|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 8:02:20   
Florijan Jakov
Imate li ga? Planirate li ga uplaćivati ove godine?

Obzirom na novi zakon, gdje se svaki posjet dr, uputnica i sl. po novome plaća 15 kn, razmišljam o dopunskom zdravstvenom. Nije da sam tako često kod dr, ali kad se sve zbroji i oduzme, mislim da bi mi to moglo bitikorisno, a 80 kn mjesečno nije puno.


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 8:04:50   
ZVRK
baš sam raspravljala sa sanjalicom o tome.
sada kada sam trudna IPAK smo odlućili da ga uplatim iako su rekli da user posted image  ne treba ali me strah da me neki račun ne iznenadi
napraviti ću ga samo na 1 godinu.inače nisam boležljiva i ne idem kod dr pa onda ....

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 8:09:43   
ZVRK
htjela sam samo da se nadopunim da ono prijašnje dopunsko NE ZADOVOLJAVA ovo šta sada treba(15kn)user posted image
treba se paziti i pitati

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 8:15:32   
Florijan Jakov
ne kužim, zvrk... misliš ako netko produžava prošlogodišnje dopunsko ipak mora plaćati neke stvari, a onaj ko uzima na novo sve on ne mora plaćatiuser posted image user posted image ili user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 9:25:46   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

ne kužim, zvrk... misliš ako netko produžava prošlogodišnje dopunsko ipak mora plaćati neke stvari, a onaj ko uzima na novo sve on ne mora plaćatiuser posted image user posted image ili user posted image user posted image

točno tako.mene je pitala da li imam staro dzouser posted image


evo ja napravila.rekla sam da mi polica treba odmah pa sam dobila papir koji sve to sadržava i da ga MORAM svima u medicini pokazati.
neznam da li ste znali da na  svaki recept za lijek plačate 15kn  kod sestre od dr,a ZA ISTI TAJ RECEPT U APOTECI ISTI MORAŠ NEŠTO PLATITI tako da se onda dzo stvarno isplati barem po mojem mišljenju

trudnice ne plačaju ono glavno šta treba u vezi trudnoće ali ako odlazioš kod svog dok opće prakse(za doznake ili prehlada) i nešto tako sve plačaš pa onda treba razmisliti


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 9:36:15   
mariola
Mislim da ću i ja uplatiti to dopunsko. Svi su pregledi i recepti pokriveni osim nekih ljekova koji su se i priej plaćali.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 9:45:10   
Florijan Jakov
zvrk, ovo su super informacije...sad sam još sigurnija da ću ga uplaćivati.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 9:47:14   
ZVRK
moramo si pomagatiuser posted image
caka ti je da MORAŠ sklopiti ugovor na 1 godinuuser posted image  ali možeš ga prekinuti uz ''najavu obrazloženja'' barem 3 mj unapred koje isto moraš da plastiš

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 9:51:25   
mariola
Dobro je što se ne mora napraviti sad u prvom mjesecu, nego možeš kad ti zatreba.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 10:26:13   
Ruža
Može li meni netko to pojasniti? Šta se plaća i koliko? Kod doktora nisam bila 5 godina, idem samo giniću jednom godišnje i zubaru kojeg ionako plaćam? Treba li mi to uopće?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 10:28:50   
mariola
Svaka uputnica 15 kn, recept 15 kn, pregled isto. Kad platiš recept pa odeš u apoteku i njima moraš platiti. Ukratko, samo plaćaš di god stigneš. Uz dopunsko se ništa ne plaća osim određenih ljekova koji se oduvijek plaćaju.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 10:54:34   
tikica_69
Necu iz principa....pa uzmu mi na placi malo bogatstvo...user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 10:57:12   
mariola
Da Tikice, ispada da ovo što plaćamo osnovno ništa ne pokriva.user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 10:58:14   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Ruža

