|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako ukrasiti tortu
21.11.2009 14:42:15   
mama mery
 pravit cu tati tortu iznenađenja za 50-ti rođendan pa treban savjet kako da je ukrasim posto ja o tome nemam pojma molim savjeteuser posted image
rođendan je u nedjelju


_____________________________



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako ukrasiti tortu
21.11.2009 14:51:45   
Florijan Jakov
sta tata voli, ima li hobi ...
...svasta se moze raditi, od ukrasa sa slagom butter creamom ili ticinom ... imas li kakvu ideju za ukras, pa da vidimo s kojom bi tehnikom bilo najbolje..

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako ukrasiti tortu
21.11.2009 14:55:40   
mama mery
nemam bas nikakvu ideju,a tata je bravar po zanimanju tako da nemam bas neku mogucnost ideja sport ne voli...

a pravit cu super tortu od narandziuser posted image

< Poruku je uredio mama mery -- 21.11.2009 14:56:14 >


_____________________________




(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako ukrasiti tortu
21.11.2009 15:00:15   
Florijan Jakov
pa recimo ključ, onaj starinski, lako ga je nactrati sa šlagom u koji prehodno dodas jestivu boju .... tortu finom zabetoniraš šlagom ili kremom i neki veceli ključić nacrtaš i super ...

ili napišeš 1/2 stoljeća ... ma past ce ti nekaj na pamet user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako ukrasiti tortu
21.11.2009 16:08:55   
maja
IZVORNA PORUKA: mama mery
a pravit cu super tortu od narandziuser posted image



ja ti nemam ideja, nisam torta majstor nikada bilauser posted image , ali hoću recept

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako ukrasiti tortu
21.11.2009 16:48:11   
mama mery
stavit cu receptuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako ukrasiti tortu
21.11.2009 18:19:49   
uciteljica
Meni su super torte na webu od slastičarnice Gabi. Netko je to već ovdje pisao, pogledaj možda sine neka ideja, user posted image

< Poruku je uredio uciteljica -- 21.11.2009 18:27:42 >


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako ukrasiti tortu
23.11.2009 8:53:53   
mama mery
cure kako se prave oni ukrasi od secera user posted image znam kako cu je ukrasitituser posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako ukrasiti tortu
23.11.2009 8:58:53   
ZVRK
kupi smjesu od marcipana

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako ukrasiti tortu
23.11.2009 9:02:02   
mama mery
zvrk ja neznam kako se to pravi ta smjesa jer nisam nikad ukrasavala torte uvijek mi je mama uskakala

ja sam mislila napraviti od scera kalip na zdjelice pa je staviti na sredini torte i nome pokloptiti jaef keks ali bi dio njega napravila oblik suncauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako ukrasiti tortu
23.11.2009 9:04:46   
ZVRK
u tu gotovu kupovnu smjesu od marcipana se dodaje šećer u prahu ali samo toliko da razradiš(umijesiš)smjesu pa oblikuješ.
u smjesu možeš dodati i koc.aroma radi boja.

ta smjesa ti je naj jednostavnija (po meni)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako ukrasiti tortu
23.11.2009 9:07:54   
mama mery
cini se jednostavno mogla bo probati
hvala zvrkuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako ukrasiti tortu
24.11.2009 15:51:33   
riDoris
Možeš napraviti čokoladnu čipku kao obruč torte: Na pari rastopiš cca 150 g čokolade za kuhanje. Krojačkim metrom izmjeri visinu i obujam torte i te mjere prebaci na alu foliju trostruko savijenu(da bude čvršća kao podloga). Otopljenu čokoladu odmah izlij u malo čvršću vrećicu za zamrzavanje i sa čačkalicom napravi rupicu na dnu. po foliji šaraj gore-dolje(kako hoće), samo da dobiješ nešto što će ličiti na čipku. Kad si gotova, pusti ju par minuta na radnoj površini da se čokolada stabilizira i nakon toga ju prebaci u zamrzivač na cca 10 min. da se skroz stvrdne. Kad je gotova, izvadi ju van, pusti minutu da omekša( toliko da se može na foliji savijati) i skupa ju s folijom omotaj oko torte na koju si već namazala neku kremu. Rubove folije spoji selotejpom i takvu tortu vrati u frižider. Nakon pola sata izvadi ju van, odlijepi selotejp i polako skidaj foliju. Ostat će ti predivan čokoladni obruč, tj. čipka.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!