|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko traje postupak posvajanje djece ko...
16.4.2010 8:13:34   
troubled
poznam dvije prekrasne posvojene sestre....svaki put mi se srce napuni ganućem kad ih vidim onako lijepe, sriktane, dobre, umiljate i što je najvažnije, sretne user posted image user posted image user posted image

sanny....osjećam iskreno divljenje....čestitam na malenoj prinovi...s pubertetom se i sama borim user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko traje postupak posvajanje djece ko...
16.4.2010 8:18:17   
gljiva

IZVORNA PORUKA: anuska08

Svaka čast, Sanny i tebi i tm!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko traje postupak posvajanje djece ko...
22.11.2010 15:38:03   
srećica
Kod nas je najgori dio čekanja kad se preda prva molba u centar.To mi nije jasno ka se mora čekat 2mj da odobre da uopće možeš dalje skupljat papire za posvojenje.Jer tek kad dobiješ tu potvrdu onda možeš pisat po domovima i trežit djetešce.Ta DVA MJESECA SU MI TOTALNO NEJASNA user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

onaj ko ti drži ruku a dotiče srce je pravi prijatelj

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko traje postupak posvajanje djece ko...
30.11.2010 14:26:13   
srećica
Ljudi nemrete vjerovat ja dobila poziv na razgovor nakon 2 tjedna čekanja!!!!!A čitala sam da se čeka 2 mjeseca.Idemo na razgovor 15.12. e sada da li je netko već išao na taj prvi razgovor ak je nek mi malo opiše kaj traže pitaju i tak....hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

onaj ko ti drži ruku a dotiče srce je pravi prijatelj

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko traje postupak posvajanje djece ko...
16.6.2013 23:20:26   
Matea3
Ovako, imam tek 18 godina, ali već dosta dugo razmišljam da posvojim dijete i sada sam poćela istraživati o tome jer sam nedavno saznala da možda neću moći imati svoju djecu user posted image . Zanima me je l'' mogu ja posvojiti sa 20 godina? Jer tada se planiram i vjenčati. Znam da zvući glupo da 18-godišnjakinja pita za to, ali to mmi je želja otkako sam volontirala u domu i vidjela da ima toliko djece koja nemaju roditelje i koja su ''''nepoželjna'''' bila svojim roditeljima.

< Poruku je uredio Matea3 -- 16.6.2013 23:24:18 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!