|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šablone za crtanje
12.6.2008 14:19:41   
tonkica
Imam jedno pitanje: trenutno uređujemo bebinu sobu i ja došla na jednu pametnu ideju, samo ne znam kako da ju realiziram. user posted image  
Obojat ćemo zidove bebine sobe u 2 boje, a ja sam još mislila na zidove nacrtat nešto tipa pčelica, buba-mara... Pa me zanima da li netko zna postoje li šablone za tako nešto (jer inače nisam baš talentirana za crtanje) i di bi se eventualno mogle nabavit?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šablone za crtanje
12.6.2008 16:38:03   
maja
http://coloring.ws/coloring.html
http://www.coloring-page.net/coloring.html
to si možeš isprintati, izrezati i po tome crtati

http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?lang=hrvatski

a imaš i za kupiti gotove naljepnice , mislim da sam vidjela u Bauhausu


< Poruku je uredio maja -- 12.6.2008 16:41:14 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šablone za crtanje
12.6.2008 23:34:29   
DEA
imaš i na www.coloratutto.it ima svega.................ne znam stavit original linkuser posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 10:43:31   
cokolada
Tonkice, ja sam svojem zvrkicu uredila sobicu sama, po sredini sam naljepila borduru sa djecjim likovima i donji dio zida sam obojila u zuto, a gornji je ostao bijeli, na gornji bijeli sam nalijepila naljepnice sa istim likovima kao na borduri i sobica izgleda prekrasno. Naljepnice i bordura se ne odljepljuju a vec tako stoje 2 god, jako jednostavno, nije skupo a lijepo. Imas za kupiti u Kiki prilicno velik izbor.

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 11:32:00   
maja
Čokolada,molim te da slikaš sobicu da mi to vidimo i malo ukrademo ideja!

http://www.ringeraja.com.hr/forum/albumphoto.asp?albumid=53&asortType=3&apage=5
evo ima u albumu jedna



_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 12:04:50   
tonkica
Mrak, baš super izgleda!
Evo, baš mi se mm igra s četkom i bojama i kreči. user posted image  Šogorica mi je kupila preslatku posteljinu, kombinacija roza i zelene, sa cvjetićima, bubamarama i pužekima. Pa smo kombinirali dvije boje zidova: rozu i zelenu. I još mi onda naknadno preostaje ukrašavanje zidova. Zato sam i htjela još zidove popuniti tu i tamo s istom temom, cvjetekom, bubamarom i pužićem. Budem slikala kad bude gotovo da steknete predodžbu kak izgleda. Jedva čekam!!! user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 12:07:37   
tonkica
Morat ću skoknut do Kike vidjet šta se tamo nudi i kupit nešto od naljepnica. Valjda će i meni poslužit i nadam se da se neće brzo odljepljivat. Tnx čokolada!

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 12:18:13   
Puli
hej tonkice
ja sam na moru izrezivala detalje sa salveta (školjkice,ribice)i lijepila ih na zidove,pločice(ljepilom za salvetnu tehniku s lakom)
isto izgleda jako lijepouser posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 12:18:14   
cokolada
slikat cu pa vam stavim slikice

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 12:20:20   
tonkica
Puli i to je slatka ideja! user posted image  

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 12:25:27   
Puli
ako hoćeš slikam ti ormariće u kuhinji i kutiju od cipela koju sam obukla u salvete da vidišuser posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šablone za crtanje
13.6.2008 12:27:01   
tonkica
Samo daj Puli, svaka ideja je dobrodošla! user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!