|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sadržaj torbe za rodilište
11.6.2009 10:35:10   
ejmama
IZVORNA PORUKA: scarlet

Ja sam ponijela punu torbu u rodilište, sve sa popisa, na kraju sam bila u njihovoj spavaćici i koristila njihove jednokratne gaćice i uloške-tako su mi dali a od svojih stvari sam koristila: ručnik, sapun, četkicu za zube, deo, purelan mast za bradavice, mobitel, punjač i crocksice. Iako je bolje uzeti sve jer nikad se ne zna.


Tako i ja, dobro si me prisjetila, samo neznam dali imaju klime u sobama, jesi možda primjetila.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 9:35:52   
plavka
kad ste već opet načele istu temu a ja brojim dane, svugdje nailazim na dodatnu vrečicu koja me zbunjuje!!!
Naime dal te sve gore navedene stvari mogu staviti u jednu torbu ili moram imat i dodatnu vrečicu za predrađaonu ili rađaonu ili šta već -nemam predođbu???

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 9:38:35   
FIONA
draga torba bu pored tebe..bar je tak bilo u ;erkuru prije šest mjeseci!...ti uzmeš kaj ti treba a sbve kaj imaš sa somom šlepaju za tobom...dodatna vrečica je meni trebala za zmazani veš!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 9:40:13   
koka

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: scarlet

Ja sam ponijela punu torbu u rodilište, sve sa popisa, na kraju sam bila u njihovoj spavaćici i koristila njihove jednokratne gaćice i uloške-tako su mi dali a od svojih stvari sam koristila: ručnik, sapun, četkicu za zube, deo, purelan mast za bradavice, mobitel, punjač i crocksice. Iako je bolje uzeti sve jer nikad se ne zna.


Tako i ja, dobro si me prisjetila, samo neznam dali imaju klime u sobama, jesi možda primjetila.


imaju klimu da. mi smo je znale i gasit, jer s bebicama unutra nekako mi nije pasao onaj zrak, al svakako sam reguliraš.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 9:42:57   
plavka
Thks....
Trebala sam si onda pripremit torbu na kotačiće user posted image user posted image user posted image šala-mala!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 9:45:57   
FIONA
pa znaš da ti nije bedasta ideja...muž nemre unutra sa tobom samo na porođaj ak bu prisutan a sestre imaju puunoo posla i nemaju vremena da nose stvari...samo kotači, kotači i kotači!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

šalim se...joj da dođeš bez ičeg sve buš dobila kaj ti treba a kasnije ti donesu!...nemoj pretjerivati...najmanje sam trebala nakon poroda...samo pripremi izdajalicu jel ne daj bog da zatreba...posudi ak nemaš...mene je spasila!!!...a ima nas još tu!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 14:54:13   
ELISABETH
Ja sam u 4. mjesecu bila na tecaju u zd bolnici, rekli su nam da spremimo 2 torbe, malu za radaonu i veliku za rodiliste. U maloj torbi trebaju biti papuce, spavacica, mali rucnik, 2 paketa veo ulozaka, boca vode i neke grickalice. U velikoj torbi trebaju biti 2 pidame, paket jednokratnih gacica, rucnik za tusiranje, toaletni pribor, papirnati rucnik, ogrtac, pelene i vlazne maramice za bebu. Ja sam tako spremila torbe i sad cekam...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 14:57:15   
FIONA
pa draga tak nekak ti i treba..niš više...samo zakaj dvije torbe...viš, svaka bolnica drugačije...kod nas ti daju spavačici i šlape u kojima ideš u boks...vodu nesmiješ piti da ne bi morala hitno na carski a prije anestezije nema hrane i piće...ostalo ti treba dok rodiš!...ali to je kod nas!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 15:26:41   
ELISABETH
Kazu da malu torbu odma nosis sa sobom u boks a za valiku tamo nema mjesta pa je muz donese nakon poroda. Sto se tice vode, treba uzeti bocu s dudom na vrhu (0.5l) i ona sluzi vise za vlazenje usta nego za pice a grickalice su za poslije poroda (rekli su da je najbolje ponijeti energetske plocice ili manje pakovanje nekih keksica)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sadržaj torbe za rodilište
15.6.2009 15:53:08   
FIONA
ja sam taman dobila doručak ...sve sam splanirala....stara držim fige, sve bu ok!..ono kaj trebaš, imaš!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sadržaj torbe za rodilište
16.6.2009 14:02:35   
crvić
Jel zna koja, kakvu je robicu najbolje donijeti za bebu kad ide iz rodilišta pošto mi mališan dolazi 28.7., pa sam u dilemi dugi ili kratki rukavi benkica...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sadržaj torbe za rodilište
16.6.2009 14:38:53   
Zvonki
Definitivno pamučno sa kratkim rukavićima. Ako budeš mislila da mu je hladno, prebacit ćeš pelenu ili dekicu preko. Ipak je 7 mj. Da djetešce jadno ne zakuha user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu crvić)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sadržaj torbe za rodilište
16.6.2009 14:40:42   
FIONA
u čemu bude u rodilištu tako bi ga ja da ne doživi šok...ak ima dugi rukavić onda dugi...nije to debelo i podstavljeno a opet neka zaštita prvi puta vani...ja bi ipak tanko ali dugih rukava..ajedini ak bu u bolnici u kratkom pa tek onnda!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu crvić)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sadržaj torbe za rodilište
16.6.2009 15:37:12   
ELISABETH
Meni se isto cini da je bolje jedan tanki dugi rukavic za izlazak iz bolnice...Meni je termin za 2 dana a zbog ove nesnosne vrucine stalno razmisljam o robici za bebu..user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sadržaj torbe za rodilište
16.6.2009 18:40:19   
crvić
Hvala vam, a ja bi najradije u badiću izašla stvarno je nezgodno bit trudan ljeti.user posted image

