|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gitara na baterije
5.9.2008 11:22:15   
mirna
Da li je možda netko  vidio gdje ima za kupiti gitaru na baterije? Moj mali je pravi muzičar, ima onu malu klavijaturu, ali bi htjela nabaviti i gitaru.. da nam slučajno ne bi bilo pretiho u kući..user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gitara na baterije
5.9.2008 11:23:27   
troubled
a jeste li razmislili o bubnjevima? user posted image user posted image user posted image

šalim se, nisam vidjela gitaru user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gitara na baterije
5.9.2008 11:37:10   
mirna
IZVORNA PORUKA: troubled

a jeste li razmislili o bubnjevima? user posted image user posted image user posted image

šalim se, nisam vidjela gitaru user posted image


to će dobiti drugo dijete... postat ćemo kelly family2....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gitara na baterije
5.9.2008 11:42:12   
FIONA
hihihiii ne znam mirnič za onu na baterije ali znam za drvenu, gornji štan Marija Bistricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... ja sam ju imala ko klinka mislim da potražim da bi ju na tavanu i našlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... to traje a svira i ne moraš trošiti na baterije, aaahahahaha....user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gitara na baterije
5.9.2008 16:36:17   
mlada mama
ja sam ju vidjala na onim standovima sto budu za neke festice i tako

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gitara na baterije
5.9.2008 17:02:24   
mariola
Ja sam to kupovala svojoj nećakinji jer me izluđivala dok nisam kupila. Mislim u mercatoru.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
5.9.2008 20:00:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gitara na baterije
7.9.2008 11:44:55   
Puli
bili jučeru turbo limaču u galeriji
vidjela jednu za 60 kn
ima žice
i neke tipke za pritiskanje

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gitara na baterije
8.9.2008 16:26:17   
Florijan Jakov
mi smo na nekom "vašaru" u Bosnikupili FJu običnu plastičnu sa žicama i po njoj tambura ko nenormalan još da je neka na baterije p ane bi imala sekunde mira (MM i FJ su se udružili, malo tambur ajedan pa malo drugi, ludaaaaaaaaaaaaaaaa sam od gitare )

a mislim da bi tu na baterije mogl anaći u ovom novom preuređenom TL na Slavonskoj


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gitara na baterije
8.9.2008 20:36:45   
lelo
bilo ih je u škrinjici prošli tjedan,budem sutra skoknula pa ću pogledati i javiti user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gitara na baterije
9.9.2008 12:51:06   
lelo
skočila sam danas do škrinjice u domjaničevoj i imaju gitare koštaju 50 kuna a imaju i druge instrumente.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gitara na baterije
9.9.2008 12:52:57   
mirna
Domjanićeva: gdje je to, negdje u centru?

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gitara na baterije
9.9.2008 13:00:03   
Florijan Jakov
Domjenićeva je ulica koja spaja Kvartić (Maksimirsku) i Petrovu, a Škrinjica se nalazi s desne strane.
Jučer bili u TL na Slavonskoj..imaju gitare, bubnjeve (male i velike), defove, trube, frule, šuškalice, ma cijeli orkestar, po cijenama 19,99 - cca 50 - 60 kn.
Tražila sam FJu ksilofon, ali nisam našla, pa smo kupili def.




_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gitara na baterije
9.9.2008 13:13:56   
lelo
imaju i ksilofon u škrinjici mislim da košta 37 kuna

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gitara na baterije
29.9.2008 14:38:39   
mirna
Konačno smo nabavili gitaru- nije na baterije, ali je još bolja. Koštala nas je 60 kuna..user posted image Sada nam samo još fali vježbanja, prije nego što postanemo kelly familiy2. Za sada to izgleda ovako:

Mali je na klavijaturi i pjeva, tata ga prati na gitari, a ja moram plesati.... probajte si vi to zamisliti..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gitara na baterije
30.9.2008 11:25:40   
lelo
IZVORNA PORUKA: mirna

Konačno smo nabavili gitaru- nije na baterije, ali je još bolja. Koštala nas je 60 kuna..user posted image Sada nam samo još fali vježbanja, prije nego što postanemo kelly familiy2. Za sada to izgleda ovako:

Mali je na klavijaturi i pjeva, tata ga prati na gitari, a ja moram plesati.... probajte si vi to zamisliti..user posted image user posted image user posted image

Bravo za novu kelly familiy user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gitara na baterije
30.9.2008 11:29:37   
božica
IZVORNA PORUKA: mirna

Konačno smo nabavili gitaru- nije na baterije, ali je još bolja. Koštala nas je 60 kuna..user posted image Sada nam samo još fali vježbanja, prije nego što postanemo kelly familiy2. Za sada to izgleda ovako:

Mali je na klavijaturi i pjeva, tata ga prati na gitari, a ja moram plesati.... probajte si vi to zamisliti..user posted image user posted image user posted image


mirna tako treba to je sretna obitelj i jako lijepouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!