|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lopta na porodu
17.3.2009 7:17:46   
anne
Jeste li na porodu imale loptu?
Čitala sam da se beba bolje namjesti u kanal i manje trudovi bole jer rotiraš zdjelicom.
Na SD-u je bilo lopti, ali sam se brzo otvarala i lakše mi je bilo hodati pa je nisam ni tražila.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lopta na porodu
17.3.2009 7:20:07   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ma koja lopta...na hodniku me skinuli i brzo u boks...nisam ni mužu javila da dođe...ali sad kad pitaš, sjetila sam se kako sam im se digla sa stola...sve pokidala sa sebe i počela hodati pa su me tak sprašili...i sa punim pravom ...ko zna možda bi mi lopta pomogla...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lopta na porodu
17.3.2009 7:35:02   
mlada mama
i kod nas je bila lopta,ali ni ja nisam stigla na nju kao ni fionauser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lopta na porodu
17.3.2009 9:52:30   
ejmama
Ženska do mene je bila na lopti, ja nisam mogla jer sam morala ležati na krevetu s onim aparatima i infuzijom.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lopta na porodu
17.3.2009 13:22:02   
dikac
bila sam na lopti koja mi je itekako pomogla kod trudova. da, manje bole trudovi jer se skakučeš na njoj, rotiraš zdjelicu i nisi onako opterećen trudom i ne boli kao kad ležiš na boku. probala sam jedno i drugo i puno mi je lakše bilo skakutati na lopti.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lopta na porodu
15.4.2009 10:41:06   
thara
lopta na porodu? hm, čitala sam da jako puno pomogne, zato je moja spremna kod kuće, jer u vk rodilištu su rekli da im lopte nisu u upotrebi(iako ih imaju) jer bi žena mogla pasti s njeuser posted image

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lopta na porodu
16.4.2009 9:39:53   
Mucasta
od 7 sati koliko mi je ukupno trajo boravak u rađaoni, 3 sata sam hopsala po lopti i bilo mi je super...
muž mi je pružio ruke pa sam se pridržavala za njega da ne padnem, ali kad uhvatiš ritam ne treba ti nitko za pridržavanje...

(Odgovor članu thara)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lopta na porodu
16.4.2009 16:06:58   
thara
još jedna potvrda da lopta pomaže user posted image i jasno mi je da te muž pridržava(a i sjedim dosta često na lopti i inače)
ali trebalo bi to objasniti doktorima u vk bolnici, a mislim da je to vrlo teška gotovo pa nemoguća misija

(Odgovor članu Mucasta)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!