|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 16:47:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 16:52:18   
ejmama
Ja ti koristim taj nastavak za školjku i zadovoljna sam, mislim da je koštao 12kn. Tutu ima, ali je ne koristimo, znam joj nekad reći da ode sama u Wc pa onda sjedne na tutu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 17:03:06   
Njofra
Daj Crvči kaj ti je kupiš u Kauflandu tutu made in Poljska za nekih 10kn je istina i Bog zaobljena je pa kaj malo paziš kad prazniš ne buš hitila onak na žmirečki u wc. Recimo, meni je ta ok, plastika koja puca i kliže se ali malac no frks s tutom i čak je jedino ta bila dovoljno velika da mu stane guza na nju i da mu se pišonja ne zalijepi za prednji dio a i muzička je pjeva sretan rođendan na eng ali samo nekih dva tjedna onda kak joj puhne sama se pali i gasi, smijeh živi od tute. I imamo nastavak to mu je kad obavlja veliku nuždu jer neće na tuti kakati.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 17:07:21   
ZVRK
a da kupiš jedan manji škanjić (stepenicu)pa da ide sama kao velika......možda se bude prije tako priviknula.

pošto ti ideš poslije njenog ''posla''odmah oprati lonku isto tako je ti možeš onda popeti na školjku i ćućiti ispred njeuser posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 17:12:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 17:16:45   
ZVRK
VIDJELA SAM U KATALOGU OD neckermana(od prije)da imaju škale i dodatak za wcškoljku sve u jednome.
probaj vidjeti da li imauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 18:26:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 18:53:12   
FIONA
šogi mi za nečakinju imala samo tu kaj se stvlja na velku školjku i zakon je...nema puno čišćenja a klinci odmalen uče a WC...ja ju planiram nabaviti..ionk me mala svaki put kad sam na wc-u gleda...kad ju posedačim skužila bu možda zakaj...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 18:54:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 18:59:27   
Ruža
Vidjela sam kod nasu u dućanu za nekih 90 i nešto kn, muzičku. Izgleda kao fotelja, ima čak i poklopac, a unutra je dio koji se vadi. Ali nemam sliku na žalost? Jedino da ju odem fotkati.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 19:02:43   
FIONA
cvrčak...za početak ne bu išla za svaku kap...samo za mlaz...to ju bum prvo naučil kaj je kaj...aahhahahhahaaa....user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 19:05:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 19:12:44   
FIONA
čuj samo za javnost RR moja zver pije do 6 flaša čaja dnevno a prk nći mazne punu...govorim o največim aventovim flašama...user posted image user posted image user posted image user posted image ..pelene mijenjam svakih sat i pol inače iscuri i narvno br 6 ili kako na njima pišeXL...

zelena sam skroz...kao i ono voli biti u vrtiću...obožava ali i voli unutra stajati i svako malo padne na dupe i cmolji dok ju ne dognem da hopsa...pušta obje ruke kao ona može stajati...več sam sad luda...taman dem do kunjinje kad evo ti nje...i čim dođem blizu...kes od uha do uha!!!..

kaj bu sa WC školjkom samo Bog zna ali bolje da ju stavim na visoko nego da razmazuje nisko...kod moje zveri vrlo lako...i jad čim je u peleni odmah ju otkopča i kida...ide joj na živce...sve me jeza hvata te faze...zato se sd i smijem...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
7.8.2009 23:46:12   
Nika 24052006
Ja sam kupila u TL nonu sa uloškom,oblik nekakve patkice,i ima tipkicu koju kad stisneš,sviraju neke pjesmice,platila ju 100 kn..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
8.8.2009 0:35:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
8.8.2009 16:04:14   
Nika 24052006
Pogledaj,premda je već dosta vremena prošlo otkad sam ju ja kupila,možda ju više i nemaju..Pitaj mogu li ti naručiti.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Izluđuje me lonka-imate li savjet?
8.8.2009 20:47:14   
dominik
mi smo kupili u getrou ali lani u obliku kokosi...ima kao krila iza glave naprijed za koje se djete moze drzat dok sjedi pa im bude fora...ima ulozak koji ima rucku iza pa je jednostavno za nosit i izlit, ima i poklopac...dosta je teska ima i nogice gumene...i sto je meni bitno ta glava stiti kad mali pisa sa dignutim pisom da ne ide na sve strane...kostala je manje od 100 kn mislim

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!