeteuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:53:52   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: MILLA

znam da je skupo.ali ima ona kolica dupla...za bebu i starije  djeteuser posted image

Ja sam imala i jene kolica za blizance al sad mi je on pre velik ,bolje mi je dodatak

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 14:55:19   
MILLA
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Taj dodatak sam kupila u slo al mislim da se moze i preko interneta...meni je super,moj stariji ima dvi godine i sedam miseci i kad sam sama sa njima uvik se vozi,dođe oko tisucu kuna,a onaj dodatak sam kupila u prenatala za 400 kn....moze se normalno hodati jer ga mozes namistiti na tri duzine.....


mi smo jako visoki(mm ima 2m..on jadan mora u grbu da ulovi ručke....a nisam ni ja daleko. čini mi se opet skupo,ne znam. ali  ako pomaže da ga imaš na oku onda možda je i isplativo

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 15:06:13   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Taj dodatak sam kupila u slo al mislim da se moze i preko interneta...meni je super,moj stariji ima dvi godine i sedam miseci i kad sam sama sa njima uvik se vozi,dođe oko tisucu kuna,a onaj dodatak sam kupila u prenatala za 400 kn....moze se normalno hodati jer ga mozes namistiti na tri duzine.....


mi smo jako visoki(mm ima 2m..on jadan mora u grbu da ulovi ručke....a nisam ni ja daleko. čini mi se opet skupo,ne znam. ali  ako pomaže da ga imaš na oku onda možda je i isplativo

To je preklopiva sjedalica koja se montira na kolica ,a kad se ne vozi lipo se skupis i ona stoji sa strane i nista ti ne smeta,ja sam vec isplatila tih 1000 sto dođe jer mi je stvarno od koristiuser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 15:06:32   
anaxx
user posted image

user posted image

cure jel na ovo mislite...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 15:07:44   
pepeljuga
ja mislim o jos necem drugom al nikako da nađem na netu

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 16:24:51   
sadoze
Ovo gdje on može i sjest je super samo mi se nekako čini preveliko, jer ne mogu zamisliti kako ću hodat od toga. mislim da bi jednostavno trebala otići u trgovinu s kolicima s malim pa probati kako to izgleda.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 16:30:07   
dominik
ta daska za zakacit se moze kacit samo na kolica sa ruckama...znaci ne ona koja imaju jedu spojenu rucku...ja ionak nogama lupam u straznji dio kolica jer radim abnormalno velike korake tako da meni to nebi pomoglo...iako sam pomisljala to kupiti odustala sam jer mi je to previse novaca i nisam sama sa dvoje djece mogla u setnju...a kad sam po domia isla u vrtic malu sam stavila u klokana/na ruke/sling a njega u kolica

(Odgovor članu sadoze)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 23:27:18   
pepeljuga
user posted image


mI imamo ovo i super mi je,kad sam sama sa njima lipo se voze i međusobno zabavljajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 23:40:53   
dominik
super zgleda...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dodatak za kolica za starije dijete?
26.11.2009 23:48:25   
pepeljuga
kad nema starijeg to se lipo sklopi i stoji uz kolica

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!