|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rodiliste u Dubrovniku
15.4.2009 13:32:05   
mali_macic
Ima li netko od Vas koja je rodila u Dubrovniku? Kakva su Vasa iskustva s rodilistem?


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rodiliste u Dubrovniku
15.6.2009 23:56:18   
line
Rodiliste u Dubrovniku je meni kao hotel. Vidjela sam kako je u Zagrebu i dubrovačko je jako dobro. Prijateljica drugo dijete dosla roditi tu, zivi u Splitu.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rodiliste u Dubrovniku
28.7.2009 17:08:29   
lana05
evo upravo lezim tu, sve pohvale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na sestre, doktore, ma na sve user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu line)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rodiliste u Dubrovniku
19.8.2009 15:52:35   
oceano1
Jel mi moze netko reci da li se treba uzimati sto za bebu u bolnicu  kao npr. pelene, odjeca.... ili je to sve njihvo? Ja se polako spremam posjetiti ih pa da kupim jos nesto ako treba 

(Odgovor članu lana05)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rodiliste u Dubrovniku
19.8.2009 15:57:30   
lavica81
ja nemam djece ali znam kad mi je sesra išla rodit da je morala obavezno nosit pelene, mali savjet nemoj im ostavit cijeli paket jer onda svu djecu mijenjaju sa tvojim pelenama nego im daj par komada za taj dan. što se tiče robice, to je njihovo, treba ti samo za iznijet bebu iz rodilišta.

eto to je sve što znam, ti još provjeri da se nije što promijenili u zadnje 2 godine.

sretno

(Odgovor članu oceano1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: rodiliste u Dubrovniku
19.8.2009 16:00:04   
MaTana
nosis svoju kremicu za guzu - kupi u apoteci, vlazne maramice za bebe - za pocetak uzmi neke sensitive i paketic pelena - uzmi one newborn - pampers ima malo pakiranje i drzis ga u sobi jer ti tamo mjenjas bebu, a kad je kupanje navecer one ti je mjenjaju pa onda nosis jednu pelenu sa sobom

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: rodiliste u Dubrovniku
19.8.2009 16:02:17   
lavica81
ups, ispričavam se, sestra je rodila na carski pa je zato bio ovakav postupak s mjenjajem bebe, inače ih mame same mijenjaju u sobi

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: rodiliste u Dubrovniku
19.8.2009 16:05:15   
MaTana
i ja sam na carski, ali kad se dignes 2 - 3 dan kako ko onda je beba tvoja i ti je mjenjas i naravno sestre ti donesu tvoje pelene.



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: rodiliste u Dubrovniku
19.8.2009 18:20:15   
oceano1
Hvala na savjetima... Moram onda zurno u jos jedan mali shoping

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: rodiliste u Dubrovniku
19.8.2009 18:25:53   
MaTana
e i pripremi robicu u kojoj ces bebu nositi doma, to neka ti muz donese kad budes izlazila, nema potrebe da ti skuplja bakcile po bolnici



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu oceano1)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!