|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nemam strpljenja više...
26.10.2009 19:20:32   
Njofra
Šta bi vi rekli na ovo: jučer je mali bacio malu drvenu stolicu na seku no nije ju na sreću uspio udariti, a danas iz čista mira zaletio se na mene dok sam sjedila na podu u spavaćoj i pljunuo na mene kraš expres a prije toga skakao po gitari no to je bilo u prisustvu starije seke koja je tada zvala mene i ništa nije poduzela dok sam došla iz druge sobe mali je potrgao moju staru gitaru koju čuvam 20g. Uzmite u obzir da djete već danim nije poslijepodne spavalo da li je to zato?user posted image user posted image tako sada dok pišem da vidim vaše reakcije sama se sebi čudim no znajte boli me glava od svega

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 19:24:43   
osobno
Luku je prošli vikend iz popodnevnog spavanja probudila sveki...cili vikend nam je pija živce na slamku, došlo mi je da plačem od muke...user posted image user posted image user posted image a u pon je normalno odspava, i nikakvih problema s njim...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 19:26:58   
Njofra
Moj već ne spava pa valjda prošli cjeli tjedan nekako, ak je par dana zaspao oko 18h pa se budio oko 22h. Užas jedan. Šta više da napravim sva sam nikakva. Godinu i mjesec dana je stariji od tvog Luke.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 19:39:53   
Krky
Njofra, ne znam koliki ti je mali, moji su duplići 4-godišnjaci, ali im ni sa 2 godine nisam dopuštala da uništavaju i bacaju stvari, a da me pljuju, to su probali samo jedan na drugome, bilo upozorenja pa sad to ne rade. Ja za takva ponašanja ne toleriram ni umor ni nervozu. Moje bi upozorila, a kad ne bi poslušali vjerojatno bi za nešto takvo dobili po turu...no, oni su veći. Ako hoćeš savjet: upozori ga ozbiljnim glasom i objasni da se takvo što ne radi. Ako ne posluša izoliraj ga nakratko u prostoriju gdje će se "ohladiti". Al opet...ne znam koliki ti je maleni...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 19:50:30   
natalijax
ja ti mogu reci iz saznanja po curama od mojih sestara,isto je ponasanje to je sad ta faza kad su nemogući,kad su ljubomorni,i kad misle da se sve samo vrti oko njihuser posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 19:53:57   
Njofra
Ja ja ću poludit i sve si mislim da si odem do apoteke po neke biljne tabletice za živćeke. Ja koja izbjegavam ljekove koliko je moguće.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 20:01:12   
osobno
Luka je sad u fazi kad svakom ko ga želi poljubit(a da nismo ja ili mm) da plesku.tek tako. ne da se grlit ni ljubit. S nama kad je doma bude savršen, ali čim neko dođe, povampiri. posebno ako preskoči spavanje, onda je težak za popiuser posted image ..Neki dan je priča na mob s mojom prijom, i vjerojatno je rekla nešto šta se njemu nije svidilo i gospodin ni pet ni šest baci mob priko cile kuće. Dobija je po guzici pošteno, a ja ga skoro nikad tako ne kažnjavam, ali ta faza bacanja stvari me ponekad doslovce izbaci iz takta.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 20:03:34   
Thea
IZVORNA PORUKA: Krky

Njofra, ne znam koliki ti je mali, moji su duplići 4-godišnjaci, ali im ni sa 2 godine nisam dopuštala da uništavaju i bacaju stvari, a da me pljuju, to su probali samo jedan na drugome, bilo upozorenja pa sad to ne rade. Ja za takva ponašanja ne toleriram ni umor ni nervozu. Moje bi upozorila, a kad ne bi poslušali vjerojatno bi za nešto takvo dobili po turu...no, oni su veći. Ako hoćeš savjet: upozori ga ozbiljnim glasom i objasni da se takvo što ne radi. Ako ne posluša izoliraj ga nakratko u prostoriju gdje će se "ohladiti". Al opet...ne znam koliki ti je maleni...


Slažem se sa krky.Ne smiješ mu to dozvoliti.Daj mu jasno do znanja da to ne smije,a ako to ne upali i lagano ga lupni po guzi tek toliko da zna da je napravio nešto što se ne smije..


