|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   autić ili lutka
4.7.2008 13:21:28   
božica
ovako:Moja Viki ijma 2,8 godina-i nije curica koja bi se samostalno igrala  (doma ima pravu bebu za igru)
u većini slućajeva ju moram motivirati da se igra-ajde donesi puzzle,donesi boje i tako.

Sada gleda crtić donijela si je iz sobe:kamion,bager i dva autića njih je posložila i gleda u to i u crtić( nije pravilo curica lutke dečki autići)-
kakva su vaša iskustva sa vašom dječicom i igranjem
znam da će doći vrijeme kada će se sve više i više igrati sama
btw ne smeta mi što se igra sa utićima jer mi je baš slatka

user posted image kada su se vaši anđeli poćeli samostalno igratiuser posted image


< Poruku je uredio božica -- 4.7.2008 13:23:54 >
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
4.7.2008 13:28:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: autić ili lutka
4.7.2008 13:42:54   
mirna
Naš mali se isto već neko vrijeme igra sam... (upravo u krevetićuuser posted image )  Tu i tamo ga moram malo inspirirati.. Jedini problem je, da se on baš ne igra puno igračkama... više voli kablove, šlauf za zalijevanje, stare mobitele, stari kalorifer, pokvarenu mikrovalnu kod bake...user posted image   Od igračaka voli lego kockice, alat, pribor za kuhanje...

S puzzlima je kod nas bila ista stvar: poslije 2. rođendana bio je oduševljen, nakupili smo mu sve i svašta, a sada skupljaju prašinu..

Mislim da je moj miš više individualac, a tvoja viktorija  treba više društvo za igranje... iliuser posted image



< Poruku je uredio mirna -- 4.7.2008 13:44:27 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: autić ili lutka
4.7.2008 14:01:36   
božica
a može bit da je ona više za grupnu igruuser posted image

A ma danas sam to tako napisala jer evo već cijeli crtić sama je tamo na kutnoj sa autićima i bagerom-iako mislim da je to umjesto popodnevnog spavanja-ženska si je umjesto spavanja odabrala odmor uz crtić.user posted image



(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: autić ili lutka
4.7.2008 22:35:52   
Dajana
Božice, kao što znaš, ja imam četvero djece i moj najstariji sin je uvijek cendrao kad mu je bilo dosadno, a bilo mu je dosadno kad ga niko nije zabavljao ili se igrao s njim. Mislim da ga je to naučila baka jer smo tada s njima živjeli i ona se igrala s njim kad god je imala vremena, a sam se nikad nije znao igrati.
Drugo dvoje djece se lijepo igralo samo ili skupa, nikad nisu gnjavili po tom pitanju, Antonia je vrlo često gledala Pepeljugu a Tomi je stalno slagao autiće. kad su odrasli uglavnom su se igrali skupa.
A sad ova malena, ko zna, mogla bi biti razmažena jer nas je dosta oko nje.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: autić ili lutka
10.7.2008 14:22:30   
Tweety
Domi ima 2god i 1 mj. i moram ti reci da se samostalno igra vec jedno 5mjeseci, uzme loptu pa je napucava, sam se voza po dvoristu sa razno-raznim prijevoznim sredstvima, a otkako je toplo vrijeme igra se u pjescaniku, jer obozava grambati i kopati. Mislim on ide u vrtic i oni imaju tamo te igre za razvoj samostalnosti......Ali moram ti reci da obozava plisane igracke i vozati bebe u kolicima. Njima je to sve isto bio bager ili lutka bitno da je igracka.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!