|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što za plivanje??
8.6.2009 16:43:40   
Dajana
Drage mame, pomozite savjetima.
Što kupiti djetetu od 21 mjesec za kupanje i plivanje u moru, da li kupiti običan šlauf, onaj šlauf u kojem dijete može sjediti (a imali smo ga prošlo ljeto) ili već može s plivalicama za ruke? Kakva su vaša iskustva, što je najbolje za dijete te dobi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što za plivanje??
8.6.2009 16:57:40   
kitty
mi smo u toj dobi imali brodic,dasku za plivanje,rukavice,i kolo sa gacicama...od sve te opreme jedino sam ga u kolo mogla stavit i u brodic kratko.rukavice kad bi u stavila nije imao ravnoteze pa mu je svako malo glavica bila pod morem i naravno nagutao bi se.sa daskom(onom malom za koju se samo uhvati rukama i nasloni prsa) je bila ista stvar.ja preporucujem to kolo.a jako puno vremena je proveo bez icega u plicaku.

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što za plivanje??
8.6.2009 17:17:16   
emily123
mi smo proslo ljeto(imala je 1,5g) imali  brodic, obicn slauf, pa onaj gdje sjedne, rukavice.....i nista od toga nije htjela. isla je sa nam na rukam u duboko i igrla se u plicaku.....   

_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što za plivanje??
8.6.2009 17:18:48   
dominik
rukavice ne moze imati dok ne nauci lupati nogicama...mi smo lani imali rukavice ali tek nakon sto je sa kolutom i rukavicima skupio hrabrost i sigurnost...ja bi ti preporucila to dvoje...samo pazi kad kupujes kolut da nije ni preveliki ni premali ...to su ioako stvari od 30-ak kuna tako da....

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što za plivanje??
8.6.2009 17:34:18   
dikac
kad je dora imala godinu dana koristili smo kolut, a prije 2 mjeseca bili smo u toplicama i kupila sam joj rukavice, ovo ljeto će ona u rukavicama

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što za plivanje??
8.6.2009 18:01:01   
greenmagic
I mi krećemo uskoro na more, i najmlađa članica ima 21. mj user posted image . Ne planiramo joj uzeti ništa za plivanje, jer iz iskustva sa starijima znam da dugo nisu htjeli u vodu, jer im je bilo more prehladno, eventualno su sjedili na nekom "plutalu", ali samim šlaufom nisu bili oduševljeni. Zato smo mi njima uvijek uzeli mali baby bazen, napuhnuli na plaži i napunili vodom, koja se brzo zagrijala i oni su se banjali u tome. E to im je bilo zakon... Moja preporuka ti je da uzmeš najmanji bazenčić sa sobom, sigurno će poslužiti...user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što za plivanje??
8.6.2009 18:19:51   
koka
bez obzira što nije išao u duboku vodu imao je rukavice, a ove godine Mili ćemo stavit onaj šlauf di sjedi unutra, a Rokić još s rukavicama

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu greenmagic)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što za plivanje??
8.6.2009 18:40:07   
FIONA
stara moja te stvarčice ne koštaju puno....kupi i obični šlauf, i onaj sa sjedalicom i leptiriče...mislim da dječica ipak moraju imati sigurnost kad su u vodi kako ne bi dobili strah...svaki dan probaj pa odmjeri kaj mu paše...tak bi ja napravila...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što za plivanje??
9.6.2009 13:47:34   
Lady3
baš sam danas i ja gledala i razmišljala šta da P.kupim od sve te opreme,rukavica nema za njega,koluti svi veliki ma popuser posted image a sam.Sve nešto veliko,kao da nema male djece kojima isto to trebaju.user posted image .Mislim da ću uzeti ak nađem rukavice i kolut gdje može sjesti u nj..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što za plivanje??
9.6.2009 20:29:50   
twitty
lady ima velicina 0+ u tl-a ja mojima kupila,jos su i na snizenju user posted image
i rukavice i kola

< Poruku je uredio twitty -- 9.6.2009 20:30:38 >


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što za plivanje??
9.6.2009 23:03:39   
Lady3
nema kod mene TLuser posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što za plivanje??
10.6.2009 13:48:12   
lenny
user posted image

Kod nas smo imali za oboje djece ovaj šlauh. Više se može saznati na toj adresi: http://www.plavanje-dojenckov.com/index.php?stran=main&id=257

