|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
9.9.2012 21:40:51   
mišica 666
mislim da češ se morati krizmati i onda se možeš normalno vjenčati.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
10.9.2012 8:50:56   
tamara_sb
DAAAA??? :) :) pa suuper :) Ja pripadam u Malu crkvu a tamo su od kad znam za sebe svećenici sa čvrstim stavovima o mnogo čemu.. Ono, malo me trta na samu pomisao da bih morala do svecenika u Malu crkvu i ispricat mu situaciju. Iako, nesto sam razmišljala da kada pitas što sve treba od dokumenata nigdje nisam procitala da bas se trazi i potvrda o krizmi.. Bas mi to stvara nervozu. Nezmnam ni koje je najbolje vrijeme za otici ga pitati a da ne bude ni prerano a niti prekasno, planiramo svatove u 4 mjesecu

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
10.9.2012 10:00:11   
seraphyme
tamara, nazoveš i pitašuser posted image  

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu tamara_sb)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
10.9.2012 11:02:38   
tamara_sb
Ma nema šanse da se krizmam, da me se ne shvati krivo-nemam ništa vs krizme dapace, planiram ju napraviti jednog dana, ali uopće ne želim da to bude sada JER mi TREBA taj papir da bi se vjenčala u crkvi. Zar to nije pre glupo. Sigurno mora biti jedan svečenik u Slavonskom Brodu koji ce vjencati u crkvi bez jedne krizme!!!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
10.9.2012 13:46:00   
seraphyme
tamara, zovi u tenjane stipu. vrlo fleksibilan lik

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu tamara_sb)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
10.9.2012 22:35:59   
mamacita
Ako ste vas dvoje vjernici cak i ako ne idete u crkvu, i budete vjencani kod maticara, bez crkve, cak i vas brak Bog je blagoslovio, to znam iz iskustva jer tako sam i ja vjencana. Nitko mi ne moze reci da moj brak koji je ispunjen ljubavlju, postovanjem, prastanjem i svim drugim vrlinama, ali i pokojm manom, nije blagoslovljen od Bozje strane. Jer eto, Bog se ne zatvara samo u Katolicku religiju, jer je to covjek stvorio, Bog je nesto puno vise i dublje. Stoga, zasto uopce komplicirati stvari sa svecenicima i to ne obaviti samo kod maticara?

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
11.9.2012 18:30:39   
tamara_sb
Da, znam! Ali ja bih htjela se usdati u Crkvici:) Budem ja jedan dan sad tamo idući tjedan odšetala do male crkve s dragim pa cemo vidjeti šta ce reci tamo svečenik. Srijedom su mislim konzultacije oko vjenčanja i tako. Moram to što prije odraditi jer onaj tečaj za brak pocinje u 11 mj pa da ne zakasnimo :) Držte nam fige

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
11.9.2012 23:50:27   
mišica 666
aako ti je tolko stalo do vjenčanja u crkvi zaboga krizmaj se šta kompliciraš.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tamara_sb)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Crkveno vjenčanje bez sakramenata
12.9.2012 0:48:42   
mala pcelica
eeee koje jebade oko vjenčanja u crkvi,sakramenti,krizme,krštenja,tečajevi ... čisto OTIMANJE para...kod nas to nije tako,odeš kod popa kazeš oću da me vjenčaš tad i tad ,ako nisi kršten ima popova koji će te i tako vjenčati,ako zažmiri na jedno oko user posted image ako se vjenčaš u crkvi kod matičara ni ne moraš i riješen problem...duplo manje jebade i troškova....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!