|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog utj...
31.8.2009 17:42:48   
Njofra
Mislim, da li bi vi dali dakle svom ženskom djetetu desetogodišnjakinji suzavac kao zaštitno sredstvo protiv manijaka i pedofila. Naime, danas je moje djete (deset i pol godina dob) doživila neugodni šok. Ona i prijateljica su sjedile u tom recimo kafiću i nešto kao fast food mjestu koje se nalazi odmah pored naše zgrade i naručile čevape i tu se one osječaju kao "velike curke" pa se prave važne kasnije kako su jele to i to, odjednom mojoj kćeri prišao stari djed s jednom nogom u grobu kak se ono veli nakon što ih je obje gledao one su to primjetile i tako mi ispričale prišao joj, dotaknuo ju za rame i rekao hočeš se ti udati za mene? Što kažete na to? Znam da ima manijaka, pedofila i sl. izroda ali to me samo ponukalo da razmislim kako da ju zaštitim dok mene nema u njezinoj blizini. Nemoram vam govoriti kako se osječam zar ne


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
31.8.2009 17:48:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 17:54:26   
Njofra
E sad ti hvala kaj si me podsjetila da joj na mobitel umemoriram broj policije i hitne pomoći. Idem dok nisam zaboravila. A suzavac mi je jedini pao na pamet jer sam se sjetila kako često ide ili sama ili samo s jednom frendicom doma iz škole, a budući škola počinje to me se nekako sve zbrčkalo u glavi.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 18:01:01   
FIONA
bitno je da joj objasniš što je normalno a što ne...ovo kaj stavlja neznanac ruke na nju i priča nebuloze naravno da nije...nauči ju da ne šutu nego da viče...nauči ju da nikada ne hoda sama ili da ne ulazi u zadnja kola tramvaja...nauči ju da ako ima imalo straha nazove tebe ili tatu...nauči ju da bude hrabra i razumna kada se nešto slično desi...nauči ju da ima jako zločestih ljudi koji bi mogli unčiniti ružne stvari...znam što ti pričam jel sam to prošla!...nauči ju da nikada ali nikada ne šuti o tome...užas!...gade mi se takvi....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 19:33:22   
tikica_69
Mozda da ipak jos cevape jedu doma? Jer dijete od 10 godina se nece snaci.....a "pametnjakovicka" od 14 vec hoce, bar minimalno.
Znam da je tamo skoro kao doma jer je to "tu blizu" i svi se znate...no manijaka ima svugdje a ona je zaista jos jako veliko dijete pa bi joj tako i ustedila neugodnosti i psihicke traume koje u ovoj dobi nisu zanemarive.
Tesko je to sa zenskom djecom....pogotovo jer nikao ne zelimo prihvatiti cinjenicu da zivimo u svijetu poznatom kao "mala Amerika". Nema vise onih divnoh dana kada si mogao otici na godisnji a stan ostaviti otkljucan a najveci kriminal je bio kad dijete u ducanu ukradne paket zvaka iz zahebancije.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 19:43:53   
dominik
moja seka ima kcer od 9 i pol  godina i svi ju osudjuju sta ju vodi u skolu i ponekad dodje po nju...e sad moja seka radi navecer i zamislite kako bi se osjecala da je bila doma i lezala a da se maloj nekaj desi...slazem se sa tikicom da je mozda premala da sama sa frendicom ide a cevape iako je to mjesto blizu...ne znam jedno je igranje pred zgradom u drustvu ili doma u dvoje...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 21:12:18   
troubled
nisam za suzavac...
da ima svega, ima...
i moja paula se s prijateljicom šeta po gradu, obilaze trgovine, druže se...glume velike cure...
treba im jasno dati do znanja što je prihvatljivo, a što nije...ako uoče ili dožive nešto neprihvatljivo odmah se maknuti ili vrištati iz petnih žila...

neka anđeli čuvaju sve naše djevojčice user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 21:16:38   
ZVRK
tu je pitanje ženskog djetetauser posted image , a muškiću se isto tako nešto može desitiuser posted image user posted image
ja sam protiv suzavca da nosi ,a za vikanje sam kao i druge cure i šprint ako se može

obavi jedan ozbiljan razgovor sa njom pa će ti doći nešto pametno

< Poruku je uredio ZVRK -- 31.8.2009 21:17:33 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 21:53:22   
ivanaa
Razgovor razgovor,lova za taksi,mob sa brojevima,suzavac i jos razgovora

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako zaštititi žensko djete?- od vanjskog...
31.8.2009 23:20:08   
Zvonki
A ne znam. user posted image Puno razgovaramo pošto imamo tri cure. Isto mislim da djetetu od 10 godina nije mjesto u bircu, pizzeriji ili nečem drugom bez prisustva roditelja. Žao mi je da živimo u svijetu punom bolesnih umova i moramo djecu čuvati od svega i svačega.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!