|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patronažna sestra
31.12.2010 13:56:16   
mayathebee
Mojoj kumi došla patronažna i kad ju je kuma onako dok su se upoznavale pitala "kako ste?" ova odgovori: "Dan za ubijanje!" Došla žena sva u depresiji, smrdi po cigaretama, krenula se jadat, a za bebaća koga briga.....
Na sreću imam broj mobitela od patronažne koja je bila susjedi, i kao terenska sestra dolazila mojoj baki pa ću je zvrcnut čim se vratimo iz rodilišta! Žena je još u udruzi za dojenje pa će mi dobro doći ako zapne. Susjeda kaže da je njoj puno pomogla, da ju je masirala i nije prestala dolaziti dok pupak nije otpao i dok dojenje nije bilo kako spada!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Patronažna sestra
31.12.2010 14:11:23   
drugasrecica
IZVORNA PORUKA: mayathebee

Mojoj kumi došla patronažna i kad ju je kuma onako dok su se upoznavale pitala "kako ste?" ova odgovori: "Dan za ubijanje!" Došla žena sva u depresiji, smrdi po cigaretama, krenula se jadat, a za bebaća koga briga.....



a Bože, Bože ...

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Patronažna sestra
31.12.2010 15:07:00   
ana*
Znam da zapravo nije smiješno, ali baš sam se dobro nasmijala.
Vjerujem da tvojoj kumi koja je trebala dobiti praktične savjete i
podršku, nije bilo smiješno.

_____________________________

Ljubav se zove Luka- 01. 04. 2011

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Patronažna sestra
4.12.2014 0:19:35   
FIGICA FIFINANKICA
meni sama došla odmah drugi dan

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Patronažna sestra
4.12.2014 11:38:29   
Ela28
Meni je došla treći dan otkako sam bila doma i to je bio jedini put da sam ju vidjela mislim da mi je trebala doći bar još jednom pogotovo jer sam rodila blizance ali dobro hvala Bogu snašli smo se i sami user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Patronažna sestra
4.12.2014 19:32:30   
sorina
Nakon rođenja prve bebe bolnica je javila patronažnoj i došla je drugi dan, i onda svakih drugi dan 2 tjedna, a sa drugom bebom dolazila mi je u trudnoći jer je dobila dopis od mog gina,a nakon poroda mi je došla odmah isti dan kad smo došli kući,pa svaki dan narednih 2 tjednauser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Patronažna sestra
4.12.2014 19:41:30   
angellah
Uf moja patronažna je bila za ništa... Došla je prije nego sam rodila da se upoznamo, a onda dan nakon što sam došla iz bolnice. Pitala me kako se snalazim, jel dojim, kako se osjećam i požalila da nema vremena dolaziti svaki dan jer ima puno posla. I kao čut ćemo se ako nešto treba. Slijedeći put je došla za 3 dana, s nekom studenticom sestrinstva. Čule smo se još dva puta, došla je još jednom, dva tjedna nakon mog izlaska iz bolnice, okupala bebu jer do tada nije stizala doći i od tada je više nisam vidjela user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Patronažna sestra
4.12.2014 19:43:49   
Ela28

IZVORNA PORUKA: sorina

Nakon rođenja prve bebe bolnica je javila patronažnoj i došla je drugi dan, i onda svakih drugi dan 2 tjedna, a sa drugom bebom dolazila mi je u trudnoći jer je dobila dopis od mog gina,a nakon poroda mi je došla odmah isti dan kad smo došli kući,pa svaki dan narednih 2 tjednauser posted image


Zanimljivo očito kod nas nije takva praksa svakako jako lijepo od tvoje patronažne user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!