|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   spavanje preko dana...
17.10.2009 21:52:45   
FIONA
....kako da uopće izrazim svoj umor....možda ovako...user posted image ....

Naime, zver več četvrti dan protestira i ne želi preko dana spavati..danas je uspjela na pola sata oko dva popodne i to je bilo to do upravo sada...sad je legla...s tim da se nije dvadeset minuta dala iz kade van....obožava kupanje i to ju još dodatno razbudi a ne da ju umiri prije spavanca...

Ma sva mi je naopako...

Uz to, danas je uredno kao i svaki dan u posljednje vrijeme preskočila doručak...ručala tek oko jedan jel nije htela prije....večerala u pola sedam i ništ između...i sad flaša....fala bogu ima je ali opet...kakav to luđački ritam ima...pa ona je još moja mala bebica a ne neka frajla u pubertetu...

grrrrrrrrrrrrrrrrr......kako ste vi ako te, mjenjali ritam klincima..kak da ju prisilliiiiiimmmmmm...
user posted image



_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 21:55:07   
anne
Petra je duuuuuuuuugoooooooooo soavala samo pola sata, uz to što se i rano dizala.
Sve dođe na svoje uz naš ogroman umor.
Možeš joj promjeniti ritam, ali za to trebaš čepove i ušima i jaku volju.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 21:55:35   
ninishka
joj...i mene je moj tak pocel zezati zadnjih par dana i znam kako ti je...u autu je spal 5 min kad smo isli  u ducan i onda nista....zaspao je nekak kraj mene na 1h i sad poslije kupanja on guguce i prica si umjesto da spava...malo prije 9 je zaspao...

ocito da klince nesto muci...


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 21:56:21   
BUMBIKA
Nadam se da joj je to kratkotrajna faza i da će opet sve doći na svoje...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 21:57:44   
Florijan Jakov
u ovom trenu sklona sam napisati "skok u razvoju", ali obzirom da nisam s FJem nis takvo prošla, nemam bas kaj pametno za pridodat ... 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 21:57:50   
FIONA
pa da nije ovo vrijeme....ako ste i vi u mukama...ja sam skužila da na promjene reagira ali ne znam...ovo me izluđuje...pa nemrem niš..a da ne velim da hoda i sad ju pazi...ona več dva dana nabada po kući i sad se ti makni od nje...ma joj...ne stignemk niš....doslovno niš....


aahahhahahaaaawwwww.....user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 22:01:07   
ninolina
a kako je sa spavanjem u kolicima vani. Da joj probaš ufurati svaki dan šetnju u približno vrijeme možda začori. Moja ne spava često u šetnji ali čim uđemo u kuću u toplo baš joj se zadrema

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 22:01:38   
ninishka
i mojega malo te promjene smetaju, a kad je puni mjesec nocu se budi svaki sat...nadam se da bu brzo proslo...moj jos ne hodauser posted image ali je gnjavator i prefriganac...sve mu zanimljivo samo kratko i moram ga zabavljati 

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 22:02:07   
anne
Tak je to mama.user posted image
Ako bi više jela možda je skok u razvoju, a skoro će i prvi separacijski strah krenuti.
Nije da te strašim.
Buš preživjela.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 22:02:42   
ninishka
IZVORNA PORUKA: ninolina

a kako je sa spavanjem u kolicima vani. Da joj probaš ufurati svaki dan šetnju u približno vrijeme možda začori. Moja ne spava često u šetnji ali čim uđemo u kuću u toplo baš joj se zadrema


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i to sam probala...frajer si lijepo sedne u kolica i gleda kud on to ide...a doma kad dojdemo onda bi se mazil i igral...


