|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 21:08:21   
Njofra
Mali Njofra danas cijeli dan ima mušice. Nikako na kraj s njim. Kad mu zaprijetim on se smije. I opet radi jedno te isto u krug. Danas smo mm i ja sigurno kad bi se zbrojilo rekli 30-tak puta nemoj, jesam ti rekla/rekao da to ne diraš a on baš i baš. I nije niti spavao poslijepodne a budan od 7h da bi tek sad uz muke (cicu) zaspao. Pa ne znam kako da s njim radim i što da radim. Uzet ću sad Ružine riječi i napisati ću loša sam majka, pa ne znam ga odgojiti nesposobna . Vodila ga u vrtić i tamo se sam igrao ne zanimaju ga druga djeca a kad ne odemo tak negdje onda zna reči na pitanje hočemo li kod djece da moze i to kao s oduševljenjem kaže. Spomenula sam to zato da ublažim svoju nesposobnost odgajanja svoje vlastite djece. Ne znam koju bi aktivnost više s njim. I kad nekaj probam on sve želi sam i ne sluša kaj govorim u većini slučaja. Mislim da sam dosta rekla.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 21:48:51   
Ruža
Joj Njofra sve mi je to poznato. user posted image  Valjda je faza? Ili da okrivimo sisu za sve?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 21:50:55   
Zvonki
Trogodišnjaci...Ne brini, takvi su i proći će. Budi dosljedna u odgoju pa će se na kraju isplatiti. Znaš da je normalno da se igra s tvojim živcima u ovoj dobi, zar ne? I pokušava pomaknuti granice. Ako ih čvrsto budeš držala, znat će da dalje ne ide. Ako ne, gurat će Njofra dok ide...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:10:29   
Njofra
Hvala cure, a ja sam još uvijek nervozna i ne mogu spavati pa visim na kompu u ovo doba noći umjesto da odem aja aja.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:13:22   
FIONA
moja je naučila cendrati...ali pošteno i glasno....ali nema majci...ja ju pustim kad vidim da cendravi...ma plači ak treba ali ne bu po tvom...pa nema nit godinu a več bi postavljala uvjtete...ufffff....grrrrrrrrrr

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:17:45   
Njofra
Fiona a zamisli si mene i mm cijeli dan ga slušamo kako vrišti ak ne to onda plač iz protesta pa nas kao ide gađati igračkama i sl. a nemaš ga kaj vidit bebač žgoljavi (izdužio se sad visok prek jednog metra pa djeluje onak)

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:18:57   
mirna
moj je isti... i ja se stalno pitam da li ga loše odgajam...user posted image pogotovo je katastrofa kada dodjemo nekome u posjetu ili kada netko dodje k nama... onda prvih pola sata svi misle da je najgore dijete na svijetu.. ali ima momente kada je pravi anđeo... user posted image   

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:19:40   
ninolina
moj je isti... i ja se stalno pitam da li ga loše odgajam...user posted image pogotovo je katastrofa kada dodjemo nekome u posjetu ili kada netko dodje k nama... onda prvih pola sata svi misle da je najgore dijete na svijetu.. ali ima momente kada je pravi anđeo... user posted image

isto ko i kod nasuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:20:19   
FIONA
user posted image user posted image ..a ova moja nemre još sama dugo stajati...koji tren pa gubi ravnotežu ali me gura i plače ak ju držim ..jel kao ona je velika...bumbar buckasti kaj ju guza prevagne ali se ne da smest...i naravno padne i onda plač s razlogom..ma...za poludit...a kaj češ...jedan dan se budemo smijali tome!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:22:21   
mirna
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image ..a ova moja nemre još sama dugo stajati...koji tren pa gubi ravnotežu ali me gura i plače ak ju držim ..jel kao ona je velika...bumbar buckasti kaj ju guza prevagne ali se ne da smest...i naravno padne i onda plač s razlogom..ma...za poludit...a kaj češ...jedan dan se budemo smijali tome!!!user posted image user posted image user posted image


da, kada napuni tri godine... onda ćete se smijati ovom bezazlenom razdoblju dok je još beba....user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:23:58   
FIONA
user posted image ...znam Mirna...tog se i plašim...več sad je tvrd orah...kaj bu kad prohoda i progovori...ajme meni...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:30:56   
Njofra
IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image ..a ova moja nemre još sama dugo stajati...koji tren pa gubi ravnotežu ali me gura i plače ak ju držim ..jel kao ona je velika...bumbar buckasti kaj ju guza prevagne ali se ne da smest...i naravno padne i onda plač s razlogom..ma...za poludit...a kaj češ...jedan dan se budemo smijali tome!!!user posted image user posted image user posted image


da, kada napuni tri godine... onda ćete se smijati ovom bezazlenom razdoblju dok je još beba....user posted image


Mirna ova ti je dobra user posted image . Moj je prešal 3g neki dan. Vidim da je dakle situacija slična i kod Ninoline i Mirne


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:32:22   
CallamityJane
sta ja da kazem, evo je sjedi kraj mene u ovo doba, odspavala je maksimum 20 min i kao nova, vec tri puta sam je nosila u krevet ja krenem ona za mene, ni jela nisam, ni istusirala se, a kosu oprala i ne pamtim user posted image
A sto se je naucila dreciti isto prase kakvo skici, pustim je po pola sata da dreci ali ne usucuje dok ne bude po njenom.... i sta ja da radim sa njom?????Ni 10 mjeseci nema....a prije samo pola mjeseca to je bila tako dobra bebauser posted image
evo sjedi u stolici, crce mi od smijeha i zove tata, tataaaaaa, tataaaaaaaaa a ja cu eksplodirati user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:35:36   
Njofra
e fakat nije nama lako s njima.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
1.9.2009 23:42:06   
CallamityJane
umorna sam, umorna sam isto pseto kakvo isprebijano, volim je vise od zivota ali hocu samo 20 minuta samo za sebe.Hocu da se naspavam bar pola sata a da jednim okom ne gledam je li opet pocela mjesecariti, hocu da odem na wc i da mogu sebi gace obuci obadvjema rukama a ne da jednom rukom drzim nju, hocu se istusirati kako treba a ne tek sto se pokvasim ona place i trci u sobu, hocu jesti a da me ona ne gadja kasikom, hocu da sjednem i otipkam jedan post na miru a da me ona ne grize gdje stigne, imam modrica na sebi isto sljiva kakva user posted image
samo 20 minuta trazim, ne viseeee
vristacuuuuu vise i evo opet cendri i kmezi user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
2.9.2009 0:21:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
2.9.2009 9:26:58   
mirna
sve je lakse kada na sve te stvari gledate s distance i s malo humora... znam da ponekad nije lako.. meni je lakse kada je MM doma, onda se smijemo kada nas ne gleda, a kada sam sama onda brze gubim zivce...

danas je dobar kao bubica, ali je bolestan. bolje da je ziv i zdrav...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tvrdoglav ili prkosan
2.9.2009 9:29:37   
troubled

IZVORNA PORUKA: Njofra

Danas smo mm i ja sigurno kad bi se zbrojilo rekli 30-tak puta nemoj, jesam ti rekla/rekao da to ne diraš a on baš i baš.




samo 30 puta???user posted image

mojoj pauli ja svaki dan bar 300 puta kažem "nemoj", a ona baš i baš...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gramatika
lillyfee

Smetaju li vas gramaticke pogreske u pisanju na RR?

Da (55%)

Ne (45%)


Broj svih glasova: 122

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!