|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   epiduralna u zadru
15.3.2009 15:50:40   
elina
Zanima me dali se epiduralna u zadarskoj bolnici placa,kako mi govori jedna koja je,kako kaze platila ili?I kako i kada se moze zatraziti?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: epiduralna u zadru
15.3.2009 16:12:23   
Anoniman
epiduralna se u zd ne plaća.

ja sam je dobila, moraš reći da želiš epiduralnu čim dođeš tamo.....pregledat će te i vidjeti koliko si otvorena..nemoj doći u zadnji čas..
uglavnom, možeš je dobiti od 8 ujutro do 8 navečer.....zbog toga jer fali osoblja...

anesteziolog se poziva sa kirurgije - jedna krasna gospođa, dolaze ona i pomoćnica....ona daje epidural, a pomoćnica je uz tebe i prati te....uz to dobiješ i infuziju (radi pada tlaka - ja imam niski i ništa mi nije bilo)

uglavnom, odlično iskustvo, ako možeš, upiši tečaj u bolnici, košta 150 kuna, a stvarno se svašta nauči....tvoj ginekolog bi ti trebao dat broj tel...

e, i pridruži nam se na temi zadar-šibenik, da se skupimo i organiziramo pokoju kavicuuser posted image

(Odgovor članu elina)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: epiduralna u zadru
15.3.2009 16:21:41   
elina
Hvala na info.!Uglavnom,ta zena tvrdi da je to platila i to dosta(sto znaci da laze) iako mi je bilo sumnjivo,al eto ima nas svakakvih!Meni se svida i razmisljam o epid.ali mi i pomalo strah,jer znaju nastat komplikacije i dosta se o njima pise,pa me trtauser posted image !Imam jos vrimena za razmisljanje i premisljanje pa cu vidit!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: epiduralna u zadru
15.3.2009 17:40:40   
Anoniman
ma koji strahuser posted image , to ti je superuser posted image

ozbiljno, idi na taj tečaj, jedno predavanje ti je samo o tome i tu sve saznaš: prednosti i mane, a koliko sam ja naučila i nema nekih mana, no o tome možemo pp ili na kavici...

uglavnom, otpočetka sam navijala za epiduralnu i svi su me nekako čudno gledali, kao, ma šta će ti to, a poslije su te iste mame sa tečaja govorile kako su me se sjetile dok su rađale: i kako su žicale epid., ali im je bilo kasno.....

btw, ja sam rodila lolića 24.9. (termin mi je bio 3.10.) a vidim da si i ti tu negdje!

najbolje doba za trudnoću: ljeto kupanjac i uživanjac, a kad se rodi, još je toplo da možete izaći vani....

joooj ja bi opetuser posted image .....lipo uživaj!

(Odgovor članu elina)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: epiduralna u zadru
15.3.2009 18:12:38   
mala pcelica
ako bog da da sve bude u redu  i ja cu epidural,ako se u zadnji čas ne predomislim user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: epiduralna u zadru
15.3.2009 18:47:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ako bog da da sve bude u redu  i ja cu epidural,ako se u zadnji čas ne predomislim user posted image


u tome i jest trik....moraš znati odmah, da poslije ne bude kasnouser posted image ....

jednoj curi kraj mene su doktori nudili 100 puta da uzme epidural - 18 gidina je imala, a ona sve nešto oće-neće....ti bokca, kad je stislouser posted image user posted image user posted image žalila je molila i kumila, al je bilo kasno, nažalost.....uglavnom, jako je vikala.....

nekako mislim kako svatko od nas sebe najbolje poznaje, a ja znam da je moj prag boli nizak...mislim da bih polupala nogama sve doktore oko mene kad počne onako jako boliti...ovako sam zadnjih sat ipo prije nego je lolić izašao, jednostavno uživala i odmarala, gladila trbuh i tako....ma super stvar....

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: epiduralna u zadru
17.3.2009 9:37:05   
elina
Zgodan datum,meni je 23.09.user posted image !Bas cu se raspitat za tecaj iako mi se cini da jos imam dosta vrimena!Kad si ti krenila?

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: epiduralna u zadru
29.3.2009 18:14:08   
ELISABETH
Tečaj u zadarskoj bolnici počinje svaki prvi utorak u mjesecu, održava se utorkom i četvrtkom od 6 do 7. Postoji i neki tečaj u sv. Frane ali meni se čini bolje ići u bolnicu. Ja krećem sad 7.4.user posted image

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!