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
17.10.2009 22:19:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninishka)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 22:27:24   
MaTana
I moja je danas katastrofa, tako Fiona mislim da je do uzrasta...
Moja i dalje dobro jede ali sveki je jutros malo zeznula stvar i dala joj bananu - a zadnji put kad je jela je strasno stisla i nije mogla kakiti.
Danas opet show, odspavala je 15 min oko 13h, i do veceras nista samo je cendrala, prvo se natezala za kakit pa pokakila jednu malu kuglicuuser posted image , ja joj dala slatke kamilice da se ne mući unda se us...la do grla pa sam je kupala, kod nas je vec poceo separacijski strah tako da samo cendra mamamamama ako idem pisat urla ako je ostavim u ogradici da joj napravim bocu ujutro - urla, ako je ostavim u krevetiću urla...
Sve u svemu jako zabavno i super za moje živce...
Cijeli dan pad kisa tako da nismo mogli u setnju, a i puse vjetar...
Tako Fiona, ne brini ima nas jos sa tim problemima i ocito je do vremena jer sam primjetila da nam djeca uvijek zajedno divljaju...user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 22:45:18   
Ruža
Fi čekaj da napuni prvi roćkas. user posted image  Moj tek sad spava po danu kako bi trebao, više nego sa 6 mjeseci. Još samo kad bi i noć popravio?? Faza draga, drži se  proći će!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: spavanje preko dana...
17.10.2009 23:29:31   
Ninaa
Joj kaj da ti velim moja već mjesec dana spava dopodne pol sata i popodne ni sat, to joj je premalo i onda je samo nervozna, cmizdri, niš ne stigne, teglim je na ruci za sobom, kičma mi puca, a kaj ću nadam se da će proći. Ima dana da odčori po sat ili dva onda je super, samo su ti dani jako rijetki. Našetavala sam se s njom i sad po zimi i ništa ona se razgledava i nikak da zaspi. Valjda bu ih prošlo samo od tih faza mi je već muka pa ova pa ona, imam i ja svoje faze pa me nitko ne doživljavauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 8:27:02   
FIONA
hvala svima na divni odgovorima posebno onima koji kažu...Fi, to je faza...hehehehehhehe...

nora sam več od svega....ajd preko noći da ju ne ureknem je bila samu plakala u 4 ujutro kad si je zver uvela več dugo obrok...al to je znači od gladi...hehhehehe

znači...stisni zube i trpi....wwwwweeeeeeeee.......

inače šečemo, cijele dane je aktivna i kad počne trljti oči stavljam u kindač ali onda nstupa show program male zveri....i razbudi se i gotovo...ahhhhhhh....

user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 9:01:16   
koka
ja bi isto prepisala skok u razvoju..
moja od ka d ide u jaslice spava do 2 sata po danu, neki put i manje...
mislim da ih ne možeš prisilit da nešto promjene, počet će spavat bolje vidjet ćeš..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 9:34:25   
inna
joj Fi i meni ti je tak. Ujutro si još i odspava kojih sat vremena, ali poslije ručka već pada od umora, ali čim ga stavim u kimbać gotovo ili dreči ili se ustane i počne pjevati. Nekad imam osjećaj da mi namjerno prkosi user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 10:41:52   
mama mery
fiona probaj da je stavis na krevet kraj sebe pa zajedno spavajteuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 10:55:32   
FIONA
ma ne.....njezin krevetić je do mog...glave su nam jedna do dgruge ali u slovo L....inače nikada nije spavala samnom niti se tako uspavljivala....sad kad kreće u jaslice ne bum išla s takvim metodama...evo...plače u kindaču....ne vadim ju van dok ne klone....druge mi nema...jedva stoji...svak malo padne pa cendra...aaaa neeeeee...ne bu mene zafrkavala..nek u suzama zaspi...kaj joj mogu....strava...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 11:31:56   
MaTana
Fi, jesu nase bube rođene isti datum? Ne vjerujem u horoskope ali mislim da je ovo tipčno škorpionsko peglanje živacauser posted image user posted image user posted image ...
Moja danas nadoknadila sve ono od jucer (moram je malo pohvaliti) zaspala je sinoc oko 22, jutros u 7 se probudila ja joj dala mlijeko i vratila je u krevetić i spavala je do 11!!! Odmah sam izvadila toplomjer da provjerim jeli bolesna a ona se kesi iz krevetića i skace u mjestu cijela natecena od spavanja... Bila bi je pojela u tom trenutku...