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što za plivanje??
10.6.2009 14:03:08   
Puli
mi ćemo kupiti rukaviće(leptiriće,mišiće) za ovo ljeto

a ako ih ne bude htjela imamo kolut  od lani za plivanje u dubokouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
10.6.2009 16:39:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što za plivanje??
10.6.2009 17:51:23   
Dajana
Dakle cure recite gdje ima za kupiti tih manjih rukavica za ovako malene, valjda još ima u TL, moram pogledati.
ja se malo pribojavam kako će izgledati ovo ljeto jer naša mišica je vrlo živa i aktivna. prošlo ljeto smo je kupali u šlaufu za sjedenje ali baš ga nije voljela, htjela je van. Mislim da će ovo ljeto uglavnom provesti u pijesku ali s obzirom da ona voli trčati i brza je, bojim se da će mi samo tako odjuriti u more pa bi ipak htjela da ima nešto na sebi. A s obzirom da ja jako volim plivati želim je uzeti sa sobom u dublje more da mogu i ja plivati, ne mislim provesti ljeti čučeći u pijesku.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što za plivanje??
10.6.2009 21:30:13   
BUMBIKA
Ja sam mu i za ovu godinu kupila onaj šlauh gdje može sjediti,mislim da je još mali za nešta drugo.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što za plivanje??
11.6.2009 9:16:14   
huanita
Ja smatram da djeci ne trebaju pomagala za kupanje. Sve to samo žulja i smeta, sputava dijete u uživanju.
Djeci je dovoljno da se brčkaju u plićaku, njima dubina nije potrebna.
Moj sin se upravo tako kupao prve dvije godine. Onda sam ga naučila da se drži za moja ramena i odlazili smo u dublju vodu na plivanje. Ja sam uvijek držala tijelo koso dolje, tako da je njegovo moglo slobodno plutati iznad moga.

Najveća borba je bila s bakom i djedom jer je njima baš slatko kada je dijete u kolutu, prsluku, rukavicama... Ne treba im to.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
11.6.2009 9:54:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu huanita)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Što za plivanje??
11.6.2009 10:00:16   
dominik
IZVORNA PORUKA: Dajana

Dakle cure recite gdje ima za kupiti tih manjih rukavica za ovako malene, valjda još ima u TL, moram pogledati.
ja se malo pribojavam kako će izgledati ovo ljeto jer naša mišica je vrlo živa i aktivna. prošlo ljeto smo je kupali u šlaufu za sjedenje ali baš ga nije voljela, htjela je van. Mislim da će ovo ljeto uglavnom provesti u pijesku ali s obzirom da ona voli trčati i brza je, bojim se da će mi samo tako odjuriti u more pa bi ipak htjela da ima nešto na sebi. A s obzirom da ja jako volim plivati želim je uzeti sa sobom u dublje more da mogu i ja plivati, ne mislim provesti ljeti čučeći u pijesku.


ja sam iz tih razloga kupila kolut i rukavice i uzivao je , ni on nije volio biti u kolutu u kojem se sjedi a sami rukavici su mu bili premalo u pocetku, kasnije je samo sa njima bio...sto se tice plicaka, meni je bilo najsigurnije kada je imao rukavice jer bar sam znala da ako i otrci u dublje nebu potonuo

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
21.6.2009 10:17:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što za plivanje??
21.6.2009 10:27:28   
zg_cinik

Narudžba rekvizita: Swimtrainer-i, neoprenske hlačice i odjelca

Fredove obruče (Swimtrainer-e), neoprenske hlačice i odijelca možete naručiti u PK Natator na mail: natator@vip.hr ili na 091 30 30 891.

Narudžba i prodaja:

- uplatite na žiro račun plivačkog kluba Natator 2340009-1110106967 iznos za narudžbu uvećan za troškove poštarine (25 kuna za obruč)

-pošaljite nam smsom ili E-poštom adresu i popis naručenih rekvizite

- PK Natator, Balotin prilaz bb, 10 020 Zagreb

- GSM: 091 30 30 891

- E-pošta: natator@vip.hr

Fredovi obruči (Swimtrainer-i) u cevenoj, narančastoj i žutoj boji

Cijena obruča je 210,00 kuna

Neoprenske hlačice (2,5 mm)

Veličine: 68, 74, 80, 86, 92, 98 i 104

Cijena: 175,00 kuna

Neoprensko odjelce:

Veličine: 68, 74, 80, 86, 92, 98, 104

Cijena: 330,00 kuna

Veličine: 110, 116, 122

Cijena: 405,00 kuna

Iznos poštarine prema važećem cijeniku u RH.

Rok isporuke: 7 dana od narudžbe osim za odjelca (prema raspoloživim zalihama)



natator... bazen utrine... vjerojatno se može i tam kupiti...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što za plivanje??
21.6.2009 10:29:05   
Viky
zaista ne znam za to mjesto u Sloveniji.Nisam koristilate pojaseve,ali čini mi se super stvar.Držim ti fige da uspiješ pronaći.Nadam se da će netko znati.


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Što za plivanje??
21.6.2009 10:33:19   
zg_cinik
Swimtrainer

http://www.youtube.com/watch?v=3uYjcNCEa0c


tu se vidi kak fercera...user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 21.6.2009 10:42:37 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
21.6.2009 10:56:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zg_cinik)
  Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!