|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stari čvrsti Kinderbeti???
29.7.2008 17:17:41   
FIONA
Drage moje,

kako sam već prošla polovicu trudnoće sve više razmišljam o kinderbetu koji nisam nabavila. Zanima me da li netko zna gdje bi mogla nabaviti onaj veliki čvrsti kakav sam i ja sama imala. Ovo kaj danas nude po dućanima samo je za izlog a sve kaj je malo čvršće košta ko bračni krevet i skuplje.

Malo boje na tom staro i malo volje i dobiješ super krevetić koji je pouzdan. Frendica mi je kupila krevet u kojem beba kada je navršila 12 mjeseci nije smjela biti sama bez nadzora da se ne ubije!!! Ne pretjerujem!!

Ako ima tko od Vas da želi prodati još boljeuser posted image user posted image user posted image
E da, kupujem kolica tri u jedan od Prenatala u njihovom dućanu. Da li netko od Vas ima iskustva???user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 30.7.2008 7:57:21 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stari čvrsti Kinderbeti???
30.7.2008 15:08:43   
lenny
user posted image

Naš dečko ima ovu. Sada je več pretvorena u običnu i izgleda tako:
user posted image

Baš je super. Proizvodi jo Lip Poljčane, http://www.lip-poljcane.si/index.php?lang=si&page=proizvod&categorie=1&id=17#

Dobra je za sasvim malu bebu, jer možeš u početku dno dignuti a onda ga pustiš.


< Poruku je uredio lenny -- 30.7.2008 15:09:55 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stari čvrsti Kinderbeti???
4.8.2008 16:14:32   
slisli
Slažem se s tobom.. mi smo svoj dosta platili tj sveki ga je platila i kada smo ga složili izgledao je kao da je sve od papira a ne od drva!!
Žao mi je što nisam svoj stari prebojala i kupila novi madrac... ja sam htjela da mi se stranica spušta a zašto, nemam pojma tak mi nije nikada bila spuštena.. i sada imam podmetnutu lajsnu ispod te stranice da je I slučajno ne spusti sama i izađe iz krevetiča!!
Sretno!!


_____________________________

Iris, mamina ljepotica!

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!