Može li meni netko to pojasniti? Šta se plaća i koliko? Kod doktora nisam bila 5 godina, idem samo giniću jednom godišnje i zubaru kojeg ionako plaćam? Treba li mi to uopće?

ako nisi ćesto kod doktora tri NE TREBA.
da nisam user posted image  nebi niti ja,ali ovako ću biti sigurnija

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 10:58:33   
Wukovarka
Ja jos rjesavam dokumente sa prezimenom, pa cu i to uplatiti...
Jos mi treba kakav racuncic iz bolnice kad budem isla roditi

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 11:20:47   
bubac 1
ja imam dopunsko od prvog dana jer idem često kod doktora pošto sam kronični bolesnik. moj muž nema jer mu se ne isplati ide doktoru jednom godišnje i povremeno kod zubara i to ga nebi došlo mjesečno 80 kn. zato mu se ne isplati.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 11:50:05   
dominik
cula sam da se bez dopunskog osiguranja pregled u bolnici placa i uz uputnicu, znaci platis uputnicu, dolazak doktoru i jos odredjeni postotak u bolnici, mada nisam ziher al tak mi nes zvoni u uhu....

(Odgovor članu bubac 1)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 12:27:50   
uciteljica
Ja sam uplatila dopunsko i za sad dobila samo pair koji vrijedi kao i iskaznica za siječanj. Mislim da sam napravila dobru stvar.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 12:44:23   
lelo
Ja plačam dopunsko već dvije godine.To je dobro jer da se razbolim i moram u bolnicu nemoram ništa platiti a bez dopunskog dan u bolnici je 100-150 kuna + lijekovi koji se ekstra plačaju.
Mislim da nije loša ideja da svi imaju dopunsko osiguranje, ipak je sve onda povoljnije i recepti kod dr. a i u apoteci kad podižeš lijek ne plačaš opet 15 kuna već 7 kuna.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 19:20:43   
Kika83
zasad ga neču uplatiti jer kao nezaposlena sam oslobođena nekih participacija(zasada). dok nešto novo ne smisle pa da i nama nezaposlenima uzimaju pareuser posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 19:24:27   
Thea
Ja danas uplatila prvu ratu za ovu godinu jer se bez dopunskog ne usudim doktoru. Pitala sam na hzzo za trudnice i kažu da su trudnice oslobođene svega ako idu u vezi svoje trudnoće i kad rode.Ali ako trudnica ide kod doktora opće prakse nešto onda to normalno plača.Pa onda bolje uplatiti dopunsko.

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 19:26:47   
Thea
Recept koji ti napiše doktor ne plačaš njemu nego samo u apoteki a ako ti ga naplate dva put moraju ti vratit novac. Uglavnom izdani recept samo jednom plačaš.

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
12.1.2009 19:47:43   
piggy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Necu iz principa....pa uzmu mi na placi malo bogatstvo...user posted image


upravo tako nedam im ništa iz principa

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
13.1.2009 15:43:29   
lee
ma kakvo dopunsko osiguranje...još i to da plačam...ma nema šanse...i da onda promjene zakon...ma Hvala Bogu da imamo ja i mm novaca i da nam to ne treba...jadni ljudi...svaki odlazak doktoru 15kn...pa ako odeš par puta bankrotiraš....užas...neka uvedi normalan sustav pa da znamo što plačamo...i da onda imamo uslugu na nivou...a ne ovako...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
13.1.2009 21:30:01   
jadran
IZVORNA PORUKA: Thea

Pitala sam na hzzo za trudnice i kažu da su trudnice oslobođene svega ako idu u vezi svoje trudnoće i kad rode.

ok. ovo dobro zvuči...
a dali moraš imati neku potvrdu iskaznicu ili nešto sl da dokažeš da si trudnica i da netrebaš platit.
jer ja sam jučer platila vaginalete u ljekarni 25 kn sa receptom koji mi je gin dala pa ne kužim više ništa...  uz to sam još i nezaposlena od 3.01.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!