|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zablude o dječjim kolicima
8.3.2009 16:15:30   
božica
http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/mame_i_bebe/velike-zablude-o-djecjim-kolicima.html

Hm mislim da neke dobi je ok djecu voziti da gledaju vozača(mamu/tatu...)

kada su već veći
zanimljiv im je svijet koji ih okružuje

< Poruku je uredio božica -- 8.3.2009 16:16:08 >


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zablude o dječjim kolicima
8.3.2009 16:28:17   
Thea
Ajde do nekih 5-6 mjeseci možda ok da su okrenuti prema roditelju,ali poslije stvarno nema potrebe jer djete voli promatrati oko sebe i učiti neke stvari o svijetu koji ga okružuje....A i mislim da bi ja na djetetovom mjestu lagano prolupala da stalno gledam u jedno te isto...user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zablude o dječjim kolicima
8.3.2009 16:30:24   
božica
A i mislim da bi ja na djetetovom mjestu lagano prolupala da stalno gledam u jedno te isto...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa je

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zablude o dječjim kolicima
8.3.2009 19:36:19   
tikica_69
Ma daj...bull shit...kaj jos ne buju izmislili samo da imaju svoju kolumnu na internet stranici user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zablude o dječjim kolicima
8.3.2009 21:02:59   
Ruža
Onda mi definitivno imamo kriva.user posted image  Ionako za muške kažu da manje pričaju.user posted image
Kad bude cura nabaviti ćemo ona da gleda u nas.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zablude o dječjim kolicima
9.3.2009 8:26:25   
Florijan Jakov
"Rezultati provedenog istraživanja pokazali su kako djeca koja licem nisu okrenuta osobi koja ih gura, a najčešće je to roditelj, ne raspolažu velikim vokabularom, manje sudjeluju u interaktivnim igrama i manje se smiju."

pa moj FJ pobija ovu rečenicu iz sekunde u sekundu user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zablude o dječjim kolicima
9.3.2009 14:00:31   
Anoniman
Ma nema to veze s vezom!
Ja imam PP Veneziju, reverzibilna drška. Sve 3 sam u njoj vozila od kad su se rodile, osim Katarine, koju sam s Elicom vozila u duplim kolicima, jednostavno smo tako morali. Kad smo šetali s tatom išli smo s dvojim odvojenim kolicima. Znači, svaka je "prošla kroz Veneziu"... user posted image  I svaka ima drugačiji tempo razvoja govora, i to totalka!!!
Paulinu nemreš ušutkat, ma nikako, nitko nemože doć do riječi od nje. Elena priča, ali tiho, tiho, takvo je dijete, Katarina tek počinje i razvoj za dob je u skladu s normama.

A - pišu li ga pišu, samo da nešto pišu.... moraju dobit plaću za nešto.... user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zablude o dječjim kolicima
9.3.2009 14:07:07   
mamulinčica
Ma govore gluposti,samo da prodaju. Moji su svi prošlo Gracova i ne gase se,brbljaju i previše,dobro Mia je još mala,ali i ona "priča" dovoljno za svoju dob.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zablude o dječjim kolicima
28.3.2009 10:53:13   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Ma nema to veze s vezom!
Ja imam PP Veneziju, reverzibilna drška. Sve 3 sam u njoj vozila od kad su se rodile, osim Katarine, koju sam s Elicom vozila u duplim kolicima, jednostavno smo tako morali. Kad smo šetali s tatom išli smo s dvojim odvojenim kolicima. Znači, svaka je "prošla kroz Veneziu"... user posted image  I svaka ima drugačiji tempo razvoja govora, i to totalka!!!
Paulinu nemreš ušutkat, ma nikako, nitko nemože doć do riječi od nje. Elena priča, ali tiho, tiho, takvo je dijete, Katarina tek počinje i razvoj za dob je u skladu s normama.

A - pišu li ga pišu, samo da nešto pišu.... moraju dobit plaću za nešto.... user posted image


Baš tako, pišu, pišu.user posted image  Baš me zanima na kojem uzorku rade takva istraživanja?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zablude o dječjim kolicima
31.3.2009 9:46:14   
tikica_69
A na tupim Amerima.....na kome bi inace user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!