|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
[Anketa]

Marka dječjih kolica


Chicco
  16% (11)
Prenatal
  1% (1)
Peg Perego
  17% (12)
Graco
  17% (12)
Brevi
  7% (5)
Bertonne
  1% (1)
Neku drugu
  37% (25)


Ukupno glasova: 67


(Posljednji glas : 7.8.2013 10:15:25)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Marka dječjih kolica
24.5.2010 22:42:40   
lea83
a jeste vidjeli ova kolica?? http://www.eburza.hr/recaro/index.php?menu=20&action=2 to je nesto novo...

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Marka dječjih kolica
25.5.2010 16:05:53   
MiniMama
ne izgledaju lose, ali ne vidim koliko kostaju. to je jedan od bitnih faktora :) i ne pise kolika je kilaza..


(Odgovor članu lea83)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Marka dječjih kolica
25.5.2010 16:19:10   
hepi
pozz

da li netko ima iskustva sa stokke xplory kolicima? mi iscekujemo bebicu i ta smo joj kupili... premedena su user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Marka dječjih kolica
25.5.2010 20:17:17   
lea83
IZVORNA PORUKA: MiniMama

ne izgledaju lose, ali ne vidim koliko kostaju. to je jedan od bitnih faktora :) i ne pise kolika je kilaza..




cijena je ispod 4000kn (izmedu 3500 i 4000 ne znam tocno) za 3 u 1, a teska su 10 kg. ovako mi izgledaju dobro.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Marka dječjih kolica
26.5.2010 16:04:21   
MiniMama
ma zbilja nelose izgledaju, ali 10 kg user posted image . mi smo imali jane matrix solo i kostala su oko 2700 (2u1), s tim da je autosjedalica bila meni grozna. ali ona su bila teska oko 8 kg i bila su mi preteska. onda sam ih prodala i kupila maclaren, polukisobran, idu od 6 mj, a da sad idem opet na novu user posted image definitivno opet maclaren, ali koja idu od rođenja. ne znam, dok sam bila s ovim velikim, bila su mi dosta glomazna pa je opet mali car stalno bio u marami jer je meni bilo lakse njega strpati u maramu i odlampati na drugi kraj grada tramvajem, nego se guzvati s velikim kolicima u tramvaju i moiti boga da tamo gdje idemo postoji lift. da sam vozac, vjerojatno mi ta kilaza ne bi bila toliko bitna, ali sad s ovim novim sam prezadovoljna. svugdje smo! nista mi nije gnjavaza jer su mi kolica lagana i prakticna. 

(Odgovor članu lea83)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Marka dječjih kolica
26.5.2010 16:05:46   
MiniMama
hepi, imas temu o tim kolicima vec otvorenu. cure su se malo vise raspisale tamo.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Marka dječjih kolica
26.5.2010 21:12:16   
L.P.
Mi uglavnom kupimo Bubu kolica i zadovoljni smo.Nisu skupa a ok su.user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Marka dječjih kolica
1.6.2010 13:30:31   
ivkica333
Mi smo dobili kolica od bake i djeda, marka je Bruin, model Alu fun 326, sjajna su, imaju dva seta amortizera, velike točkove i to još jedan set rezervnih smo dobili uz njih... jako smo zadovoljni, jewdino ne znam gdje ih kod nas ima za kupiti... user posted image

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Marka dječjih kolica
1.6.2010 17:02:59   
leilany
IZVORNA PORUKA: lea83

a jeste vidjeli ova kolica?? http://www.eburza.hr/recaro/index.php?menu=20&action=2 to je nesto novo...


to su dobili novo,jos uvijek nema cijene...
kolko znam,tek su nedavno isli na neki seminar kaj se tice tih kolica i inih proizvoda....
valjda ce uskoro stavit cijenu...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu lea83)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Marka dječjih kolica
19.6.2010 19:51:21   
lea83
evo i cijene... 3600kn za 3u1. nije strasno.
http://www.eburza.hr/recaro/index.php?menu=20&action=2 

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Marka dječjih kolica
19.6.2010 19:56:25   
pincirotvajler
peg perego gt3
13kg,3kotača, glomazna, i nevolim ih

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lea83)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!