|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smještaj u Rijeci...
13.10.2009 12:53:01   
MaTana
Mm mi je rekao da ce mooozda doci sa brodom u Rijeku i da ga onda dodjem posjetiti sa bubom... Naravno sve je jos pod velikim upitnikom, ali ja se nadam da ce doci tako da se vidimo i prije Božića....
E sad imam pitanje za cure iz Rijeke - Gdje da odsjednem, sto mi vi preporucate, dolazim brodom bez auta...
Hvala unaprijed na odgovorima i nadam se da cemo doci pa da i organiziramo neko druzenjeuser posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smještaj u Rijeci...
13.10.2009 13:38:45   
ejmama
Najbliža ti je Bonavija, u samom centru i blizu luke, za ostao bi ti trebao auto.

http://www.eurobookings.com/rijeka-hotels-hr/grand-hotel-bonavia.html?label=gg_en_bh_19738-croatia-rijeka-grand-hotel-bonavia&gclid=CMawvNb3uZ0CFYKCzAodvDKk6Q


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smještaj u Rijeci...
13.10.2009 16:33:01   
CallamityJane
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nadam se da dodje andjo, jako mi je drago zbog tebe a posebno zbog nase drugarice Nikolete  da i ona vidi svoga tatu prije Bozica user posted image
drzimo ti fige da se to ostvari da ne ostane sve na pricanju samo user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smještaj u Rijeci...
13.10.2009 21:47:22   
MaTana
Hvala Cally! Sve sama sebe uvjeravam da nema sanse da dodje - to bi bilo preidealno, ne zelim se razocarati, a opet sa druge strane vec kopam smjestaj, razmisljam sto mi sve treba za bubu....
Poluditi cu, a on jos nista ne moze potvrditi, cak sam i iskopala neke veze nebi li ranije saznala ali jos nista....
Kazu da je svakako u igri Rijeka i jos neke dvije luke u Sredozemlju....
Posjedit cu dok mi javi...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smještaj u Rijeci...
14.10.2009 15:30:41   
dami
A da probaš u hotel Continental ili Park. Mislim da je Bonavia skupa. Sorry ejmama.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smještaj u Rijeci...
14.10.2009 15:44:54   
CallamityJane
znam kako ti je draga user posted image
ja vec racunam kao sigurno da moj dolazi za rodjendan ako ne bude mogao ja cu svisnuti od tuge user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smještaj u Rijeci...
14.10.2009 16:49:43   
ejmama
IZVORNA PORUKA: dami

A da probaš u hotel Continental ili Park. Mislim da je Bonavia skupa. Sorry ejmama.


Rekla sam Bonaviu jer nema auta,a ako je tamo onda joj ni ne treba.možda bi joj Kontinental odgovarao, ali oda mora imati kolica.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Smještaj u Rijeci...
14.10.2009 23:05:15   
MaTana
Cure hvala na odgovorima, ako budem dolazila, imati ću kolica Bonavia mi izgleda odlicno, ali malo je skupa, a za continental neznam sto bi mislila, cijena je povoljna, relativno je blizu... Pise na stranicama da su ga nedavno renovirali...
Kakvo je vase misljenje o tom hotelu?


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Smještaj u Rijeci...
15.10.2009 8:19:23   
ejmama
Kontinental bi ti onada pasao isto ti e sve blizu, kakav je iznutra ne znam, Dami će znati.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Smještaj u Rijeci...
15.10.2009 11:39:07   
MaTana
Hvala velika cure... Po slikama koje sam nasla, kontinental izgleda pristojno, ali negdje pise da se opet sada renovira, Nadam se da ce mi Dami moci reci nesto vise, jer oni jako dobro usminkaju sobe za slikavanje....
Cure nadam se da cu doci kroz nekih mjesec dana, imate kavu od mene...
Samo da se u mm firmi odluce za Rijeku...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Smještaj u Rijeci...
12.7.2015 21:24:39   
FIGICA FIFINANKICA
preporučam Botel Marinu, jako uredno i fascinantno kako se stari brod može dobro i funkcionalno renovirati

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Smještaj u Rijeci...
19.1.2017 10:27:28   
klomii
http://www.booking.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje.nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!