|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mama, kupi mi, kupi mi!
23.3.2009 21:56:48   
Zvonki
Gotovo da nema dućana u kojem moja djeca ne ponove ove riječi. Naravno, nismo ih odgojili tako da stalno nešto dobivaju ili da im se stalno nešto kupuje, ali ova rečenica me već dovodi do ludila. Trudimo se djeci usaditi zdrav odnos prema novcu i pitam se dali su ta djeca tako svega željna ili je to nešto drugo u pitanju?


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mama, kupi mi, kupi mi!
23.3.2009 21:58:11   
tikica_69
Ne, svi su takvi. Sve ih zanima i sve bi probali i to je zbog toga. Nisu ni neodgojena, niti bas toliko zeljna, samo znatizeljna user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mama, kupi mi, kupi mi!
23.3.2009 22:01:47   
mrkvač
I mi to stalno slušamo u svakom dućanu! Dogovor uvijek padne na neku sitnicu.
Nisu to uvijek samo igračke, budu to neke stvari koje njoj i trebaju. npr. kaladont, šampon i sl.
Ali istina je da imaju i previše igračaka i sl.I kad dobije neku novu igračku s njom se igra 1-2 dana!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mama, kupi mi, kupi mi!
23.3.2009 22:03:29   
Nika 24052006
Ma nema ti to veze sa odgojem i odnosenjem prema novcu,svi su oni takvi,znatizeljni,a uz to im se svidja to silno sarenilo u ducanima. Sve te boje ih privlace,a o medijima da ne pricam,svasta vide na tv-u i odmah to zele. Jednostavno im se to nudi samo od sebe. Nemoj da te to zbrinjava,ja bih rekla da je to samo jos jedna faza u nizu.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mama, kupi mi, kupi mi!
24.3.2009 6:29:12   
ejmama
Moja nije još tako strašna, ali kad nam netko dođe doma i nosi neku vrećicu ona odmah pita "Šta si mi kupio/la?"

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mama, kupi mi, kupi mi!
24.3.2009 6:41:30   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ejmama

Moja nije još tako strašna, ali kad nam netko dođe doma i nosi neku vrećicu ona odmah pita "Šta si mi kupio/la?"
 To rade skroz i u pubertetu user posted image Ja ne mogu doci iz ducana, da odmah ne zavire u vrecicu i pitaju: Jel ima sto za mene?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mama, kupi mi, kupi mi!
24.3.2009 7:17:12   
dominik
moja necakinja je lijepo rekla svojoj mami: vidis mama kako teta dobro raspolaze novcima, ona uvijek meni nesto kupi.user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
24.3.2009 7:24:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mama, kupi mi, kupi mi!
24.3.2009 17:49:30   
Dajana
Ha, moja mala ima 18 mjeseci i neki dan smo bili u Konzumu, sjedila je u kolicima i kad je vidjela lutku počela je vikati, "uzmi bebicu, uzmi bebicu".
meni je to bilo tako slatkoooo, ali znam kaj me čeka.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!