|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako objasniti smrt
26.1.2009 14:39:16   
ivanaa
kako utjesiti dijete?kako objasniti da ce mu netko blizak umrijeti?moj sin se susreo s bakinom dijagnozom koja je jako losa i moramo to prebroditi.maleni place i place.bio je jako vezan na baku...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako objasniti smrt
26.1.2009 15:07:43   
ejmama
Ja ne znam to ni sebi objasniti i bit će mi jako teško reći djeci zašto nemaju nijednog djeda. 

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako objasniti smrt
26.1.2009 16:49:24   
Lady3
Na žalost treba reći istinu.user posted image Uljepšanu naravno:Baka se umorila od života na zemlji i ide na nebo postati anđeo.Uvijek će te čuvati i paziti na tebe...nešto slično tako.Ne treba djecu previše opterećivati s time,nažalost život će im pokazati i svoju lošu stranu i dobru.Ima vremena ,nek sada uživaju potpuno neopterečeno...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako objasniti smrt
26.1.2009 16:51:58   
tikica_69
Ne sjecam se kako sam ja svojima to objasnila...al znam da sam morala rano jer su imali 3 i 4 godine kad im je poginuo jedini i omiljeni stric (33). Znam da mi je stariji jako cesto nocima plakao zbog toga jer je sanjao kako ga stavljaju u veliku crnu vrecu. Pretpostavljam da je nacuo nesto takvo ili sam ja nesto slicno rekla sto je on sebi tako izinterpretirao.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako objasniti smrt
26.1.2009 16:54:28   
FIONA
joj dije onaj francuski crtič o ljudskom organizmu!!! Kak su tamo u jednoj epizodi bili pokazali kako tijelo umire u dubokoj starosti! Ja kao mala shvatil asam kaj znači biti star i umrijeti!!!
Teško je to objasniti klincima...posebno ako su malo osjetljiviji!
Ja bi rekla istinu....user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako objasniti smrt
26.1.2009 17:03:04   
bubac 1
ja se sječam kad je moja seka ostala bez muža a dijeca mala. išla je psihologu u vrtiću da je pita kako dijeci objasiti da nema tate. rekla joj je da ako vjeruje u boga veli da je tata s anđelima te da ih gleda. al nikako da ih kaže da tata spava jer se onda dijeca boje zaspati da se nebi probudila. 

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako objasniti smrt
26.1.2009 17:09:06   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Lady3

Na žalost treba reći istinu.user posted image Uljepšanu naravno:Baka se umorila od života na zemlji i ide na nebo postati anđeo.Uvijek će te čuvati i paziti na tebe...nešto slično tako.Ne treba djecu previše opterećivati s time,nažalost život će im pokazati i svoju lošu stranu i dobru.Ima vremena ,nek sada uživaju potpuno neopterečeno...

Potpisujem.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako objasniti smrt
8.2.2009 14:55:28   
larky
Moja je imala 3,5 god kad mi je otac umro, pa je pitala gdje joj je dida na sto smo joj odgovorili da je na nebu. Pitala je gdje na nebu , a mi smo joj odgovorili da izabere jednu zvijezdu i da je na toj zvijezdi je njen dida koji je gleda i pazi.
Tako je svaki puta znala reci da je njen dida gleda i cuva dok ona spava.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako objasniti smrt
21.2.2009 14:56:37   
anne
Baš sam si o tome i ja razmišljala.
Petra je našla mrtvu muhu i počele su priče o tome.
I to joj je bio šok, a kako bi tek bilo da se radilo o osobi koju voli?!user posted image


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!