|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 12:33:29   
lueman
eto da se priključim, zamislite VJEROUČITELJICU koja dijetetu koje sa 12 god.sijedi u 7 razredu veli da je glupo. moja pametnica se joj je nasmijala i rekla: da ja sam glupa pa sam već u 7 a ne u 5, kaj će te, moj grijehuser posted image user posted image user posted image treba sve nadute babe ( i dede) u školi smjestiti tam kam spadaju. da služe djeci a ne djeca njima za liječenje kompleksa

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 12:33:32   
ornela.nely
ja sam se svakakvih iskustava sa učiteljicama naslušala i ko god je reagirao i išao kod ravnatelja tek tada su nastavnici bili još gori da prisile roditelje kako bi dijete preselili u drugu školu.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 12:36:23   
vjerae

IZVORNA PORUKA: ornela.nely

ja sam se svakakvih iskustava sa učiteljicama naslušala i ko god je reagirao i išao kod ravnatelja tek tada su nastavnici bili još gori da prisile roditelje kako bi dijete preselili u drugu školu.
nažalost to je istinauser posted image


_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 12:43:06   
ornela.nely
treba tražit da se izglasa zakon o zaštiti djece u školama jer učitelji su odgovorni za njih,a svakog dana u nekoj školi dijete završi na hitnoj jer se njima ne dežura pod odmorom.za ništa i nikog nemaju vrimena.eto,nedavno jedna mater pričala,u 1.r ditetu učiteljica opalila šamar,a druga kaže kako joj u 3.r ditetu uč.psovala mater i vikala joj da je neće više zauser posted image vat.user posted image

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 12:45:44   
lueman
treba djeci reć da priprijete s plavim telefonom, ova moja to stalno potežeuser posted image ja ju zovem sindikalacuser posted image a sina fizikalac 8jer uvijek mora sve radit za oboje)user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 12:49:43   
tikica_69
Mom djetetu su na velikom odmoru ukrali iz torbe 85kn za casopis i to balavanderi koji vise nisu ucenici te skole, vec gimnazijalci, 15, 16 godina koji su nekad isli u tu skolu.
Kad sam otisla urlati na razrednicu onda mi je rekla da se ona boji prijaviti ih jer su joj prijetili njenoj obitelji user posted image

S obzirom da mi klinac zna tko mu je ukrao pare, srela sam ga jednom pred ducanom i rekla sam mu ako ikada u zivotu jos dotakne ista sto je moje, ukljucujuci i ono sto pripada mojem djetetu da cu mu iscupati noge iz guzice, nabit mu ih u guzicu i jos ih svezat u masnu, pa mi je rekao da se smirim a onda sam pukla i takvu sam mu samarcinu opizdila nasred ducana da nije znao kud bi od srama, a od soka je samo uspio prozboriti - mrtva si...
Jos zivim a to je bilo prije godinu i pol....
Od tada, moj je klinac narodni heroj u kvartu i nitko ga ne smije ni taknuti a mene se pozdravlja sa Dobar dan teta. Ma to su takvi slabici da covjek ne povjeruje.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 12:58:30   
mirna
nitko nema pravo vrijeđati dijete. ja bi to prijavila ravnateljici..

a što se tiče naše tikice: ubuduće ću te i ja pozdravljati dobar dan teta...user posted image user posted image user posted image

a što se tiče profesije učitelj: danas je jako teško postići autoritet u školi i to uspjeva samo najboljima. svaka im čast!user posted image a ostalima preostane: vrijeđanje ili ismijavanje..user posted image



< Poruku je uredio mirna -- 20.5.2009 13:02:06 >

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 13:00:38   
tikica_69
Mislim da je prvi i zadnji put da sam pukla na tudje dijete....zaista nisam takva, valjda me bas nasao u PMS-u
A sto najbitnije, uciteljica je dala pare za casopis user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 13:07:39   
dominik
od kolegice mali imao isto neki poremecaj...prolazio sa 3 u 3 razredu...promjenili skolu mali je medju boljima i dobio volju za ucenjem...profesori na osnovnoj su poceli predavati kao na faksu a ti doma uci sa djecom - strava...oni su placeni za to a mi samo da usmjerimo djecu na njihove obaveze...slusam o njima svaki dan jer seka mi je luda sa profom...naime ona i muz su zavrsili slikarsku akademiju i seka poludi kad joj mala dodje sa 4 iz likovnog...svjesna je ona kad mala zeze crtez ali kojom logikom djetetu mozes dati 4 iz slobodnog crtanja..tako je iz vjeronauka dobila 3 jer je krivo isusa nacrtala...a od frendice mali dobio 1 jer je isusa u crno obojao...mislim hellooooo ne vole svi ruzicastu bojuuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 13:24:12   
ivanaa
moj je dobi 3 iz likovnog,hallouser posted image u prvom razreduuser posted image kao,boja preko crteuser posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 13:26:03   
tikica_69
Moj je skoro lani pao iz povijesti jer je rekao da mu je Hitler uzor user posted image
U smislu da je bio dosljedan sebi i svom idealima do zadnjega, a ne u onom smislu u kojem si je retardirana uciteljica protumacila.
Ocito se ne cijeni misljenje vlastitom glavom, nego iskljucivo nabiflano gradivo user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 13:29:36   
mariola
IZVORNA PORUKA: ivanaa