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sadržaj torbe za rodilište
30.4.2010 23:07:38   
Wukovarka
Malo sam prelistala ove naše popise i svečano javljam da je moja torba spremna user posted image

Kak sam smao brza user posted image ....dva mjeseca prije.
U malu torbu još ide voda i keksići, ali to budemo koji dan ranije

(Odgovor članu crvić)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sadržaj torbe za rodilište
1.5.2010 8:59:40   
mišica 666
moram se ugledati na tebe wuki ja svoju nisam niti izvadila iz ormara a kamoli spremila sad ću ovih dana valjda user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sadržaj torbe za rodilište
1.5.2010 9:43:07   
Ladina mama
Ja sve s popisa spakirala u vikend torbu i jednu vrećicu, no svejedno mi muž i frendice stalno morale nešto donijeti - jednokratnih gaćica, uložaka mi ponestalo, a zatrebao mi i fen...

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sadržaj torbe za rodilište
1.5.2010 10:18:52   
lidac0605
Moja je već isto spremna...nikad se ne zna...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sadržaj torbe za rodilište
23.3.2011 12:03:32   
magdalenaa
lipe moje jel znate  kako to sve funkcionira u Ri-rodilištu??šta nosim u rađaonu a šta u sobu??koje vir uloške vir80 ili neki dr.te mrežaste gaćice jednokratne ,di to kupiti u dm,ili u ljekarnoj??imam ja još 7tj, al možda nam bebica urani pa da smo spremni, ove dude, izdajalice,kremice, idr,nebih kupovala jedino ako zatriba, a koja kremica mora biti  za bebicu,???ljekarna mi preko puta,za bebu  jel triba samo  pelene i odjelce kad ide ća iz bolnice, ak je ,onda mi to mm donese  na dan kad nas otpuste ...user posted image user posted image user posted image i odjeću za mene,

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sadržaj torbe za rodilište
23.3.2011 14:20:50   
lilia
Ja imam osjećaj da svako mjesec pišem isto a ne znam gdje da to spremim pa da stalno pokazujem:
Trebaju ti pamučni ulošci vir, kupi u dm-u jer su jeftiniji, u ljekarni samo najnužnije a to su te gaćice mrežaste.
U sobi kad rodiš će te čekati spavaćica, mrežaste gaćice i ulošci da imaš za prvu ruku jer u rodilište nosiš samo dokumentaciju, bočicu vode i kožne papuče. Skineš svu robu sa sebe i to ti muž uzme i staviš svoje papuče na noge. Kad rodiš, muž će ti donesti tvoju torbu za sobu.
Treba ti kremica JGL za guzu, kupiš u DM-u.
Kad ideš kući muž donese tvoju robu i robicu za bebu, benkica, pelene, tetra pelena, ćiripa, benkica, odjelce, nekakvu dekicu, čarapice, kapicu i nosiljku za iznijeti bebu.
To bi bilo to, otprilike.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!