|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca delikventi
11.4.2009 23:58:33   
Candy
Iz 24 sata

"
Učenici karlovačke OŠ Mahično prošli su tjedan na Youtubeu objavili dvadesetak video klipova na kojima uništavaju tuđu imovinu, razbijaju, pale Molotovljev koktel i iživljavaju se na drugim učenicima. Šestorica dječaka snimala su se dok ruše stablo, uništavaju kamenjem strujni transformator i trgaju šumski natpis. U jednom uratku vidi se i kako pokušavaju postaviti požar u gumu traktora. Najšokantnije što im je palo na pamet jest baciti otvoreni šestar u publiku na nogometnom stadionu Kantrida u Rijeci.
- Ajde Ševa, baci. Nemamo vremena - nagovarali su dječaka, koji srećom nije htio. Ravnateljica OŠ Mahično, Đurđa Starešinčić, prepoznala je svoje učenike na internetu.
- Iznenađena sam. Ta se djeca u školi ne ističu po ičemu sličnome - rekla ravnateljica za Večernji list. Dodala je kako je već nazvala roditelje glavnih aktera ovih video klipova, a o svemu će obavijestiti i policiju. Sa roditeljima i djecom će, kaže, porazgovarati nakon svršetka praznika."

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca delikventi
12.4.2009 0:02:33   
pepeljuga
ajme uzas...ja se toliko uzasavam sto sve danasnjoj dijeci padne na pamet i sve me strah kad se sitim da i ja imam dva decka.....user posted image
dali su danasnja dijeca povodljiva ili u cemu je problem?

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca delikventi
12.4.2009 15:22:33   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ajme uzas...ja se toliko uzasavam sto sve danasnjoj dijeci padne na pamet i sve me strah kad se sitim da i ja imam dva decka.....user posted image



Da...tako i ja user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca delikventi
12.4.2009 21:18:26   
Ruža
Na žalost većina današnje mladeži nema straha od ničega, u većini srednjih škola od 1.4. su zaštitari, svašta se radi, premda većina ostane zataškana. Uvela bi ja od vrtića kazne, roditelje po džepu za svaku stvar koju namjerno dijete uništi, pa bi naučili s vremenom. Ovako prava imaju, a odgovornost nikakvu.user posted image
Tužno.. I sama imam dečka i nadam se da ću uspjeti stati mu na kraj.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!