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 11:46:51   
Marta j
Ja imam s matom vec 4 dan fazu da spava od podne do 2 i onda vise nespava zaspi oko 8 i budi se u 4 i vise nespava do podne a ja vec ludim po malo.
Samo bi se nosao,mazio i isao vani a kada smo vani nece da spava samo zvirka okolo kuda se vozi.
Vec 4 jutra se ja i on dizemo u 4ujutrouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 12:01:11   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja imam s matom vec 4 dan fazu da spava od podne do 2 i onda vise nespava zaspi oko 8 i budi se u 4 i vise nespava do podne a ja vec ludim po malo.
Samo bi se nosao,mazio i isao vani a kada smo vani nece da spava samo zvirka okolo kuda se vozi.
Vec 4 jutra se ja i on dizemo u 4ujutrouser posted image user posted image user posted image



i meni je tako,samo sto moja ide u ponoć pa se probudi u 5,a ako zaspe ranije onda se redovno 2 puta budi,bez obzira koliko po danu spavala....već sam na rubu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 12:05:24   
FIONA
IZVORNA PORUKA: MaTana

Fi, jesu nase bube rođene isti datum? Ne vjerujem u horoskope ali mislim da je ovo tipčno škorpionsko peglanje živacauser posted image user posted image user posted image ...
Moja danas nadoknadila sve ono od jucer (moram je malo pohvaliti) zaspala je sinoc oko 22, jutros u 7 se probudila ja joj dala mlijeko i vratila je u krevetić i spavala je do 11!!! Odmah sam izvadila toplomjer da provjerim jeli bolesna a ona se kesi iz krevetića i skace u mjestu cijela natecena od spavanja... Bila bi je pojela u tom trenutku...




ma jesu draga....to je to....

evo svlada sam svoju škorpionku ja tvrdoglava mama ovan...ehhehehhe....odčorila si je sad u komadu o kad sam ju stavila...palkala i u suzama zaspala...sad se presvukli i nije cendrava....samo daj Bože još popodne kojih pola sata inače sam do devet slomljena...hehhehhe...

javim ishod...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 12:05:41   
Marta j
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja imam s matom vec 4 dan fazu da spava od podne do 2 i onda vise nespava zaspi oko 8 i budi se u 4 i vise nespava do podne a ja vec ludim po malo.
Samo bi se nosao,mazio i isao vani a kada smo vani nece da spava samo zvirka okolo kuda se vozi.
Vec 4 jutra se ja i on dizemo u 4ujutrouser posted image user posted image user posted image



i meni je tako,samo sto moja ide u ponoć pa se probudi u 5,a ako zaspe ranije onda se redovno 2 puta budi,bez obzira koliko po danu spavala....već sam na rubu user posted image


Barem da se tjesim da nisam sama on se nekada probudi a nekada ne al cim prode 4 sata budi se i nece vise prije podne da zaspi.
Neznam sto mu je cak sam ga nosila dr al je rekla da je zdrav da nemoze biti zdraviji.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: spavanje preko dana...
18.10.2009 12:08:08   
Bebys

IZVORNA PORUKA: Marta j

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja imam s matom vec 4 dan fazu da spava od podne do 2 i onda vise nespava zaspi oko 8 i budi se u 4 i vise nespava do podne a ja vec ludim po malo.
Samo bi se nosao,mazio i isao vani a kada smo vani nece da spava samo zvirka okolo kuda se vozi.
Vec 4 jutra se ja i on dizemo u 4ujutrouser posted image user posted image user posted image



i meni je tako,samo sto moja ide u ponoć pa se probudi u 5,a ako zaspe ranije onda se redovno 2 puta budi,bez obzira koliko po danu spavala....već sam na rubu user posted image


Barem da se tjesim da nisam sama on se nekada probudi a nekada ne al cim prode 4 sata budi se i nece vise prije podne da zaspi.
Neznam sto mu je cak sam ga nosila dr al je rekla da je zdrav da nemoze biti zdraviji.


e pa vjerovatno bebu muce zubici...ali ne place...mislim...proce to.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!