|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gledanje televizije
24.9.2007 20:25:18   
Tata
Lijepi pozdrav. Moj mali od dvije godine pogleda preko dana koji crtić i to je to. Medjutim, kad dodjem s posla umoran i majka mi prepusti brigu za njega, ne mogu ništa više raditi tu večer pa mu puštam crtiće na kompjutoru
samo da mu odvratim pažnju. Ne pretjerujem u tome ali žena mi prigovara da bih više vremena trebam provoditi u
igri s njim. Da li je pola sata dnevno previše za dijete od dvije godine? Sad je u fazi istraživanja i stvarno ne stignem sve obaviti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gledanje televizije
24.9.2007 20:53:55   
Mačka
user posted image nije previše

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gledanje televizije
25.9.2007 7:51:38   
buket
Pola sata nije previše user posted image  Mislim, da se dijete može ponešto i naućiti kad gleda crtiće.

(Odgovor članu Mačka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gledanje televizije
27.9.2007 18:51:36   
hana
i ja mislim isto,ko ostale,i ti se moraš odmoriti a i crtići nisu vrlo loši..naša voli strumfoveuser posted image

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gledanje televizije
27.9.2007 22:11:21   
Tata
Mi smo nabavili seriju Baby Einstein, lijepa je muzika i uči djecu kako upotrebljavati stvari, osnovne pojmove i
ima puno ideja za didaktičke igračke. Preporučam. Na TV programu eventualno pogleda Fifi max 2 minute. Pazimo što mu puštamo. Teletubise nam vjera zabranjuje user posted image

(Odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gledanje televizije
28.9.2007 9:34:23   
duba
Mi svom malom dajemo da gleda na max-tv jedan program gdje su normalni crtići.Nema nikakvog nasilja i gluposti poludim kad vidim one nove super kineske junake

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gledanje televizije
16.10.2007 21:12:14   
Tata
Lagano popustam.. Evo Fifi na dvd-u tri put za redom. po ulici pjevam "Fifi..."user posted image

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gledanje televizije
16.6.2008 11:40:10   
mirna
Malo kasno, ali  ovdje ima nešto o tome: http://www.ringeraja.com.hr/dijete-i-televizija_318.html

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
16.3.2009 16:38:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Tata)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!