|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Škola prirode Sljeme
7.11.2009 13:46:09   
xxl
Stariji mi u ponedjeljak ide na 5 dana sa Školom na Sljeme.On je super,Nabrijan je i veseli se al meni je to grozno..Nikada nije išao nigdje bez nas,ili bar su išli baka ili deda sa njim.Puno mi je 5 dana za devetogodišnjaka bez roditelja..Šta ako se razboli a učiteljica ne skuži,ili ak se tam izgubi..tisuču mi stvari ide kroz glavuuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 13:49:59   
Zvonki
Pozdrav xxl!
Vjeruj mi i ja razmišljam o tome. Imam kćer u 3 razredu i vjerujem da će doći jednom i do toga da će negdje na par dana. Već se ježim iako mislim da je njima to baš super i da uživaju konačno malo bez nas sa svojim prijateljima. Pa zamisli, spavanje sa njima, tračanje, igra i klopa. Znaš kako je u društvu uvijek slađe. Sjeti se sebe. Bili bi s prijateljima dan i noć.
Ne znam samo dali je to obavezno ili to ovisi od učitelja do učitelja? Mislim, ta škola od par dana? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 13:51:29   
xxl
Ja mislim da je obavezno.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 13:58:09   
tikica_69
Ja sam svoje jednom sa izvidjacima pustila na zimovanje.....7 dana u nekom Pripi_kovcu gornjem u Gorskom kotaru.
Stalno sam ih zivkala na mobitel u vrijeme kad su ih smijeli koristiti, bojala sam se kako ce Dodo sa hranom jer taj ne jede nista zivo.....vratili su se rumeni, sretni i svaki sa kilom vise user posted image
Nama je to koma, a oni valjda jedva cekaju da nas se malo otarase i da im ne zvockamo non-stop nad glavom od brige.
No, ipak su vikali da je kod kuce najljepse user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:00:30   
xxl
Nisam jos čula za taj Prip_ckovac gornjiuser posted image user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:02:07   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: xxl

Nisam jos čula za taj Prip_ckovac gornjiuser posted image user posted image



Kako ne znaš? To je pored pripiz_ donje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:02:45   
tikica_69
Cekaj dok ti dijete izrazi zelju za izvidjacima.....Lovacki dom, suma, livada, snijeg do kolena i samo sarma, krumpir gulas, jeger gulas i grah user posted image
Moji su kasnili jedan dan doma jer je sneg tak zapadal da nije mogel bus do njih user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:06:53   
emily123
obavezno je.....pa to ti je blizu
moja Luca je isla u Petrečane i bilo im je super
ja sam bila malo nervozna jer je to bilo prvo odvajanje stalno sam zivkala na mob...dok mi dijete nije reklo...joj mama kak si dosadna pa nemogu se ni zabavljati od tebe kolko zoves...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:10:09   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Cekaj dok ti dijete izrazi zelju za izvidjacima.....Lovacki dom, suma, livada, snijeg do kolena i samo sarma, krumpir gulas, jeger gulas i grah user posted image



Jednostavno ne mogu zamisliti da mi jedna od njih iskaže želju za izviđačima. A pogotovo ne za jedenjem životinjica user posted image
Ja dan danas kad pripremam meso moram kamuflirati jadne životinje. Inače slušam haiku poeziju o životu tih jadnih stvorenja user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:36:51   
xxl
Ma koji izviđaci taj se na asvaltu rodio,nezna di mu je glava a di guza.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:44:40   
lueman
ma vjeruj mi, njima je to događaj o kojem sanjaju cjelu godinu,tj.od kad znaju da budu išli. moji su jedva čekali, iako su inače maze i vole biti kraj mene. dobro bude i tebi. i nemoj ga zivkat, bude se prestal javljatuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 14:54:43   
dami
Neznam xxl koliko ti je taj stariji star ali vjeruj mi puno se bolje snalaze u takovj okolini nego što mi mislimo. Pogotovo među vršnjacima.Što kaže tikica, vratiti će se sretan i bolji. Sretno!

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 15:43:20   
Thea
Moja Klaudia nikad nije htjela nigdje otići prespavati kao mala niti kod bake i dede nikud...Ali kad su išli u 4 razredu u Petrčane u školu u prirodi na 5 dana otišla je bez problema i nije niti zvala niti se htjela javiti kako im je dobro bilo.Antonio je već u 2 razredu sa 8g išao na Bjelolasicu na 5 dana u zimsku igraonicu i isto se nije niti javio.Ja sam bila ta koja je stalno zvala i dosađivala i jednom i drugom dok me nisu otpilii da sam dosadna i da ih ne zovem...nemoj brinuti paze na njih dobro i klinci uživaju...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 16:22:25   
Ninaa
Ta škola u prirodi je obavezana bar mi se tak čini. Iz naše škole uvijek idu na more mislim da na Lošinj. mislim da djeci to dobro dođe da se malo odmore od mama.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 16:24:48   
Thea
IZVORNA PORUKA: martina ks

Ta škola u prirodi je obavezana bar mi se tak čini. Iz naše škole uvijek idu na more mislim da na Lošinj. mislim da djeci to dobro dođe da se malo odmore od mama.


Da obavezno je i malo se odmore i zabave ali je to za roditelje udarac po novčaniku je rkošta 1500kn do 2000 kn


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 16:28:32   
Ninaa
Da znam da je dosta skupo ko i sve ostalo! uvijek se sjetim bratića i sestrične kak su znali reći mami i tati, vi ste nadrapali jel smo dva i sve nam duplo treba. i za maturalac i za đeparac, faks sve. SAd idu na vozački i isto idu obadva jel kak budu izabrali jednog da ide a drugi da čeka.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 21:43:25   
xxl
Uopce nije skupo..200kn za 5 dana,živa jeftinjava

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Škola prirode Sljeme
7.11.2009 22:30:15   
Thea
IZVORNA PORUKA: xxl

Uopce nije skupo..200kn za 5 dana,živa jeftinjava


Ma to je super.I kod nas je ova zimska igraonica 500 kn za 5 dana i to nije skupo,ali škola u prirodi koja je obavezna je koma.Cijene su od 1500-2000 kn....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!