moj je dobi 3 iz likovnog,hallouser posted image u prvom razreduuser posted image kao,boja preko crteuser posted image user posted image


kad je moja seka bila 1 osnovne, upiškila se na satu jer je pitala učiteljicu na zahod a ova ju nije pustila jer je mislila da izmišlja i da se ide prošetat. Ona jadna nije uspjela izdržat do kraja pa se upiškila. Mislim koja glupača, baš će ona ona od 7 godina izmišljat da treba na zahod. A prva njena ocjena iz likovnog je bila 2. Od iste te babe.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 14:06:58   
mirna
mariola to se i meni dogodilo u 2. razredu OŠ.. jao kakva sramota... učiteljica je upravo kada je meni bilo jako jako sila laprdala da neće više nikoga pustiti na wc do odmora...user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 14:11:55   
mariola
Ma užas, sjećam se ko da je juče bilo a ne prije 20 godina. Mama i ja došle po nju ispred škole, sva djeca izašla van, nje nema. Nas dvi u razred ona jadna sjedi, sram ju bilo ustati da je niko ne vidi. Ko zna do kad bi jadna sjedila da mi nismo došle po nju. A glupača od učiteljice nije ju pitala zašto ona sjedi tu, zašto ne ide doma. Mislim da ju je moja mama oprala.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 14:15:55   
Indy
ja sam na rubovima bilježnice crtala cvjetiće, učiteljca je to vidjela, uzela mi bilježnicu i poderala pred cijelim razredom. nikad mi nije ostala u lijepom sjećanju.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 15:23:32   
pikachu
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Moj je skoro lani pao iz povijesti jer je rekao da mu je Hitler uzor user posted image
U smislu da je bio dosljedan sebi i svom idealima do zadnjega, a ne u onom smislu u kojem si je retardirana uciteljica protumacila.
Ocito se ne cijeni misljenje vlastitom glavom, nego iskljucivo nabiflano gradivo user posted image




E, na ovo sam odvalila... Koja legenda ti je sin...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Znam da ovo nije baš najpopularnija mjera kod osvještenih žena, ali pouzdano znam da kod takvih kokoški pali kada se muškarac pojavi na informacijamauser posted image ... Moj brat je u osnovnoj bio hiperaktivno dijete i učiteljica ga je non-stop šikanirala i špotala pred svima te sustavno zatomljivala njegovu želju za učenjem svojim ponašanjem... Starce je zvala u školu svaki tjedan, a razlozi su bili tipa: digne ruku, ali ne sačeka da ga prozovem, non-stop postavlja pitanja dok predajem i sl. (što su pohvalne stvari jer se trudi)... E, sad, kada bi mama došla u školu, ova bi po njemu drvljem i kamenjem: 'problematičan, ne uklapa se, neodgojen...', a kada bi tata došao u školu: 'divan, pametan,...' Dok nisu skužili i tata otišao u školu i dobro je oprao da joj više nije nikada palo napamet da ih pozove iz gore navedenih razloga i još da li ona želi posvađati njega i ženu jer svakome drugačije govori,... I od tada je stvar funkcionirala... Nažalost, i u prosvjeti se svašta potkrade kao i u drugim profesijama i ja stvarno mislim da bi za neke profesije trebalo uvesti psiho test jer trebaju biti i pedagozi, a ne da svakakvi tipovi, samo zato što imaju diplomu, nam obrazuju, odgajaju, liječe,... djecu... Ja sam imala takva iskustva sa dječjim zubarom, žena samo što nas nije triskala na onoj sjedalici, svi smo bili prestravljeni, a radila je u školskoj ambulanti (!!!)...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: zagutit cu uciteljicu
20.5.2009 16:45:48   
tiha
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Moj je skoro lani pao iz povijesti jer je rekao da mu je Hitler uzor user posted image
U smislu da je bio dosljedan sebi i svom idealima do zadnjega, a ne u onom smislu u kojem si je retardirana uciteljica protumacila.
Ocito se ne cijeni misljenje vlastitom glavom, nego iskljucivo nabiflano gradivo user posted image




ahahaha opasan je nasmijala sam se do suza....zamislila sam ga kak kaze uciteljice meni je hitler uzor!legenda ti je mali!


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!