|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posjete u rodilištu
19.2.2009 9:14:27   
anne
Tko vam je sve došao u posjetu u rodilište?

Meni samo moji, Maki i Petra.
Ostalima sam rekla da ne dolaze. Nisdam htjela da me vide slabu i iscrpljenu.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 9:20:27   
Iki_P
Pozdrav! Kad sam rodila kćer prije 8 godina posjete su bile zabranjene, a sad trebam rodit idući mjesec i mislim da ću ja zabranit posjete svima osim mužiću i kćerkici. Onakvoj iscrpljenoj i još ak ne budem mogla sjedit baš mi je do razno raznih posjeta. Mislim da bi i ljudi toga sami trebali biti svjesni pa pustiti rodilju da se oporavi. Nisam ni za one preuranjene dolaske kući u babinje, pa ljudi ima kad, ne morate letit prvih dana! user posted image user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 9:23:42   
mariola
U  ZD ne smije nitko osim oca u posjete u rodilište.
Mm i ja smo se uspjeli prošvercati pa smo uspjeli vidjeti našu rodilju i malog.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 9:29:36   
ejmama
Ja mislim da u Rijeci smije samo otac, meni nije ni on mogao doći zato jer smo bile zaključane zbog gripe.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 10:00:13   
Anoniman
Do onih staklenih vrata može doći tko hoće, preko njih se gleda i beba, mi smo nosile bebe na gledanje. A kad sam rodila Katarinu, mm je došao k meni u sobu, jer se drugi dan nisam mogla dići i ići u hodnik, nakon onih 13h  jakog krvarenja. Isto tako mi je na Božić svećenik došao u sobu donijeti Pričest. On smije dolaziti u sobe pacijentima. Ostali moraju u čekati hodniku. Nakon svega sad mislim da je najbolje da u posjetu dođe što manje ljudi, samo oni koji ti nešto nose od nužnih stvari, odjeća, i to. Ionako si zauzeta brigom oko bebe i trebaš malo doći k sebi od svega.

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 10:49:46   
tikica_69
MM, mama i svekar

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 10:53:05   
Lady3
mm,mama i Laura...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 11:16:33   
FIONA
hmmmm, ja sam ležala gore tri tjedna...dolazili su oni najbliže meni ali i neke curke purke tu s RR..kad sam baš rodila i otišla iz jeden sobe u drugu samo ovaj put s malom u rukama a ne u škembi...došla je mama, svekrva i MM da vide malu zver!...ja se nisam baš opterečivala kak izgledam jer su ionak sve oči bile uprte u malu!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 13:13:42   
tonkica
Dolazio mi je mm svaki dan, a od ostalih moji mama i tata, buraz i šogica s klincima, vjenčana kuma, teta i starci od mma. Dosta ljudi, al nisu mogli izdržat da dođemo doma. user posted image Mia dobila žuticu, pa smo bile u bolnici 5 dana. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 21:39:17   
njanja
u ri su posjete 2 x dnevno i smije samo 1 osoba...od 11-12 i od 16-17...ukoliko muž želi, može prepustiti svoije vrijeme npr mami, tati....tako je mm dolazio svaki dan, ali je jedan dan (kako sma ja bila 6 dana zbog carskog) dao 30 min mojoj sestri i 1 dan mojoj mami.... nego, kada se sestrina vita rodila, nije bilo ograničenja i ona je nakon carskog došla oko 15 u sobu, a mi u 16 u posjetu: njen muž, mama, tata, ja ,mm i šogorica...mi kao banditi navalili, njoj bilo slabo...htjela je smao vitu i malo mira....često se šalimo da su zbog nas ograničili posjete na samo 1 osobu user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 23:20:48   
evanda
 u Brodu ne smije nitko od posjeta doći u sobuuser posted image .....samo do ulaznih vrata odjela , a mama izađe van (ako je u stanju).... 

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 23:22:06   
evanda
 u Brodu ne smije nitko doći u sobu user posted image ....samo do ulaznih vrata odjela....a mama nek izađe na hodnik ( ako je u stanju)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Posjete u rodilištu
19.2.2009 23:26:48   
dikac
muž, mama, tata, svekar, svekrva, šogorica, 2 najbolje frendice

istovremeno nisu smjeli biti, izmjenjivali su se

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!