|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klinci i spavanje s roditeljima
24.1.2009 23:28:51   
anne
U kojem slučaju dopuštate djetetu starijem od npr. godine dana da spava s vama?
Noćne more, bolest, izlazak zubi...
Petru smo uzimali k sebi ako je bila jako bolesna ili dok je ružno sanjala dok Sami nije došao. Sad to baš i nije opcija.
Sjećam se dok su moji mene pustili dok bi imala noćne more pa ću ja vjerojatno i svoje pustiti u takvim situacijama.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
24.1.2009 23:30:00   
tikica_69
Jedino kad su bili pod visokom temperaturom i to zato sto sam se ja bojala a ne zato sto su oni trazili. Od malena su spavali zajedno sami u sobi, tako sam ih navikla.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
24.1.2009 23:37:03   
njanja
Ne mogu na to ništa odgovoriti....

mislila sma da mi se neće desiti nikada, a desilo se...kada je jan oko 4,5 mj stalno tražio cicati (svakih 1,5-2 h) bila sam premorena i samo sam se premještala oko njega za lijevu i desnu cicu i spavala.....

sada je to srećom rijeđe pa najćešće zaspim samo na onom hranjenju oko 2 pa ga poslije hranjenja oko 5 vratim u krevet njegov....do 2 spava u svom.....

nadam se da kada prerstanem dojiti da će to sjesti na svoje mjesto...
nije da mi smeta u krevetu, dapače, imamo veliki krevet 180 x 200 gdje stvano ima mjesta i prekrasno mi ga je pomirisati i kada se stišće uz mene, ali mislim da to ne vodi ničemu....

< Poruku je uredio njanja -- 24.1.2009 23:39:51 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
24.1.2009 23:39:59   
ejmama
Počelo je sa stavljanjem u krevet kad bi bila bolesna, a sad je to njen krevet i njena soba!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
24.1.2009 23:46:06   
curice
Najstarija i najmlađa to nikad nisu tražile,pa tako nisu sa nama ni spavale,ali zato se srednja naspavala za sve njih tri zajedno.Počelo je zbog njenog nespavanja i moje premorenosti,neispavanosti,a prestalo je tek sa cetiri i po godine.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
24.1.2009 23:48:20   
mirna
ako je bolestan znamo ga uzeti k sebi, more za sada jos nema...user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
25.1.2009 0:06:29   
Lady3
L.već neko vrijeme spava sa mnom u krevetu,otkako se P.rodio nažalost nisam više toliko vremena s njom.Mazi se i toplije joj je sa mnom,onako svaki čas se otkriva i svaki čas sam ustajala da je pokrivam...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
25.1.2009 10:43:37   
Florijan Jakov
spava u kindaću do našeg kreveta i nema potreb da spava s nama...vikendom se ujutro, prije ustajanja, malo uvali da s epomazimo, ali ne spava s nama nikada

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Klinci i spavanje s roditeljima
25.1.2009 21:21:00   
tonkica
Nadam se da se neće na to naučiti. Na nađem smo krevetu velikom samo kad se igramo tokom dana. Preko noći smo na prastarom kauču u njenoj sobi dok jede i to je to.
Srećom, do sad nije nikad bila bolesna, tak da s tim nemam iskustava.
Moj stariji nećak sa 6 godina još uvijek zna doć burazu i šogorici u krevet. Meni je to malo tu mač, baš zato sam inzistirala da Mia ima svoju sobu i tamo ju preselila ful rano.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!