|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rodilište u osijeku ili vukovaru
25.8.2008 20:29:07   
Indy
Da li netko ima iskustva s bolnicom u osijeku ili vukovaru

< Poruku je uredio Renata RR -- 26.8.2008 12:13:54 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
26.8.2008 8:37:13   
mlada mama
za te dvije iskreno ne znam, znam da je u Vinkovcima katastrofa,ali u slavonskom brodu je odlicna od higijene,doktora sestara...sve naj naj

< Poruku je uredio Renata RR -- 26.8.2008 12:14:45 >

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
26.8.2008 9:46:13   
Ira_
Ja sam rodila u OS bolnici prije 40 dana i imam samo riječi pohvale i za sestre i za doktore. Za Vukovar ne znam,ali kada sam ja bila u bolnici bilo je i par žena iz Vukovara. Zbog čega ne znam, nisam ih pitala.

< Poruku je uredio Renata RR -- 26.8.2008 12:14:29 >

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
26.8.2008 10:06:21   
tiha
i ja samo imam rijeci pohvale za osjecku bolnicu stvarno im svima hvala....ja sam morala rodit mjesec dana ranije radi posteljice i moram priznat da su bili toliko ljubazni i sve mi rekli kak je i sta je i koji su rizici ako nerodim i stvarno sam im jako zahvalna.... i moram priznat da su doktori puno bolji sada nakon svih onih optuzbi i svih cirkusa jer vise nitko neodlucuje sam nego se skupe svi koji su taj dan u smjeni i dogovore se(dr)... i moram priznat da su im odluke sada puno bolje!
kada sam zavrsila u bolnici dr popovic je pozvao sve dr koji su taj dan radili i radili su mi ultrazvuk pola sata i svi su zujali i gledali i nista nisu od mene skrivali sto mi je jako drago....znas kako to ide inace nitko te nista ne pita!

moja jedna frendica je isto morala na hitan porod i nitko joj nista nije rekao sjedila je i plakala...
meni uopce nije bilo tesko jer kad su mi rekli da beba nema sta vise traszit unutra jer se nehrani i ako nerodim a nemoram ako nezelim ipak je to dosta ranije....ali da postoji jako velika mogucnost da dobijem sepsu i da izgube i mene i bebu....pa ti reci,ali drago mi je sto mi je sve receno na jedan jako ljepi nacin!

jedino sto me ruka bolila od svih silnih papira koje sam morala potpisat zato sto se vodi kao da sam sama trazila raniji porod!

i sto se tice cistoce sve je dosta cisto....nemogu rec jako ali uredno je nema sta! puno bolje nego kad sam prije 4 godine isla rodit prvo!!! sretno ....ja bi ti predlozila os bolnicu...

< Poruku je uredio Renata RR -- 26.8.2008 12:14:11 >

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
24.10.2008 13:56:21   
Indy

Da li netko zna jel u osijeku može otac prisustovat porodu bez tečaja?

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
24.10.2008 15:45:33   
svegra
ne može prisustvovati ako nema tečaj.plaća se 400kn i ako ti je termin uskoro onda ćeš ići na brzu verziju od jednog predavanja.
moj muž nije bio na porodu jer nismo išli na tečaj a i nije bio baš za to jer je kukavica.strah ga je bilo.sad ga svaki put kad krene priča o porodu zajuser posted image
i ja sam rodila u os.svi su bili ok.porod super.ali sam imala nakon 7 dana kiretažu. e sad da li je netko kriv ili ne tko to zna.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
24.10.2008 15:51:58   
tiha
u osijku bez tecaja nemoze biti njima ti je bitno da im platis a vise nema kratkog tecaja...probaj nazvat pa pitat ali koliko ja znam vise nema

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
24.10.2008 22:14:48   
Wukovarka
Koliko sam cula od prijateljica... u Vukovaru je puno bolje nego u Vinkovcima.
Puno vise i bolje opreme

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
6.12.2008 11:01:34   
Indy
Odlučila sam se za osijek i nije mi žao! Svaka pohvala za doktore i med. osobljeuser posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
6.12.2008 11:17:38   
Laila
IZVORNA PORUKA: Indy


Da li netko zna jel u osijeku može otac prisustovat porodu bez tečaja?


Moze prisustvovati otac na porodu, dovoljno je samo da plati 400kn.
Ako ti je termin uskoro, onda ima brzi tecaj, jedno predavanje, a meni su ponudili kad sam dosla rodit, samo da platim i ide samnom u radjaonu.

Uglavnom bez para NISTA!!!user posted image


_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
22.7.2009 16:50:25   
daisyboo
Hej curke,ja vam idem u Osijek u bolnicu u petak pa vam javim kak je!

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
22.7.2009 16:56:16   
Indy
ja sam se ipak odlučila za osijek i zadovoljna sam!  upoznala sam žene koje su rodile u vu i nemaju baš lijepih riječi za njih. osoblje u os je super bilo prema meni, od dokt. do sestara. još jedna im hvala, puno su mi pomogli!!

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 22:42:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Indy)
  Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 22:43:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu daisyboo)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: rodilište u osijeku ili vukovaru
23.7.2009 11:18:36   
daisyboo

Hvala dragauser posted image !Jos malo pa cemo vidjeti svoga andjelauser posted image

< Poruku je uredio daisyboo -- 23.7.2009 11:19:01 >


_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!