|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 13:32:17   
Lady3
Imam problem cure,za one koji još ne znaju Patrick je nema dugo prestao sisati..user posted image I sad se javlja problem,neće ništa drugo ni jesti ni piti..mlijeko kravlje mi povrati..čim ga pomiriše bježi..user posted image probala dati mu kakao,zašećeriti i ništa.Što je najgore neće ni sir,namaze ama baš ništa..user posted image Jedino mi ujutro pojede čokolino ili medolino s mlijekom i to je to..user posted image Nekako mi je to malo da jede od mliječnih proizvoda.Šta da radim?Ima tko ovakav slučaj..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 13:38:08   
njanja
da li je do sada sve to jeo??ako je, onda bi mogao biti neki protest, faza... ako nije, možda je intolerantan na laktozu, probaj malo razgovarati s pedijatricom... ja sam do 6-te godine jela sve mliječno, a od kad mi je mama s 6 godina "otela" bocu (pila sam ju do 1. osnovne), prestala sam jesti sve mliječno...ni danas sa 30 godina ništa ne jeden, ni sir, mlijeko, namaze, ništa...i ništa mi ne fali....mlijeko pijem samo u kavi ili s kakaom (rijeđe).... razgovaraj s doktoricom, najbolje....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 13:39:30   
Lady3
nikad nije htio mlijeko ni hipp,bebimil zato je tako dugo sisao...pokušavala sam sve al nije htio ništa..To me malo buni..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 13:42:10   
njanja
možda je stvarno ta intelorancija...mi ni danas ne znamo zapravo što je kod mene-da li ta psiha zbog boce ili stvarno nešto drugo-jer ja čim osjetim miris sira ili slično, digne mi se želudac...sad odkada jana hranim sa mliječnim proizvodima sam puno bolja, ali nema šanse da bi ikada stavila jogurt ili slično u usta.... upoznala sam kasnije jako puno ljudi sličnih meni....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 13:46:25   
Lady3
morati ću pitati je,jednom sam mu napravila zgance na mlijeku i sve mi je ispovraćao..user posted image Od onda ga ne silim ,uzme bočicu,ponjuši i kaže bljak i baci je ..user posted image mislila sam da je to jer je još sisao pa se nisam previše zamarala al sad ne sisa i..neće i neće..Hvala njanja svakako ću pedijatricu pitati savjet..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 13:56:07   
mirna
Samo ga nemoj siliti. Ako povraca onda mu sigurno ne pase. Tak mala djeca sama inuitivno znaju [to njihovom organizmu pase.

Imala sam cimerku kao sto je njanja. U vrticu su je silili jesti zdenka sir, pa je prestala jesti sve mlijecne proizvode.

Kuhaj puno mahunarka i slicne hrane da nadomjestis kalcij. Mozes mu probati dati i neku drugo mlijeko...Savjetuj se s pedijatrom.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 14:00:28   
anaxx
moj isto nije podnosio mlijeko i mliječne proizvode, ali odmah od početka, ni bebimil ni ništa slično,a ja dok sam dojila, do godine dana, isto nisam smjela okusiti ništa od toga jer bi se odmah osuo po licu, sitni crveni prištići ... pio je sojino, rižino ...
sve je prošlo s godinu i pol, tako nam je rekla i pedijatrica, i stvarno kao odrezano, danas jede sve, čak uživa u siru kao da nadoknađuje što je propustio u prvoj godini...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 14:23:04   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna


U vrticu su je silili jesti zdenka sir, pa je prestala jesti sve mlijecne proizvode.

 joj da, zadnje čega se sijećam u vezi sira u osnovnoj školi kako sjedim u učionici za vriujeme marende sve dok ne pojedem zdenka sir, a druga djeca se igraju vani...kansije sma ih bacala krozu prozor...ali očito ga već tada nisam jela...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
16.9.2009 14:31:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 14:49:39   
mrkvač
A možda ti je sve to jedan veliki protest-zbog cice. Treba sad i njemu vremena da se navikne da nema cice.

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 16:44:47   
maja
E moja lady, ako neće neće, nemoj ga siliti, ima još takvih. Moj Noa je od svojih 7,5 mj., od kako je prestao sisati bio na kravljem mlijeku i pio po litru dnevno, sve dok prije mjesec dana nije odbio bočicu, od tada ni ne pije mlijeko.
Na svu sreću hoće čokolino, keksolino, pudinge, ali ga popiti nema šanse, čak ni kakao, jogurt ni da spomenem!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 17:41:22   
CallamityJane
ako ti nece mlijecne proizvode nemoj ga siliti, probaj mu davati namirnice u kojima ima istih vitamina kao i u mlijecnim. Mene su u obdanistu tjerali da pijem mlijeko, dan danas ja na miris mlijeka povracam....user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 17:44:39   
Ninaa
Ja sam do 4 godine pila kravlje mlijeko iz dude, obolila i povratila ga i od tad nikad okusila. Kad ga pomirišem dođe mi slabo. Normalno jedem sir, namaz, jogurt i sve ostale proizvode osim mlijeka običnog i kuhanog. Mama je svašta probala i meni se jednostavno od njega povraćalo. Pusti ga možda s vremenom prihvati barem jogurt ili nešto takvo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 17:53:01   
lutkica
Pogledaj malo časopis Moje dijete i zadnji br. Beba tamo ima zgodnih recepata od mlijeka, shake, riža na mlijeku....
I još: Da mi je vidjeti tetu u vriću koja "sili" dijete da nešto pojede!!!
Zar roditelji nemaju jezik pa da prigovore??

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neće mliječne proizvode:((
16.9.2009 20:52:12   
BUMBIKA
I mi smo to prošli,pa znam kako ti je.Dino je isto samo od jedno preastao piti čokolino odnosno nešta od toga što se pije s mlijekom i to je meni bio veliki šok.....user posted image
Isto nisam znala šta da radim teško mi je bilo to prihvatiti s obzirom da je pio skoro litru na dan,ali nisam ga silila.Tako jedan duži period nije pio i ja mu probala opet ponuditi i jedva je popio,pa je opet jedno vrijeme pio i evo sad opet par mjeseci neće ni vidjeti,a kamoli popiti.
Ali je Dino ta 2 puta kad je presato bio povratio odmah nakon jela,pa ga je možda bilo strah da neće opetuser posted image user posted image
A da,neće ni on nikakve sireve ni ništa tome slično


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu lutkica)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!