|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 8:56:16   
ZVRK
meni je to velika dilema....

rođen je 17.06. i kada krene bi imao 7 i 3mjeseca ili 6 i 3 mjeseca.

za sada smo odlučili da bi išao sa 7 i 3mjeseca



kakvo je vaše mišljenje o upisima djece u školuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 8:59:23   
dominik
ako ide prekasno bit ce mu dosadno u skoli jer bu lakse usvajao od mladjih klinaca...a ak bu ranije bude se malo vise morao namuciti....ali kako god ti odlucila jos morate proci "prijemni" di ce ti reci jel spreman ili ne mentalno i tjelesni

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 8:59:36   
Nika 24052006
E,tako je i kod nas,ređena 24.05,pa bi imala 6 godina i 4 mj,ili 7 g i 4 mj...Ja ću vidjeti koliko ona bude spremna i zainteresirana za školu,pa ću tako i postupiti...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 8:59:40   
Anoniman
Mislim da ti je granica 30.3. tako da 7 i 3 mj. user posted image
Paulina će imati 7 i 2 tjedna. Rođena je 18.8.
Zrelije je dijete sa 7.
Ja sam išla sa 6 i uvijek mi fali ta godina dana, ko črna rupa. user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 9:04:40   
mama mery
moja Lorena je rođena 23.10 pa ce kreviti sa 6g i 11mjececi a toni 30.12 pa ce sa 6g i 9mj (valjda mu nece biti rano) tako smo ja i mm neki dan pricaliuser posted image ali ima jos do togauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 9:07:17   
ZVRK
znam da bude zrelije sa 7 i ima još jednu godinu ''za igru''pa onda počinje škola i prave obaveze.
nego ja sam išla sa 7manbje par dana a svi drugi su u razredu bili sa 6 godina i mene su zezali da sam, pala godinu jer sam najstarija.

moja mama je rekla da ''zadnju''slobodnu godinu nije nikada požalila šta je mene i brata dala kasnije u školu(7)nego drugi sa 6,a šta će biti sa zvrkićem još budemo vidjeli.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 10:42:05   
CallamityJane
mene je moja upisala sa 5 i pol user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 10:44:20   
FIONA
ja sam krenula sa šest i pol...da sam krenula kasnije ne bi škodilo....user posted image user posted image user posted image ...inače moja bum krenula sa nepunih sedam kad je rođena u jedanaestom...ne bum čekala još godinu...naravno ak bu pokazala zrelost do tada!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 16:47:39   
Ninaa
moja je rođena 14.03. a granica je 30.03. vidjet ću kak bu zainteresirana ali radije bi da ide kasnije, dost joj bu škole poslije.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 19:24:40   
Ruža
Ja sam uvijek za ranije, prije završe.user posted image  Đurac će taman sa punih 7 krenuti. Ja sam sa 6 i pol jedva su me pustili zbog visine, ali umrla bi od dosade da sam još godinu u vrtiću čamila.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 19:35:36   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Ruža

Ja sam uvijek za ranije, prije završe.user posted image  Đurac će taman sa punih 7 krenuti. Ja sam sa 6 i pol jedva su me pustili zbog visine, ali umrla bi od dosade da sam još godinu u vrtiću čamila.


zakaj zbog visine...pa nisi ti niska...sam te vidla i odmjerila...user posted image user posted image user posted image user posted image ???

inače moja bu u jedanaestom navršila sedam znači da bu sa skoro sedam krenula...to je meni ok...bolje nego da čeka i da bude nastarija...ionak bu največa...zamisli još i ovo...ko onaj crtić o pačičima..svi mali i bijeli jedino jedan velik i crn...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 19:38:41   
lueman
ja sam pristalica kasnijeg polaska.moja E.sad ide u 8 razred 1997.god i po godinama je od nekih mlađa i 3 godine, a da ne pričam da su sve cure u pubertetu i počele se razvijati a i mengu dobile. a moj švrćo je još dijete. tak da u mentalnom smislu ona parira djeci starijoj 3 godine ali u ovom osjetljivom razdoblju bojim se da zbog fizičkih razlika ne dobije komplekseuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
7.9.2009 21:28:13   
koka
Ma bit će vremena za učenje neka se djeca igraju zašto im skratit djetinstvo...kako gledam sad mog vragolana da mogu i sa 10 bi ga upisala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
8.9.2009 7:24:22   
sanjalica
moj Petar je rođen 08.03. i nismo ga dali na vrijeme u školu čak ni po cijenu plaćanja kazne (koju nam na kraju ipak nisu naplatili)... liječnica je govorila da pravimo invalida od djeteta, da će biti 40 kg kad krene... izvrijeđala nas svakako ... ali to je MOJE dijete... razlika koju sam ja kod njega vidjela između 6,5 i 7,5 godina je nemjerljiva.... eto... to je moj stav user posted image  opet bih postupila isto

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
8.9.2009 7:30:09   
Viky
Moja je druge godine obaveznik i to sa graničnim datumom...
jako ću si dobro razmisliti...
teta u vrtiću kaže da je zrela,znam da je...
ali,koliko bi joj još značila ta jedna godina...
pristalica sam odgoda



_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sa koliko upisati djete u 1.razred???
11.10.2009 8:39:20   
Dino10
Moje dijete će ići druge godine u školu. Imao bude 7 godina i 3 mj.
Nismo ni bili obvezni ali drago mi je zbog toga jer mislim da im ta godina puno znači. 

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!