|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   maloljetnicka delikvencija
14.1.2009 18:18:01   
sanjarica
Svjedoci smo uzasa koji sve vise maloljetna djeca rade.pa ja ne mogu pogledati vijesti a da neko raspusteno derle nije napravilo katastrofu.evo vam proimjeri iz sarajeva,prosle godine su na sred ulice zapalili staricu posuvsi je benzinom,ubili djecaka u tramvaju,evo neku noc petorica djecaka/od 15 pa na dalje godina/pijanih izletjelo iz kafica i pretukli momka koji se vracao s posla.uzas.zakon za takve je nula.ja ne znam gdje ovo vodi.da stvar bude gora,majka/kakva je to majka????/usudila se dici tuzbu protiv tv kuce koja je to iznijela u javnost kao i protiv jadnog napadnutog momka.kazne su ili nikakve ili minimalne.pa bruka.po meni su prvo krivi roditelji.i hajde ti sutra pusti svoje dijete u kafic a  da ga neki manijaci ne napadnu??joj cudna vremena ljudi moji.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: maloljetnicka delikvencija
14.1.2009 18:37:30   
tikica_69
Moj stariji je jedan dan dosao doma i rekao da je gledao kako su neki klinci mucili zeca. Prvo mu je bilo smijesno kak trci, a onda mu je doslo zlo jer su ga ubili (nije mi rekao kako, navodno nije vidio) i sav je usplahiren dosao doma....uzas, popi....sam, malo mi je falilo da ga ne zviznem user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: maloljetnicka delikvencija
14.1.2009 23:12:50   
Ruža
Premalo odgoja, autoriteta, potovanja i straha. Nije ni čudno što je tako.  Većina današnje mladeži nikoga ne poštuje, nikoga se ne boji i ništa im nije sveto u životu. A i stanje u društvu je katastrofalno što nimalo ne pomaže.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: maloljetnicka delikvencija
15.1.2009 8:28:15   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: Ruža
Većina današnje mladeži nikoga ne poštuje, nikoga se ne boji i ništa im nije sveto u životu.


to je tako istinito i žalosno u isto vrijeme...zapravo svaka generacija sve gora. kad pitam svoje profesore iz srednje samo slegnu ramenima i kažu "vi ste bili mila majka šta su ovi"


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: maloljetnicka delikvencija
15.1.2009 17:12:59   
Dajana
Istina, svaka generacija je sve gora što se može primijetiti još u vrtiću a za to su krivi roditelji i društvo koje takve roditelje i djecu uopće ne sankcionira.
Imala sam prilike to vidjeti i u vrtiću i u školi, da samo vidite kakvih roditelja ima, meni se kosa diže na glavi kad moram na neki roditeljski, jednostavno to ne mogu više slušati. Svi samo traže svoju pravdu a pedagozi i učitelji te ravnatelji su potpuno nemoćni. Pojedina djeca su u stanju maltretirati i ostalu djecu i učitelje i nitko im ništa ne može. Pravi užas.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: maloljetnicka delikvencija
15.1.2009 18:05:23   
FIONA
to je zato kaj postoji plavi telefon a batina navodno nije potekla iz raja!!
Ovo je karikirano rečeno!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

baš fora-ili baš i nije fora
NIKy

nisam baš više često na raji (ne stignem),ali sam uočila da ankete više nisu anonimne. odgovara li vam to ili ne? (vjerujem da je to zbog bezveznih,zadirkujučih itd anketa...ili?)?

da,odgovara (63%)

ne,više volim privatne ankete (37%)


Broj svih glasova: 106

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!