|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neće kuhano:(
31.7.2009 21:56:43   
Lady3
Patrick mi u zadnje vrijeme slabo papa,neće skoro ništa kuhano jesti.user posted image .što god skuham neće.Al zato kupovne kašice bi mogao cijeli dan papati...katkad mu dam kad vidim da ga muče zubići ili kad mi odbija hranu..prije je sve jeo i evo već par dana slabo papa..danas ništ nije htio i na kraju mu dala kupovnu jer se derao kad ju je vidio...user posted image U čem je problem'imaju li i vaši takve faze(nadam se da je faza)prije mi je papao do 4-5 obroka dnevno bez međuobroka...Za one koji ne znaju ima 21 mjesec..
Koliko vaši kikači dnevno papaju?

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neće kuhano:(
31.7.2009 22:00:08   
dominik
dominik je doma jeo samo juhu od piletine sa tjesteninom...u vrticu jedino jeo kak spada...faza...heh nadam se da je ak nis druo mazat ces pastetu na kruh do 4-te godineuser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neće kuhano:(
31.7.2009 22:07:03   
gljiva
D ima 3,5 godine i već dva tjedna neće ništa kuhano. Možda je pojeo dva ručka u dva tjedna.
Živi na čokolinu, jogurtima, voću, salami... tako da znam kako ti je.
Nadam se da je to prolazna faza jer nikad nismo imali problema s hranom.
A i možda ga muče vrućine... ne znam.. al već lagano ludim od tog

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neće kuhano:(
31.7.2009 22:07:34   
Monica
da i ja se nadam da je to samo faza
tako je i moj ali nadam se da ce u vrtići jesti,kod nas je problem što moj maleni pije puno kraša pa ga i to zatvori a nikako ga ne mogu odučiti od toga
Nadaj se da je to tako i da nece dugo trajati
moj inace voli sve sam pa mu je zanimljivije kada on sam brljavi po tanjuru ali ja sretna samo da pojede pa da pokusas takouser posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neće kuhano:(
31.7.2009 22:09:12   
Lady3
ludim i ja,sam bi čokolino,kašice...ludim...user posted image
Sutra ću skuhati varivo pa se nadam da će to jesti..neznam šta mu je odjednom..da mu nisam dala tu kašicu ne bi uopće jeo...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neće kuhano:(
31.7.2009 22:09:13   
dominik
ja sam uvijek za to da djete pojede kuhano makar ja trcala za njim i hranila ga...znam nije to pametno ali radije to nego da nis ne popapa

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neće kuhano:(
31.7.2009 22:13:53   
Lady3
ma i ja katkad trčim za njim,moj muž poludi kad to vidi..a šta da radim kad neće,danas mi je vrištao nije htio kuhano,plače,bježi užas..prije to papao sad neće..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
31.7.2009 23:11:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neće kuhano:(
31.7.2009 23:18:43   
Ruža
Lady probaj ti njemu smiksati ono što ti skuhaš i stavi u staklenku kupovne kašice. Pa ne može on biti mudriji od tebe.user posted image  Sretno draga!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
31.7.2009 23:23:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neće kuhano:(
1.8.2009 8:21:02   
Njofra
Jooj da. Evo baš ste mi našle bolnu točku. Tak sam sama sebe jutros pitala pa zašto, zašto neće jesti margo, dukatelu, siriće raznih oblika vrsta, jogurte, kuhano, zelenjavu, Bože mili koja je to frka. Moj ima fazu nazovimo to tako koja traje više mjeseci zna se dogoditi da pojede kuhano tj. ručak ali jako jaakoo rijetko i tak me razveseli da pomislim to je to bit će bolje sad će on papati a ono opet ništ. Tako su naši obroci ograničeni ko da se nema nikaj za njupat a živci zbor. Sve se svodi na griz, hrenovke, katkad paštetu, katkad toast sendvić no naravno bez sira, čokolino neizbježan obavezan i šalica mlijeka katkad kraš expresa, čaj koji je zdrav nikako ne želi. I probavala na sve načine koji su mi padali na pamet. A pitate se kako s ručkom. Pa, nikako. Teško. Rijetko je za juhu koju je prije jeo i veselio se kad je na meniu, jedino pohani šnicli, rijetko krumpirić, faširanci, rijetko čevapčići, (nemrem skužit u čemu je štos) pohani kruh, tjestenina s umakom od rajčice ali samo ak je raspoložen. A od voća bananu i jabuku ali ne svaki dan na moju žalost već kad mu dođe. Od slatkiša koje stvarno izbjegavam kinder milksnite, čokoladu Milka ili Kraš mliječne ili one noisette za tim davi se u čokoladi a zato mu i rijeđe kupujem zbog njegovog apetita. Dajem mu sirup Dr. Theisa ali i na njega neće svaki put zinut. BORBA SE NASTAVLJA


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neće kuhano:(
1.8.2009 12:30:26   
koka
nisam jedina a? mislim stvarno muka s tim...eto jutros oko 9 je pojela cijelu bočicu čokolina, sad joj ponudila rižu-neće, breskvu-neće, jogurt - neće...i sad je popila deci i pol čaja i zaspala(čaj je onaj od cicibana s malo šećera) i šta sad???šta joj nije to malo????nesmiješ trčat za njima, ok da al sad bi i trčala samo da jede user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neće kuhano:(
2.8.2009 10:12:48   
koka
moram se negdje pojadat, eto njen menu jučer..ujutro bočica čokolina(9 h) išla spavat bez jest nema šanse da joj uvališ šta...u 15 pojela krumpir gulaš, nije puno al ajde nagurala sam joj, na plaži je pojela 3 zrna grožđa i par kockica lubenice i na večer opet ništa nije htijela nego samo bočicu čokolina...i to je to....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
2.8.2009 22:04:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neće kuhano:(
2.8.2009 23:30:01   
Lady3
evo jučer i danas je fino papaouser posted image ,očito mu se mijenjaju ukusi oko hrane...
Mali gospon je rano počeo odbijati i zahtijevati malo istančan ukus...user posted image
Al sretna sam da jede,danas sam ga jedva nahranila koliko je pojeo ribe i krumpirića...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!