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nemam strpljenja više...
26.10.2009 20:43:27   
dominik
moj domi je star ko tvoj mali...zivac je od djeteta ali mu nebi palo na pamet da me pljune, a kamoli da unistava stvari...jedino kaj strga su njegove igracke ... kada je nispavan radi gluposti ali vise je to da trazi nemoguce pa onda place na sve...nema sanse da bi dozvolila da mi se inati na takav nacin...ja bi ga na tvom mjestu u kaznu pa makar citav dan bio izoliran i plakao...mora nauciti sta se smije a sta ne...nije on toliko mali vise

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
26.10.2009 20:46:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nemam strpljenja više...
27.10.2009 8:53:07   
Njofra
IZVORNA PORUKA: osobno

u fazi kad svakom ko ga želi poljubit(a da nismo ja ili mm) da plesku.tek tako. ne da se grlit ni ljubit.
povampiri. posebno ako preskoči spavanje, onda je težak za popiuser posted image .
.Neki dan je priča na mob s mojom prijom, i vjerojatno je rekla nešto šta se njemu nije svidilo i gospodin ni pet ni šest baci mob priko cile kuće.
ali ta faza bacanja stvari me ponekad doslovce izbaci iz takta.


evo ovo isto kao i kod nas. O o, znam kako ti je


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nemam strpljenja više...
27.10.2009 9:03:54   
Njofra
Cvrčak je baš tak ja odreagiram no ne posluša me se Imamo jednu rodicu koja je po struci pedagog, uglavnom ona ima oko sebe krug ljudi koji čine defektolozi, psiholozi i sl. i žena se bavi tim nazovimo slučajevima no ona je nama u par navrata znala reči kako ona kod našeg malog vidi crte koje ukazuju na hiperaktivno dijete i tak dalje, a ona sama ima hiperaktivno dijete i teško se s tim nosi u smislu d.a jako puno radi s njim dok je bio manji vodila ga koje kuda i tak, da bi na kraju jedva priznala i to samo nama kako više živaca nema i sve te nazovimo stručne osobe nisu baš tak stručne nailazila je na dosta loših ljudi i sl. Lijek je samo baviti se više i više s njim, no kako sam ja doma stalno to bi ja trebala preuzeti na sebe a ja sam možda malo sebična i želim se odmoriti i imati malo vremena i za sebe recimo za ove trenutke koje ukradem da bi bila na rr ili da pročitam novine, u međuvremenu dok odradim poslove doma. A ako baš bude došlo do toga da se ovakav period nastavi i dalje onda budem zatražila stručnu pomoć. Nisam od odnih koji smatraju da je djete defektno ako ide defektologu.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
27.10.2009 9:08:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nemam strpljenja više...
27.10.2009 9:11:14   
Njofra
Koliko su nama rekli da se bilo koji oblik hiperaktivnosti može dijagnosticirati tek tamo oko 5-te godine jer da se ne mogu kvalitetno obaviti testovi ranije.


da to je točno, zato mi je bilo malo nategnuta izjava moje rodice al dobro žena valjda iz iskustva pa onda ajde.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nemam strpljenja više...
27.10.2009 13:26:33   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Njofra

Ja ja ću poludit i sve si mislim da si odem do apoteke po neke biljne tabletice za živćeke. Ja koja izbjegavam ljekove koliko je moguće.
 Bachove kapi....pola doze. Negdje smo pisale o toj temi, pogledaj pod zdravlje.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nemam strpljenja više...
27.10.2009 14:29:41   
lueman
mislim da je u pitanju čista zločestoća, kak god to strašno zvuči. mislim da moraš postrožit odgojne metode jer pljuvanje jednostavno nije znak hiperaktivnostiuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nemam strpljenja više...
28.10.2009 9:35:17   
mamica29
Nisam znala kud ubacit svoj problem pa sam tu stavila. naime Jan je baki jučer bio dobar ali nije htio spavati. Ja došla doma smirena ali s migrenom za riknit (mučnina, išlo mi na povraćanje glava boli ko luda). molim ga nemoj skakati daj se smiri. Nije htio jesti, baca stvari. mm radi do 18 h popodne. uglavnom malo se smirio ja oko 7 legla nisam mogla izdurat glavobolju. jan je kasnije išo spavati ali je mm otišao po kapljice dolje. za to vrijeme Jan je skakao ili šta po krevetu ja čula samo bum i našla ga na leđima. pao je s kreveta kako nemam pojima. sad se ja žderem a bila je minuta u pitanju. uglavnom nemoguć je. valjda mu nebude ništauser posted image user posted image

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
28.10.2009 9:37:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamica29)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nemam strpljenja više...
28.10.2009 9:40:26   
mamica29
nema ništa od navedenog. zasad. već je tolko put ljosnul na glavu da me sve strah.user posted image

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
28.10.2009 9:42:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamica29)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nemam strpljenja više...
28.10.2009 10:04:18   
Bebys
nisam zato da se lupa po turu nikada ali sam za kaznu kod odgoja cim se primjete za takve stvari....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!