|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Menstruacija poslije poroda
17.6.2009 13:21:51   
L.P.
Šest tjedana nakon poroda sam bila na kontroli kod ginekologa i pitala me jesam li imala menstruaciju,rekla sam da nisam.Kad me pregledala rekla je da po maternici vidi da ipak jesam imala i to tjedan prije.Taj tjedan par dana mi je bilo samo kao smeđi iscjedak i nisam imala pojma da bi to mogla biti m. jer inače mi bude srednje obilna.Ona je rekla da je to vjerovatno bilo to i da ću opet dobiti za 3-4 tjedna.Evo u ponedjeljak sam dobila i bilo mi je vrlo malo,jučer malo više a danas je prestrašno.Već nekoliko puta danas mi je procurilo iako imam veliki uložak,nikada mi nije išlo tako jako.Neznam je li to dobro,još mi svekrva kaže nek pazim da ne dobijem odljev!Baš me uplašila.user posted image
Kakve su vama bile m. nakon poroda?

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Menstruacija poslije poroda
17.6.2009 13:25:26   
FIONA
budi sretna...ja sam rodila 18.11. a dobila 23.12. od tada uredno svaki mjesec i to još jače, još bolnije, još obilnije...užas!...budi sretna da te nije strefilo kao mene!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Menstruacija poslije poroda
17.6.2009 13:32:47   
apika
Ja sam dobila 7mj. nakon poroda. Prije poroda su bile obilne(ponekad sam morala popiti po dvije tablete odjednom da bih uopće mogla funkcionirati)  i bolne, trajele po 6-7 dana, nakon poroda nisu bolne niti jako obilne ali isto traju dugo

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Menstruacija poslije poroda
17.6.2009 13:44:28   
natalijax
ja curila mjesec od poroda i iza toga tjedan dana menga ali uredna mi je isto ko prije samo me neboli

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Menstruacija poslije poroda
17.6.2009 15:33:32   
sanjarica
ja jos nisam dobila.drugi je mjesec nakon poroda.ne znam ni hocu li imati jer dojim.a voljela bih dobiti jer ima dana kad se pitam sta ako..hihih znate zakacim:)))

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Menstruacija poslije poroda
17.6.2009 17:04:46   
Ruža
Moja još nije stigla, nakon 9 mj. Nadam se da i neće tako skoro jer sam nakon poroda curila 9 tjedana.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Menstruacija poslije poroda
18.6.2009 0:03:38   
Wukovarka
Ružo sretniceuser posted image

Moja je došla dan prije Lucijinog drugog mjeseca...i muku mučimo svaki put.
Jedino što je sada točna ko švicarski sat user posted image ...svaki mjesec isti datum

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Menstruacija poslije poroda
18.6.2009 8:44:16   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: natalijax

ja curila mjesec od poroda i iza toga tjedan dana menga ali uredna mi je isto ko prije samo me neboli


Ista priča i kod mene samo kaj sam ja curila dva mjeseca nakon poroda. Sad ne mogu vjerovati da me ništa ne boli kad dobim, a prije sam skapavala od bolova.


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Menstruacija poslije poroda
21.6.2009 14:19:02   
sanjarica
e meni dosla draga menga prekjucer.jupiiii.bez obzira sto dojim.hehe sad ce mi bit lakse,valjda necu mislit jesam li tr il nisam:)))

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 11:55:30   
bomboncic02
Je li netko imao situaciju da mu je menga nakon poroda došla, tj nakon 2 mjeseca i onda sljedeći mjesec kasnila ili uopće nije došla...??meni se to događa, trudnoću mogu 90 % isključit jer smo koristili kondome.
Ima li možda učestalije dojenje za izostanak menge? počinjem ludim u svakom slučaju, kasni 3 dana...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 12:40:38   
Vjeverica ST
ajoj, ne znam, ma možda ti samo kasni! a mene zanima je li se javi tek kad se prestane dojiti??? ??? ??? ???user posted image  ja dojim evo 6 mj., drago mi je što ju još nemam jer sam zdravija od kad ne 2"trošim" krv, nisam anemična, rumenija sam...ali, može se zatrudniti i ako niste još dobile! bitno da imate ovulaciju! a i mogu se stalno kupat liti! user posted image  ajme baš se i ja nadam da će mi od sad bit tako točna...

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 12:42:41   
bomboncic02
ja isključivo dojim već 3 mjeseca pa sam svejedno dobila...ma može biti da kasni jer su mi bili bolesni, pa stres itd...ali me živcira to i ljuta sam, a ponajviše me strah trudnoće (zbog komplicirane druge trudnoće)...ništa u nadanju sam da će doći uskoro...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 12:53:16   
Anoniman
Ja sam dobila 4 meseca nakon poroda, i od tad nista...evo vec 2 meseca...sanse da sam trudna su skoro pa nikakve, ali planirn ovih dana da uradim test, cisto da bih bila mirnija...

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 12:58:21   
bomboncic02
a šta misliš zašto je to tako? pa ja se brinem...imala sam nekakav sukrvavi iscjedak prije, ali ni blizu menge...
ja ću ako ne dobijem napravit test krajem tjedna, samo da budem mirnija, kako dojim Luku već i on jadniče počinje osjećat nervozu...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 13:02:48   
Anoniman
verujem da to ima veze sa dojenjem, i ne brine me previse jer znam da mnoge nemaju redovne posle porodjaja,..sad me najvise brine da nisam opet trudna user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 13:05:30   
MILLA
ja 6mj,i još ništa...ne znam kako če bit kad stigneuser posted image ...nikad nisam imala ni obilne ni bolne,nadam se da neče sad bit totalno suprotno,,,a nakon poroda sam krvarila 20 dana samo...kad dođe...čemo vidjet kako če bituser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 13:08:50   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: Nellyca

verujem da to ima veze sa dojenjem, i ne brine me previse jer znam da mnoge nemaju redovne posle porodjaja,..sad me najvise brine da nisam opet trudna user posted image user posted image user posted image


i mene isto.....

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Menstruacija poslije poroda
29.6.2009 13:10:29   
Anoniman
Meni je ta prva i jedina koju sam dobila bila super, tj. u odnosu na pre nista me nije bolelo i mnogo manje sam krvarila user posted image  nadam se da ce tako i svaka sledeca...

(Odgovor članu MILLA)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Menstruacija poslije poroda
1.7.2009 15:45:50   
bomboncic02
Noćas ja prokrvarila...kasnila je tjedan dana, ali eto došla..trudnoću možemo isključit....

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Menstruacija poslije poroda
11.7.2009 8:21:35   
inna
meni se brzo ciklus ponovo iznormalizirao, ali boliiiiiiiiiii. I prije sam imala strašno bolne menge, ali ove sad su za popiz... Kaj je najbolje počne me boliti 3 dana prije nego što trebam dobiti. Prekjučer sam mislila da imam trudove. Doslovno. Ulovi me pa pusti i u tom ritmu. Sva sam se zgrčila na krevetu. Preznojila sam se dok nije tableta počela djelovati. Bit će mi super ako ću sad svaki mjesec biti u porođajnim mukama user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!